Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnośnie T Mobile. Mam u nich od 8 lat trzy telefony w abonamencie. Kończą mi sie powoli umowy. Jest szansa na jakieś gifty czy coś ? RAz siostra wzięła od nich telefon niby za złotówke a raty spłaca za niego do tej pory i oczywiście wyszedł 500 zł wiecej niż na wolnym rynku więc za takie coś to ja dziękuje. Dobrze by było przed pójściem do niuch mieć jakąś wiedze czy są skłonni dla stałego klienta na jakieś promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie T Mobile. Mam u nich od 8 lat trzy telefony w abonamencie. Kończą mi sie powoli umowy. Jest szansa na jakieś gifty czy coś ? RAz siostra wzięła od nich telefon niby za złotówke a raty spłaca za niego do tej pory i oczywiście wyszedł 500 zł wiecej niż na wolnym rynku więc za takie coś to ja dziękuje. Dobrze by było przed pójściem do niuch mieć jakąś wiedze czy są skłonni dla stałego klienta na jakieś promocje
Wyślij wypowiedzenie umowy na piśmie. Dostaniesz taka ofertę jakiej nigdy byś nie dostał.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego jak dobrze zagadasz w punkcie. Nieraz się zdarza, że dzwonili po jakieś specjalne warunki ale czy to prawda ciężko mi powiedzieć... Z perspektywy klienta nie miałem wiele do gadania 😉 cholera wie czy dzwonili czy po prostu udawali bo mieli gotowe oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów posiada Motorole G6 albo chociaż G5? Szukam telefonu w graniach 800 zł, 3gb ramu i fajnie jakby miał dobry aparat i baterię...Już miałem brać Huawei p10 lite, ale sporo negatywnych opinii się naczytałem, o dziwo p9 Lite jest w tej samej cenie, którego akurat mamy w rodzinie i się sprawdził. Oglądałem motorole g6 i robi fajne wrażenie. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a może iPhone? Aparat dobry, RAMu 3 GB nie potrzebuje a mi spokojnie przeżyje cały dzień bez ładowania. W sobotę koło  14 odpiąłem naładowanego, podłączyłem dopiero wczoraj koło 23:30 na 20 min tak dla pewności, żeby mi nie zeżarł 30% w nocy. Ściągnął dziad aktualizację i z 35% zostało bodaj 25%... A, no i jakiegoś czasu jadę na wersjach beta. Strzelam, że więcej baterii zżerają niż stabilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marcelus napisał:

w gre nie wchodzą raczej używane telefony.

 

To iPhone odpada.  Popatrz na Xiaomi 4X. W tej cenie z nówek chyba nic lepszego nie znajdziesz

 

Japco 6s z OS11.4 - kasuję maile z poziomu telefonu a po godzinie mam je z powrotem. Kasuję po raz kolejny a one znowu wracają. Dzisiaj pobrał mi te same maile 5 razy. Jak to opanować bo mnie szlag trafi. Poczta na wp.

Nie mogę też ustawić aby maile przychodziły w czasie rzeczywistym.

Nie mogę też nigdzie w ustawieniach znaleźć opcji żeby kasując z telefonu maile były usuwane także z serwera. Any help here ?

 

 

 

Kurde, na BB wszystko jest tak intuicyjne i banalne i wszystko działa jak powinno.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Strus napisał:

I jak Panowie, ktoś pomoże z tymi mailami na japcu ?

Nie wiem czy cię to pocieszy, ale... mam tak samo. Nie do przeskoczenia - przynajmniej mi się jeszcze tego ogarnąć nie udało. LG K10 (mk1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U córki na tablecie się pokazało jakiś czas temu że jest jakaś tam aktualizacja. No to mówię ok, zainstaluję. Tablet to Huawei T3. Problem polega na tym że przy aktualizacji z poziomu tabletu pojwaia się komunikat "błąd sumy kontrolnej" i tak od kilkunastu razy. Przy aktualizacji przez HiSuite tablet po restarcie pokazuje info że firmware nie jest zgodny.

 

Jest jakaś opcja żeby go zaktualizować bez resetowania ? Córa ma dużo jakiś badziewnych kucyków czy innych malowanek zainstalowanych i jakoś nie widzę opcji resetu i potem zasysania tego wszystkiego ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie mam pytanie odnośnie sieci Njumobile i Virgin mobile. Jak wygląda sprawa z zasięgiem, jakością usług? Nikt z moich znajomych akurat w tych sieciach nie ma, a nie chciałbym się wpakować na jakąś minę. Kończy mi się umowa w Orange i tak na prawdę nie ma tam ciekawej opcji bo dopiero w abonamencie 39,99zł są darmowe sms/mms i rozmowy, internet 5Gb+5Gb. W Nju przy abo. 29zł są sms/mms i rozmowy bez limitu, a internet zaczyna się od 10Gb i rośnie wraz ze stażem. W Virgin przy abo. 29zł są sms/mms i rozmowy bez limitu i internet od razu 20gb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tommy Lee napisał:

Kończy mi się umowa w Orange i tak na prawdę nie ma tam ciekawej opcji bo dopiero w abonamencie 39,99zł są darmowe sms/mms i rozmowy, internet 5Gb+5Gb.

 

Nie masz żadnych innych usług w orange, typu internet i stacjonarny?

 

Ja mam 2 telefony, net, stacjonany telefon i dali mi abonament 19,99 zl. Mam neta 5GB + 5GB ( nawet nie wiem na ile miechów ten bonus bo tego i tak nigdy nie wykorzystam ) darmowy rozmowy i pisanie do wszystkich.   To co dostałem za te 20zł to jest mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KHOT Przejrzałem to zestawienie i Plush ABO wychodzi najkorzystniej. Przy abonamencie 25zł na 24 miesiące jest 15GB, sms/mms i rozmowy nielimitowane, a dodatkowo przy przeniesieniu numeru przez pierwsze 3 miesiące jest za darmo. 

@StreamHD Masz sporo usług, a ja mam tylko jeden abonament. Internet mam światłowodowy od innego dostawcy, jedynie co to mógłbym przepisać umowę na telefon stacjonarny z rodziców na siebie, ale wątpię że dostałbym jakiś większy upust.

Na 90% zdecyduję się na Plush bez telefonu, dzięki Panowie za podpowiedzi :good:🍻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Przejrzałem to zestawienie i Plush ABO wychodzi najkorzystniej. Przy abonamencie 25zł na 24 miesiące jest 15GB, sms/mms i rozmowy nielimitowane, a dodatkowo przy przeniesieniu numeru przez pierwsze 3 miesiące jest za darmo. 

W grudniu miałem taki sam dylemat jak ty. Misiek wypadł najkorzystniejszej. No i myk jest taki, że po tych darmowych miesiacach faktury dostaję na 24,99



Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No..... niedawno pisałem że trzeba po japcu andka przetestować. Kupiłem Xiaomi Redmi 4x. W ciągu 2 tygodni zwiesił się 2 razy i coś się spsuło bo mimo że bateria pokazywała 100% to po odpięciu ładowarki się wyłączał. Skończył w serwisie a ja wróciłem do japca. Niestety pechowo kupiłem 6s z uwalonym mikrofonem. Poleciał do serwisu bo był na gwarancji a ja chwilowo bawię się piątką. I mam teraz spory dylemat. Czy zostawić 6s jak wróci z serwisu czy pogonić i 6s i 5 a skończyć z 5s. Wiem że 6s jest lepszy sprzętowo i ma 3D Touch ale 5s dostaje też aktualizację do IOS12 i przyznam że jest jakiś urok w tym modelu. Po BB Z10 pasuje mi ten rozmiar po prostu. Osiołkowi w żłoby dano..... 🙂🙂

 

PS - Andka nigdy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.