Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witamy w końcu na forum Michale :) Dziękujemy za te ciepłe słowa.

No fakt że spotkać Wiolkę w sklepie to jak trafić 6-tke w lotka, za to tutaj na forum jest jej znacznie więcej niż mnie. Taki podział obowiązków :P

 

No to czekamy na wiosnę i na jakąś relację w PSB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie też wczoraj dotarła. nie wiem ile tego było, ani jakie napisy były na opakowaniu, ale wszystko się fajnie zmyło, bo butelka się wylała w folii.

 

Do testów jednak jeszcze trochę zostało więc damy radę jak tylko cieplej się zrobi :good:

 

PAweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Arku akurat tych mamy full bo rozlewamy utwardzacze, lakiery bezbarwne, rozcieńczalniki itp. Mają plombę, na dnie nakrętki jest taki uszczelniacz i w 95% jest ok, ale raz na jakiś czas zdarza się że coś puści. Przerobiliśmy dużo opakowań i z innymi bywało jeszcze gorzej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na wiosnę i na jakąś relację w PSB ;)

Do tego potrzeba będzie spędzić sporo czasu na wiosnę nad pucowaniem i sporo zakupów u Ciebie ;)

Póki co link do opisu mojego autka jest w "mojej stronie", na razie mogę pochwalić się tym co jest na ten moment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba dodam sobie ten temat do ignorowanych :lol:

 

Wioleto Czemu :-] , przecież możecie takie gratisy dawać a walentynki już blisko :lol: .

Każdy będzie mógł się wytłumaczyć że przyszedł dla ukochanej prezent walentynkowy , a nie arsenał :ad: ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Ja chyba dodam sobie ten temat do ignorowanych :lol:

 

Wioleto Czemu :-] , przecież możecie takie gratisy dawać a walentynki już blisko :lol: .

Każdy będzie mógł się wytłumaczyć że przyszedł dla ukochanej prezent walentynkowy , a nie arsenał :ad: ..

 

No ja już chyba wiem co to za prezent był i powiem Ci szczerze, że trudno by było podpiąć to pod prezent dla drugiej połowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.