Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też po pierwszych zakupach jestem bardzo zadowolony :good:

Trochę pokręciłem i dodawałem coś do zamówienia tuż przed wysyłką, ale błyskawiczny kontakt + elastyczność MX'ów i mam to co chciałem + jeszcze coś 4 free :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam Paweł i Wiola - paczka doszła cała i zdrowa :) Dzięki za gratisy, szybką obsługę i pomoc. Nie spodziewałem się że PP tak szybko działa - wczoraj wysyłka, dzisiaj kurier z PP puka do moich drzwi ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
dziekuje , zamowienie 100000660 odebrane:)

 

super :)

 

Nie spodziewałem się że PP tak szybko działa - wczoraj wysyłka, dzisiaj kurier z PP puka do moich drzwi ^_^

 

No kurcze jak chcą to potrafią :)

 

Dziękujemy za zamówienia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
zamówienie #100000687 i #100000675 dotarło całe i zdrowe, paczka świetnie zapakowana, super kontakt i mogłem sobie wybrać testera :good: dodatkowo dostałem jeszcze jeden tester i super kalendarz :-] szczerze polecam :good:

 

Bardzo miło nam się czyta komentarze zadowolonych klientów. Dziękujemy za zamówienia :)

 

Oba zamówienia dotarły( #100000469 #100000683 )

ValetPRO Citrus Bling trochę się ulało. Kapturek był zabezpieczony, ale z korka pociekło :/

 

Czas realizacji zamówienia ekspresowy :D

Dzięki i do następnego :good:

 

Duże straty? Dużo się wylało? Czasami się zastanawiam co oni robią z tymi paczkami :o

I dziękujemy za zakupy oraz pozytywny komentarz :)

 

Ps: kiedy kolejne promocje?? :kox:

 

mam już kilka pomysłów :D a od pomysłów do realizacji droga jest krótka :D Bo to wygląda mniej więcej tak... " :o:o telefon... Paweł Paweł mam pomysł na kolejną promocję! Zapisz!" :lol:

 

Pozdrawiamy

MX NOWICKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże straty? Dużo się wylało? Czasami się zastanawiam co oni robią z tymi paczkami :o

 

Strata nie jest duża tylko trochę pociekło. Za to oglądając buteleczkę znalazłem przyczynę nadpęknięta jest ta część poniżej atomizera i stąd lekko pociekło. Co robią z paczkami??

Tego nikt oprócz nich nie wie :P

 

mam już kilka pomysłów :D a od pomysłów do realizacji droga jest krótka

 

No no..

 

telefon... Paweł Paweł mam pomysł na kolejną promocję! Zapisz!"

 

To niech zapisuje, tylko żeby potem kartki nie zgubił !!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiolka mx_n, No odrazu widać kto dominuje :D :D

 

no to dopiero teraz? :-]

 

Strata nie jest duża tylko trochę pociekło. Za to oglądając buteleczkę znalazłem przyczynę nadpęknięta jest ta część poniżej atomizera i stąd lekko pociekło.

 

Informacja przekazana do pionu "realizacyjnego". Pion się będzie kontaktował :mrgreen:;)

 

To niech zapisuje, tylko żeby potem kartki nie zgubił !!! :lol:

 

A tylko by spróbował :mrgreen: W razie czego kopia bezpieczeństwa zapisana jest "pod kopułą" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również dziękuję za paczuchę z tych 4 zamówień!

 

nic się nie wylało, nic nie wyciekło więc pakowanie godne Waszej kotki Lilki ;)

 

torba Chemical Guys jeszcze lepsza niż myślałem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
ja również dziękuję za paczuchę z tych 4 zamówień!

 

nic się nie wylało, nic nie wyciekło więc pakowanie godne Waszej kotki Lilki ;)

 

torba Chemical Guys jeszcze lepsza niż myślałem :shock:

 

Lilka w takim razie będzie musiała dostać dodatkową porcję żarcia za dobrze wykonaną robotę :-] A torba też mi się podoba! :) Mam taką i powoli ją zapełniam :)

 

Zamówienie 100000705 opłacone.

Uprzejmie proszę o niedodawanie zbędnych gratisów no chyba ,że cukierki dla dzieciaków

 

To w takim razie jako, że Milanówek to miasto krówek to będzie gratis na słodko :)

 

 

100000686 i 100000654 dotarły całe, wszystko oki, dzięki za bonus, pozdrawiam.

 

Super! Polecamy się na przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż tu napisać :o

 

paczka doszła cała i zdrowa, nic się nie ulało anie nie uszkodziło. dziękuję w zasadzie za wszystko, począwszy od elastyczności poprzez negocjacje,a kończąc na gratisach, no i oczywiście za miłe pogadanki na PW :P dołączyłem do grona kolejnych zadowolonych klientów. mam nadzieję że jeszcze nie raz coś u Was zamówię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
cóż tu napisać :o

 

ooo to wyglądało groźnie :mrgreen:

 

paczka doszła cała i zdrowa, nic się nie ulało anie nie uszkodziło. dziękuję w zasadzie za wszystko, począwszy od elastyczności poprzez negocjacje,a kończąc na gratisach, no i oczywiście za miłe pogadanki na PW :P dołączyłem do grona kolejnych zadowolonych klientów. mam nadzieję że jeszcze nie raz coś u Was zamówię :mrgreen:

 

I my także mamy taką nadzieję :D Pogadanki na PW :good: pierwsza klasa :)

 

Bardzo dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.