Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
Jacek, już większe ekipy szykowały się na słynny sernik, a musieli się oblizać ;)

 

Masz rację, koniec OT, bo nas Wiolka popędzi :)

 

nie taka Wiolka zła jak ją malują :mrgreen:

 

jak tylko dostanę info, że jedziecie biorę się za pieczenie sernika :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka a może dwa w jednym !! cykiernictwo z lekką nutą detailingu, np. sernik z polerowaną polewą albo babka cytrynowa z cukrowym dresingiem... :good:

 

ciekawy jestem kto by pierwszy przeprowadził korektę na takim serniku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

To jak już stanęło na detailingu i gotowaniu to mam zagadkę. Do czego Wiolka używała taki pędzelek:

schuller-p%EAdzel-do-detali-16.jpg

 

Na koniec konkursu wrzucę zdjęcie z tej akcji bo musiałem cyknąć fotkę jak to zobaczyłem :lol:

 

Kto pierwszy zgadnie dostanie zestaw takich pędzelków o różnych rozmiarach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiolka a może dwa w jednym !! cykiernictwo z lekką nutą detailingu, np. sernik z polerowaną polewą albo babka cytrynowa z cukrowym dresingiem... :good:

 

ciekawy jestem kto by pierwszy przeprowadził korektę na takim serniku :lol:

 

No i ilu zwolenników takiego "cukiernictwa" by się znalazło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już stanęło na detailingu i gotowaniu to mam zagadkę. Do czego Wiolka używała taki pędzelek:

Obrazek

 

Na koniec konkursu wrzucę zdjęcie z tej akcji bo musiałem cyknąć fotkę jak to zobaczyłem :lol:

 

Kto pierwszy zgadnie dostanie zestaw takich pędzelków o różnych rozmiarach :)

 

To strzelam: Wiolka mx_n, używała tego pędzelka do lukrowania pączków w tłusty czwartek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędzelek używany do smarowania pieczeni białkiem żeby podczas pieczenia, powstała skorupka, która zatrzymuje wilgoć w mięsku, ja jeszcze smaruje rogaliki i delikatnie posypuje cukrem, białko jako spoiwo cukru z ciastem, albo pędzelek do smarowania brytfanny tłuszczem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorę się za pieczenie sernika :-]

 

a na 31go marca też coś się znajdzie? :song:

 

hmm a może jednak lepiej by było się przebranżowić (głośno pomyślała Wiolka) :o:D

 

masz na myśli spotkanie w Łodzi?

 

tak, w łodzi w łodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
a czy takie mazanie żółtkiem to nie właśnie glazurowanie....

 

ja laik jestem jeżeli chodzi o kuchnię więc szczerze mówiąc nie wiem czy to się tak profesjonalnie nazywa :mrgreen: ale chyba bardziej mi się glazura z mięsem kojarzy :o

 

tak, w łodzi w łodzi ;)

 

no z pustą ręką nie przyjadę...ale dla takiej armii ludzi jaka się szykuje to ja chyba nie dam rady słodkości przygotować :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Pędzelki już poszły :) Nagród pocieszenia nie ma ponieważ konkurs był zbyt mały ;) No ale mam nadzieję że jeszcze nie raz wyjdzie taka spontaniczna akcja i liczę że wszyscy odebrali ją pozytywnie :)

 

Jacku sprawdziłem to glazurowanie. Wikipedia pisze TAK Szczerze powiem że pierwszy raz spotkałem się z tym stwierdzeniem więc podparłem się wikipedią i tyle :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł chyba zostałem źle zrozumiany, ale ja nie mam pretensji więc luuuuuuzik.

mam szefa kuchni w rodzinie stąd znam to hasło.

 

http://kucharz.wieszjak.pl/slownik/2321 ... wanie.html

 

 

czekam na kolejny kuchenno-detailingowy konkurs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Presta będzie dopiero w drugiej połowie marca :/

 

Jacku dzięki za rozjaśnienie tematu. Tak to jest gadać z laikami :oops: Zrewanżujemy się przy najbliższym zamówieniu ;) A jeżeli chodzi o konkurs to może już nie wiążmy go z kulinariami, hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Paczka dotarła w piątek a zamówienie złożyłem w czwartek. JEDNO WIELKIE WOW ! Ekspres plus gratisy :D

 

Jestem MEGA ZADOWOLONY. Pierwszy raz robiłem zakupy u was ale NA PEWNO nie będą ostatnie, po tak profesjonalnej obsłudze!

 

POZDRAWIAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Paczka dotarła w piątek a zamówienie złożyłem w czwartek. JEDNO WIELKIE WOW ! Ekspres plus gratisy :D

 

Jestem MEGA ZADOWOLONY. Pierwszy raz robiłem zakupy u was ale NA PEWNO nie będą ostatnie, po tak profesjonalnej obsłudze!

 

POZDRAWIAM !

 

Bardzo dziękujemy za zakupy i oczywiście za pozytywną opinię a może właśnie przede wszystkim za nią, bo to bardzo motywujące) :)

 

Pozdrawiam

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.