Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zamówione - dzisiaj dostawa! Super! Co prawda nie testowałem "paczkomatu" a tradycyjnie DHL'em.

 

Wszystko super zapakowane plus dwa małe gratisy. Tak trzymać! Aaa i oczywiście duży plus za super kontakt!!! :mrgreen:

 

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
A mnie jedyny paczkomat, który był na mojej trasie dom-praca-dom zlikwidowali... :good:

 

a szkoda. Paczkomaty to bardzo fajna forma wysyłki. Szczególnie za taką cenę (bo nawet bez promocji za 1 zł cena jest atrakcyjna).

 

Paczkę dzisiaj odebrałem, wszystko ok :good: mam tylko pytanie do czego jest taka mała czarna gąbka która była w paczce??

 

To dobrze, że paczka dotarła cała. Czarna gąbka to aplikator URBAN My takiego używamy do aplikacji dressingu na plastiki zewnętrzne i super się sprawdza więc może się przyda :)

 

Wczoraj zamówione - dzisiaj dostawa! Super! Co prawda nie testowałem "paczkomatu" a tradycyjnie DHL'em.

 

Wszystko super zapakowane plus dwa małe gratisy. Tak trzymać! Aaa i oczywiście duży plus za super kontakt!!! :mrgreen:

 

Polecam!

 

Bardzo dziękujemy :)

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobię tylko jeden mały offtop co do lokalizacji paczkomatów :)

 

napisz do inposta, sprawdź na ich stronie czy nie przenieśli go gdzieś indziej... u mnie paczkomat właśnie zmienił swoją lokalizację na bardziej tłoczną :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Muszę Was pochwalić ale tym razem nie w swoim imieniu, tylko znajomego z innego forum, który nawet na naszym nie jest zarejestrowany.

Potwierdza to Wasze profesjonalne podejście do każdego klienta :good:

 

Szukał miejsca, gdzie na aucie jest tabliczka z kodem lakieru. Poradę, gdzie szukać, sam znalazł na Waszej stronie. Wtedy mu poradziłem, żeby od razu kupował u Was bo obsługa fajna :)

Tak zrobił i skomentował:

"Zdumiony jestem szybkością kontaktu ze sprzedającym"

 

Standardy obsługi w sklepach działających na KA robią na osobach z poza tej grupy niezłe wrażenie. Bo my to się już przyzwyczailiśmy do dobrego :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa profesjonalizm! Indywidualne podejście do klienta, kontakt telefoniczny w celu sprecyzowania zamówienia. Tego nie spotyka się na codzień :good:

No i zawartość paczki to same pozytywne odczucia... :D Dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczuszka wreszcie dotarła ;) Dzięki wielkie za próbki, zapach Cherry Glaze'a jest nieziemski, chyba zacznę go wozić ze sobą w samochodzie :D

Nie wiem tylko czemu według śledzenia przesyłki, paczka była w paczkomacie już w piątek, a smsa dostałem dopiero dziś pod wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Nie wiem tylko czemu według śledzenia przesyłki, paczka była w paczkomacie już w piątek, a smsa dostałem dopiero dziś pod wieczór.

 

hmm chyba mają małe opóźnienia jeżeli chodzi o wysyłkę smsów z powiadomieniem, bo to nie pierwszy raz. Zgłosimy to :)

 

Cieszymy się, że zapach przypadł do gustu :)

 

Pozdrawiam

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

blade dziękujemy za zakupy. Podpiąłem Twoje konto pod grupę rabatową forum, dzięki czemu po zalogowaniu się będziesz miał widoczne ceny z rabatem. Nie będziesz musiał już czekać na wyliczenie :) Sklep nie podlicza tylko promocji zimowej, więc w razie zamówienia w trakcie jej trwania musimy ręcznie wyliczyć cenę promocyjnego produktu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy w MX Nowicki robiłem już ładnych parę razy - zawsze towarzyszyła im sympatyczna atmosfera i baaaaardzo szybka realizacja zamówień !!!

 

Według mnie duże plusy sklepu to poza wysoką jakością obsługi (co w detailerskich sklepach zdarza się często !), ciekawy asortyment: poza stricte detailerskimi kosmetykami można kupić niedrogie i wysokiej jakości akcesoria lakiernicze, lakiery zaprawkowe itp. Polecam też asortyment butelek PET z różnymi korkami, atomizerami... Pozwalają się dobrze zorganizować na regale ;)

 

Warto zauważyć że jest to biznes prowadzony z pasji - tym milej patrzeć jak sklep się rozwija - asortyment coraz większy, gratulacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem drobną pomyłkę - w tytule testera IronX jest poprawnie 50ml, a w opisie produktu jest informacja o 500ml z pełnego opakowania.

http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... -50ml.html

Znajdzie się jakiś upierdliwy klient, który będzie twierdził że on myślał że to 500ml i będą niepotrzebne problemy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Znalazłem drobną pomyłkę - w tytule testera IronX jest poprawnie 50ml, a w opisie produktu jest informacja o 500ml z pełnego opakowania.

http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... -50ml.html

Znajdzie się jakiś upierdliwy klient, który będzie twierdził że on myślał że to 500ml i będą niepotrzebne problemy.

Pozdrawiam.

 

Bardzo dziękujemy za zgłoszenie błędu- już poprawione :)

 

Informujemy, że wróciliśmy z weekendowego wyjazdu i "wracamy do gry" :)

 

Pozdrawiam

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka, Paweł: dzięki za mega szybką realizacje przesylki (zam. nr 520). Poświęcenie godnie podziwu: Paweł specjalnie poszedł z moją przesyłką na pocztę mimo, że inne były już dawno wysłane. Bardzo dużo gratisów, nie dostawałem tyle nawet przy zamówieniach opiewających na dużo wyższe kwoty u innych sprzedawców. Obsługa klienta na najwyższym poziomie! Na pewno będę do Was wracał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiolka, Paweł: dzięki za mega szybką realizacje przesylki (zam. nr 520). Poświęcenie godnie podziwu: Paweł specjalnie poszedł z moją przesyłką na pocztę mimo, że inne były już dawno wysłane. Bardzo dużo gratisów, nie dostawałem tyle nawet przy zamówieniach opiewających na dużo wyższe kwoty u innych sprzedawców. Obsługa klienta na najwyższym poziomie! Na pewno będę do Was wracał :)

 

Bardzo dziękujemy! Ja to nawet się zarumieniłam czytając tak miły komentarz ;):)

 

Cieszymy się z zadowolenia klienta :)

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zwykle już - dziękuję za transakcję po raz n-ty :) bo warto do Was wracać :-)

 

widać że Paweł i Wiolka wkładają w to wiele serca, więc nie da się tego nie doceniać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
ja jak zwykle już - dziękuję za transakcję po raz n-ty :) bo warto do Was wracać :-)

 

widać że Paweł i Wiolka wkładają w to wiele serca, więc nie da się tego nie doceniać :good:

 

Ale przyznaj, że tym razem odbiór był przyjemny- góry, wódeczka, nowe gadżety :D

 

a tak na serio my również kolejny raz dziękujemy :D

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.