Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
Mx Nowicki,

 

Kiedy będzie dostępny:

 

Autobrite Showroom Finish Wet Look Tyre ?

 

Autobrite Berry Blast Endurance Trim & Tyre ?

 

albo ValetPRO Dionysus Tyre Gloss 500 ml ?

 

Produkty będą dostępne mniej więcej w przeciągu dwóch tygodni.

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rozmowę(szampon jest mega :-] ) , szkoda że tak zimno bo by się gadało i gadało.. ale nawet Miałem zaszczyt Spotkać Wiole .. :D Dobrze że i biedronka blisko wiec i też coś zakupiłem.. Ogólnie dla domu i dla auta można kupić :lol: u naszych MX Nowickich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
wszystkie zamówienia dzisiaj dotarły :good:

dzięki i pozdrawiam :)

 

I my dziękujemy :good:

 

Dziękuje za rozmowę(szampon jest mega :-] ) , szkoda że tak zimno bo by się gadało i gadało.. ale nawet Miałem zaszczyt Spotkać Wiole .. :D Dobrze że i biedronka blisko wiec i też coś zakupiłem.. Ogólnie dla domu i dla auta można kupić :lol: u naszych MX Nowickich

 

He he :oops: niestety załapałam się na sam koniec mini spota :D ale miło było Was zobaczyć i oczywiście poznać drugą połowę :) Tak sobie myślę... artykuły spożywcze, kosmetyki MX NOWICKI prawie jak centrum handlowe :D;) szkoda, że tak przeokrutnie zimno dzisiaj i Nowicki "pociągający", bo można by było poplotkować trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he :oops: niestety załapałam się na sam koniec mini spota :D ale miło było Was zobaczyć i oczywiście poznać drugą połowę :) Tak sobie myślę... artykuły spożywcze, kosmetyki MX NOWICKI prawie jak centrum handlowe :D;) szkoda, że tak przeokrutnie zimno dzisiaj i Nowicki "pociągający", bo można by było poplotkować trochę :)

No ,, kontrola"musiała być... :lol: No spoko Druga połowa będzie wpadać na jakieś spoty pewnie jak zrobi się cieplej , Oczywiście szampon się bardzo podoba szkoda że zimno bo bym już umył nim.. A no i kartonik ładnie podpisany :D dzięki Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również dziękuję za paczuchę z tych 4 zamówień!

 

nic się nie wylało, nic nie wyciekło więc pakowanie godne Waszej kotki Lilki ;)

 

torba Chemical Guys jeszcze lepsza niż myślałem :shock:

 

Maciek możesz wrzucić foty co się w tej torbie zmieści ?? i ewentualnie jej wymiary...

będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Arku miało być 5 krówek, chyba listonosz zjadł jedną :D Swoją drogą smakowały milanowskie przysmaki ?

 

Śledztwo przeprowadzone i złodziej namierzony. 4-letnia panna zakosiła jak wąchałem Pickborta :D

 

Fajne ciągutki.Powinniście wprowadzić je do oferty sklepu! ;) POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

ironman w tej chwili mamy MPC z autobrite. Dobrze zapowiada się APC green star z Koch Chemie, ale aktualnie mamy tylko w opakowaniu 1L oraz W99 z Einszett, ale jest tylko w 0,5L.

 

Arku może ruszymy ze sklepem e-krówki.pl :D

Skoro zrobiłeś taką promocję krówek milanowskich to od dzisiaj dorzucamy do zamówień żeby każdy mógł skosztować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Skoro zrobiłeś taką promocję krówek milanowskich to od dzisiaj dorzucamy do zamówień żeby każdy mógł skosztować :)

...i to się chwali! Po co komu ciągle te same próbki! Szampony, AIO, APC i inne g.......!

Panowie, Panie krówki to jest to!

 

mx_nowicki, ...ale 5 szt na 4-ro osobową rodzinę? Gębie nadzieję tylko zrobiliśmy!!!!!!!!!! Gdyby to było allegro byłby negatyw!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się zarejestrowałem na forum. Od dawna je czytam, ale póki co nie miałem potrzeby się rejestrować...

No to powiem, co myślę o sklepie MX Nowicki!

Otóż Paweł zawsze podpowie, pomoże, da rabacik ;) Człowiek niezwykle kulturalny, grzeczny, pomocny i uczciwy.

Mieszkam w Grodzisku Mazowieckim, więc jak już go spotkam w sklepiku, to zawsze pokaże co ma nowego na stanie, jak sie używa produktów, podzieli się swoimi opiniami.

Jednym słowem bardzo pozytywny sklep z ofertą, która jak dla mnie jest wystarczająca i przede wszystkim z super profesjonalnym podejściem do klienta!

P.S. Wiolki nie znam i tylko dlatego o Niej nic nie piszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.