Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

malkolm, no ale przecież po polerowaniu czyścisz element. musisz usunąć resztki pasty, np. myjąc auto. dopiero potem cleaner.

teraz już wiem ale jak robilem to pierwszy raz to o tym nie wiedziałem :) to było dość dawno temu :) jeszcze nim tutaj zacząłem zaglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rudywariat, sprawdź czy to na pewno prawdziwa skóra - nie jestem na 100 % pewien, ale BMW na kokpit chyba dawało coś w rodzaju eko skóry.

 

Hmm a jak to sprawdzić?? :oops: wygląda jak skóra. Co się może stać jeśli wyczyszcze ją ww zestawem??

 

Załączam zdjęcia:

80355015c760a488m.jpg

 

5514cd9c018973d4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rudywariat, tak jak pisał kanar, deska jest z tworzywa. BMW (jak i sporo innych marek bardziej upmarket) uzywa po prosu dobrej jakosci tworzywa, dajacego matowy, cieply efekt, które ma jeszcze odpowiednią fakturę, stąd możliwe złudzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zadam pytanie odnośnie deski. Wiem że zdjęcia kiepskie ale zapożyczone z allegro. Pamiętam że chyba marctwain pisał ostatnio że ma podobny problem ze swoim volvo.

 

deskao.jpg

boczek.jpg

 

czym to czyścić - oczywiście chodzi o górną część deski? W dotyku i wyglądzie przypomina jakąś eko skórę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marctwain pisał ostatnio że ma podobny problem ze swoim volvo.

no tak pisałem, bo skóra to nie jest na 100% tylko pcv (tak, tak z tego robi sie też goły leon :D ) z dodatkami-ftalanami. Nie można używać rozpuszczalników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.