Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mialby ktos ochote wziac to prawie litrowe opakowanie NL na pol? Mi sie juz wlasnie konczy wiec z checia zakupilbym nowa butelke, a ze w CarDetailer jest fajna promocja, to za niecale 0,5l wychodziloby mniej niz 30zl na glowe :)

 

 

http://www.cardetailer.pl/poorboys-worl ... urers_id=5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam koledzy, czy macie jakąś myjnie do której jak pojedziecie wiecie że umyją wam auto nie wycierając ścierą i środki użyte będą troszkę lepsze niż ludwik? Zima się zbliża, raczej na bezdotyku auta się nie ogarnie (a niestety nie mam garażu itp). No i żeby mycie nie kosztowało worek złota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "wrocławska ekipa" przewiduje w najblizszym czasie jakieś spoty? W zasadzie zalogowany jestem juz jakiś czas na forum, jednak do tej pory jakos nie moglem sie zebrac na spota, albo za poźno sie dowiadywałem z forum. Mimo tego, że na forum mało sie udzielam to trochę działam w kwestii AD i z chciałbym spotkać sie i pogadać z ludźmi zakręconymi w temacie kosmetyki aut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno na Krakowskiej na otwarciu nowej lokalizacji trzeba będzie zrobić spota. Teraz już zaczyna się chłodniej robić tak więc będziemy mogli ewentualnie przenieść się gdzieś do grzanego miejsca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek i 3 zeta stracone :P

Ja czekam tylko jak się cieplej zrobi i któryś z doświadczonych kolegów będzie polerował jakieś autko to chętnie mu przedłużacz przytrzymam i pot z czoła bym poocierał by podpatrzeć trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

native, jak sie dobrze orientuje to do otwarcia myjni na krakowskiej to jeszcze troche czasu ;) pod warunkiem, że mowa o przenoszącej sie myjni cmk.

Ja praktycznie codziennie mogę podjechać gdziekolowiek na terenie wrocławia, oprócz dnia jutrzejszego. Od siebie zaproponować mogę nawet tą środę, a jeśli chodzi o miejsce to nie mam jeszcze przetetstowane ale raczej wjade na wszystkie wielopoziomowe parkingi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.