Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Odwiedzilem wczoraj ponownie sklep na ul. Sleznej I pan ktory tam sprzedaje poinformowal mnie ze w polowie maja dojdzie do juz nawet niezlej oferty prawie cala gama produktow z Dodo. Bardzo fajna informacja, moze wkoncu bedzie porzadny sklep z artykulami do autodetalingu na miejscu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wrocław :-)

 

Jakiś spocik się planuje na kolejny weekend?

Moje autko co prawda jeszcze nie ruszane i tak się zastanawiam czy na spocie mogę liczyć na pomoc w doborze kosmetyków i oceny przez Was co powinienem czym potraktować ;) ?

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autoserwiswroclaw.pl kiedyś znajomy robił tutaj i był zadowolony, zadzwoń i wypytaj. Co już robiłeś u siebie, że nie dało rady?

 

Ozon, ultradźwięki i chemia podciśnieniem do kanałów i na parownik. Syfu totalnego to tu nie mam ale coś czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Czołem Wrocławianie!

 

Co prawda ja nie w temacie spotkań ale ten wątek żyje i jest lokalny więc postanowiłem zaryzykować i pytam tutaj.

 

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z firmami zajmującymi się detailingiem na terenie Wrocławia? Chcę zabezpieczyć swój samochód bo nie mam w tym roku dostępu do garażu a i nawet samego miejsca gdzie mógł bym dbać o wygląd bolidu. Jedyne co znalazłem w necie to CarSpa Auto-Detal na Juliana Tuwima (byłem tam na garażu jakiś szyld Auto Tip Top) i tak sam nie wiem. Właściciel poleca powłoki z długimi okresami wytrzymałości (niby mają wytrzymać nawet do 5 lat). Obecnie uczucia raczej mieszane...

 

Może coś podpowiecie i pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4nano?

 

Wow, skąd się domyśliłeś? :P

 

Przy takiej rozmowie warto zaznaczyć zainteresowanie kosmetyką, bo taki bulshit jest pewnie dla ludu.

 

Nie chciałem się wdawać w zbędne dyskusje... wysłuchałem, wnioski wyciągnąłem sam... Dlatego też z resztą pytam tutaj... Jest dodatkowo kilka rzeczy, które kątem oka rzuciły mi się w oczy i sprawiły, że nabrałem lekkiego dystansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iFi - chciałbyś zabezpieczyć lakier powłokami kwarcowymi, czy klasycznie dobrym woskiem?

 

4Nano teraz mocno się reklamuje ze swoimi powłokami. Co do tych 5-6 lat to oczywiście trzeba podchodzić z dystansem, ale z pewnością kilka sezonów mogą potrzymać (jak to kwarc).

Oczywiście zarówno porządnie położony wosk jak i kwarc zawsze wytrzyma dłużej przy właściwej pielęgnacji i regularnym czyszczeniem auta.

 

cash - przecież 4nano nie jest taki złe;) Może nie jest też najlepsze, no ale chyba Polskie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2car, miałem przyjemność nakładać powłoki kwarcowe od 4nano i cquartz. O skutecznośći i trwałośći się nie wypowiem, ale sama aplikacja 4nano jest dość ciężka i wymagająca na tle cquartza, co przekłada się na jej jakość jeżeli zostaną popełnione błędy. Ceny kwarców są zbliżone, wiec jak jest wybór to dobrze wybrać najlepiej ;)

 

Ja jestem za woskami naturalnymi :-] choć takie EXO mnie kusi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iFi - chciałbyś zabezpieczyć lakier powłokami kwarcowymi, czy klasycznie dobrym woskiem?

 

Jeśli miał bym pracę wykonywać sam to woskiem - nie mam umiejętności na jakieś powłoki HiTech ;)

 

Tak czy inaczej tak jak już rozmawiałem z cash, powłoka musi być mocna bo auto jest wykorzystywane do jazdy codziennej i jest przetrzymywane pod chmurką. Gdyby nie brak miejsca do mycia i co gorsza czasu, tematu by nie było, tak muszę kogoś znaleźć kto niestety, brzydko mówiąc, zrobi robotę za mnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

native mamy, tylko nie ma jeszcze ich w sklepie bo nie ma komu fotek zrobić:), ale w sklepi są.

 

cash masz rację. Jeszcze jakość nakładania nie jest jakimś problemem co cena:) A jak cena porównywalna to się człowiek zastanawia to cquartz jest bardziej znany i bardziej rozpoznawalny, a co do wytrzymałości to trudno powiedzieć. Trzeba poczekać te 4-5 lat i zobaczyć;)

 

Tak w między czasie. Od dziś oficjalnie dołączyliśmy do forum, więc wszystkich serdecznie zapraszamy. I native jak czegoś nie ma to pytać, a zawsze coś się znajdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.