Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

RED, VAXH - dziękuję za zainteresowanie.

 

RED - jest to dobry pomysł, nad którym aktualnie pracuję. Jakie środki i powłoki będziemy testować, czy raczej poznawać jeszcze nie wiem, ale z pewnością trochę tego przygotujemy, więc będzie w czym wybierać:)

 

Każdy pomysł jaki Wam się nasunie, może pomysł na jakiś konkurs (z nagrodami) czy inną formę rozrywki mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Yoda Master - jak najbardziej. W tym temacie podjęliśmy już wstępne rozmowy.

Letis - konkurs od zera do detailera tyczy się nas wszystkich, zarówno Ciebie jak i mnie. Każdy z nas kiedyś zaczynał. Pokazy jak najbardziej będą. Każdy z odwiedzających będzie miał okazję liznąć kilku tematów, potrzymać różne polerki etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim zlocie można by zaprezentować typowe błędy przy zaczynaniu zabawy z detalingiem.Ewentualnie zaprosić dystrybutorów na chęć wzięcia udziału w takiej imprezie żeby mogli zaprezentować swoje produkty,jak i również udzielać informacji itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

detailercar - cenna uwaga. Wysłałem już informację do kilku firm z którymi współpracujemy. Wstępnie zadeklarował się na przykład: Soft99 i Flexipads. W dniu wczorajszym odwiedził nas przedstawiciel Tenzi, który bardzo ucieszył się na wieść o takiej akcji i jak najbardziej wyraził chęć wzięcia aktywnego udziału w imprezie. Nie ukrywam, że liczę jeszcze na wsparcie kilku firm od których jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi.

 

detailercar, miodek - cieszę się, że jesteście zainteresowani.

 

Wasze wsparcie w postaci chęci i pomysłów są na wagę złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadło mi dzisiaj do głowy jakby np. ktoś zaprezentował również naprawy typu smart jakie są wykonywane.Ciekawe by było również taka opcja gdyby znalazła się jakaś firma autodetalingowa z poza polski i zaprezentowała swoje umiejętności. Co pozwoliłoby na wymiane doświadczeń.To są tylko moje przemyślenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda Master - tak, Soft99 dostarczy nam wsparcie:) Powłoki są godne polecenia. Mamy je na stanie.

STEFANO - zapraszamy

detailercar - ze smartami możemy pomyśleć. U nas robimy tylko naprawy dziur po fajkach w tapicerkach materiałowych i oczywiście regenerację i lakierowanie tapicerek skórzanych. Proces dość czasochłonny, ale pomyślę nad tym jak ten temat ugryźć.

Myślę, że udałoby się nam ściągnąć jednego z moich kolegów, który jest ekspertem od PDR (wyciąganie wgniotów). To nic pewnego, ale pogadam z nim.

Co do firm detailingowych z poza polski. Hmm... chyba ciężki temat, ale przecież wszystko da się załatwić. Pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacanski - na chwilę obecną trudno mi jeszcze określić dokładniejszy termin. Przede wszystkim uzależnieni jesteśmy od pogody. Jeżeli marzec okaże się być już wyjątkowo ciepłym miesiącem, to być może imprezę zorganizujemy w pierwszej połowie kwietnia. Obawiam się jednak, że będzie to nieco później. Fajnie by było aby temperatura była już stabilna minimum w okolicy 15 st. wzwyż. Przy niższych temperaturach ciężko będzie zrobić coś sensownego, jakieś testy i pokazy przy aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę:)

Ewentualne rabaty będą tylko dla osób, które osobiście nas odwiedzą.

Rabaty rabatami, ale teraz myślę nad jakimiś konkursami dla Was. Pula nagród z ewentualnych konkursów z dnia na dzień się powiększa, ale ni w ząb nie wiem co konkretnego wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.