Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panie i Panowie macie kogoś kto we Wrocławiu wyprałby mi tapicerkę? Opel Vectra C Caravan. Tragedii nie ma, zależy mi by nie przemoczyć i po prostu po 7 latach odświeżyć materiały.

 

Z gory dzięki za podpowiedzi,

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Panowie taka sprawa: poszukuje dwoch osob do zakupu plynu do szyb Megsa Glass Cleaner Concentrate w galonowym opakowaniu. Ktos bylby chetny? Bo calego galona nie zuzyja moje prawnuki, a przy trzech osobach to juz wychodzi korzystnie cenowo i ilosciowo rowniez ;) Kupilbym plyn w CarDetailer na Sleznej takze wysylka i czekanie odpada. Jacys chetni? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze jest nas wiecej ;) Bierzemy galon na 4 osoby, czyli ~0,95l na osobe. Mysle, ze bedzie ok :) Czyli po 28,5zl na osobe. Pewnie bedzie ciezko sie zgrac, zeby wszyscy jednoczesnie byli na miejscu, ale pasowalby wam poniedzialek poznym popoludniem/pod wieczor? Podjade w poniedzialek rano po glass cleanera i pozniej moglibysmy sie ustawic w rejonach klecina/oporow/bielany wroclawskie. Jak wam pasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na maślicach ale mogę podjechać w umówione miejsce może gdzieś w okolicach Wiejskiej byśmy się spotkali, jak by co to odezwę się dopiero w niedzielę wieczorem bo na weekend wyjeżdżam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Stabłowic najbliżej mam do Oporów. A wysyłka wchodzi w grę ???.

 

Mam wysyłać ten plyn z Wroclawia do Wroclawia ? :idea:

 

 

Miejsce docelowe to Środa Śl. bo to nie dla Mnie. Jak to problem to przyjadę.

 

Trzeba bylo tak od razu :) nie ma problemu, napisz mi na pw dane do wysylki, ja Ci podam nr konta i jak dobrze pojdzie to wysle w poniedzialek.

 

maciek-drummer, jak Ci wygodniej to mozemy sie ustawic przy zjezdzie z obwodnicy w mokronosie dolnym ;) bedzie wygodniej i mi i Tobie, jesli bedziesz lecial aow. Czekam w takim razie na info od Ciebie w ndz wieczorem :good:

 

Czekam na info od czwartego kolegi i jak wszystko ustalimy to w poniedzialek kupuje megsa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek pasuje mi po godzinie 18. Wszystkie 3 wcześniej zaproponowane miejsca mi odpowiadają także się dostosuję. Jakiś pojemnik mam ze sobą zabrać czy produkt będzie już porozlewany?

 

Najlepiej jakbys mial cos ze soba ;) Reszte ustalimy na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie taka sprawa- jezdzi ktos do miejscowosci Turek badz okolic ? (niedaleko Kalisza). Chodzi o przysluge (nic za darmo :| ) przywiezenia do Wroclawia foteli do mojego strucla, bo sprzedajacy ni cholery nie chce tego wyslac, ani nie chce zebym kuriera mu podeslal. Ktos cos? :) Pilna sprawa ! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.