Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Felgi wróciły już do mnie z renowacji i poniżej napiszę dla innych co i jak wyszło cenowo oraz foto felg które robiłem przy sztucznym oświetleniu. W dzień wyglądają dużo lepiej.Renowacja została dokonana prze firmę "MiKar" z Wrocławia http://www.malowaniefelg.com

 

-Malowanie i napawanie (kolor + standardowy połysk) 350/komplet 17" cena jako grupowa

-Podwójny Clar 50zł/komplet

-Prostowanie felg do malowania 50zł/sztuka bez względu na stan i rozmiar

-Przekładka opon, wyważanie i nowe wentylki 50zł/komplet

 

tak wyszedł cennik na koniec, a poniżej album i 2 fotki pozdrawiam.

album: http://imageshack.us/g/1/10070896/

_s0.zmniejszacz.pl_DSCF8953_zmniejszacz-pl_805568.jpg.20d0879bb6e0917bde3e216ebf81bc7d.jpg

_s0.zmniejszacz.pl_DSCF8967_zmniejszacz-pl_913440.jpg.1b67bfc127b17f08f205da95577cfdf7.jpg

_s0.zmniejszacz.pl_DSCF8972_zmniejszacz-pl_319085.jpg.72afecdf9aafcb402a9f16de3987d940.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faaaaaaajnie, ja po swoje za 1h jadę :-] podrzucę foto

 

Właśnie odebrałem kółka, wczoraj nie wyszło bo były założone inne wentyle.

 

c5bfcbc4.jpg

 

Wyszły bardzo fajnie, jutro podrzucę lepsze foto a przy okazji wyczyszczę i położę DLUx-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunio wyszły fajnie wiem bo je widziałem przed tobą :P Dzisiaj w mini lakierni malowałem dekielki i mam spray w naszym kolorze felg jest to ral 9006 ale widzę że jednak różnica jakaś tam będzie :/ pozdro

A poniżej daje foto jak felgi się prezentują w świetle dziennym lekko słonecznym.

.._s0.zmniejszacz.pl_DSCF8974_zmniejszacz-pl_653012.jpg.e60bb0fc9aeb7e5140a5beff0a6730a2.jpg

_s0.zmniejszacz.pl_DSCF8978_zmniejszacz-pl_938840.jpg.01a7cbc69b9536c68b2b650a93adcd41.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

trochę niepokojące.. bo felgi malowane już dawno temu a dzisiaj w oczach pękały. Do tego nie używane leżały w ciepłym garażu.

 

Mam nadzieje, że za drugim razem nie będzie już niespodzianek bo przyjechał do mnie DLUx i troche by go było szkoda :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Native - te pęknięcia to na jednej feldze, czy na wszystkich ? I jak sprawa się zakończyła, lakiernik poprawił w ramach gwarancji?

Czy komuś jeszcze lakier popękał tak jak koledze Native ?

Pytam, bo noszę się z zamiarem oddania moich alusków do majstra, który Wam lakierował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.