Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

Oj Lobuz - proste i dobre. O to chodzi!

Wg mnie mamy pierwszy konkursik.

 

Mam dla Was propozycję. Przejdę wątkiem do naszego działu partnera forum i tam oficjalnie zaproszę Was na event. Jako zachęta do twórczej pracy nad konkursami dorzucę od nas upominki, dla każdego kto wymyśli jakiś ciekawy konkurs.

 

W wątku tym, będę też na bieżąco informował o przygotowaniach etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wymyśliłem kilka konkursów lecz podziele je na dwa etapy :

 

1: Związane z detalingiem:

- wytypowanie kilka dresingów do tworzyw sztucznych o różnych efektach, zaprezentowanie ich na desce rozdzielczej, następnie wybranie odpowiedniej nazwy i przyporządkowanie na dany efekt.

-najszybsze nałożenie piany ręcznym spryskiwaczem ( będzie trzeba trochę się namęczyć z pompowaniem) ;)

-kilka elementów z rysami i konkurs w jak najlepszym i najszybszym usunięciu ich mając do dyspozycji określone zaplecze.

-Najładniejsze widowiskowo dzieło zrobione z kropelek wody na nawoskowanym panelu.

 

2:Troche fizyczne konkursy:

- próba Stewarda (talerz z piłeczką na masce samochodu i przejazd między pachołkami)

- próba sir Lancelota (lanca z boku samochodu i zbieranie kółek ze statywu)

- rzut oponą

- przeciąganie auta na czas

- przetaczanie opony na czas (jeżeli byłoby kilka opon może wyścig równoległy)

- zręcznościówka (tor z pachołkami na czas)

- wymiana koła na czas

- najdłuższy dystans pokonany na event na własnych kołach

 

Jak jeszcze coś wymyśle to dam znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

detailercar - no to się na pracowałeś:)

 

Pierwsza część, super. Druga również, ale nie będziemy mieli możliwości zorganizowania.

 

"najdłuższy dystans pokonany na event na własnych kołach." - dobre. Bierzemy. Za najdłuższy dystans osoba, która dojedzie na nasz zlot otrzyma stosowny upominek.

 

 

Z tym wątkiem przejdźmy już proszę do zakładki: Dział partnerów forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawno nie zaglądałem na forum, a widzę że bardzo ciekawy pomysł się zrodził. Jesienią zacząłem swoją przygodę z detailingiem i próby były... średnie. Taka impreza pozwoliłaby podpatrzeć jak robi się to profesjonalnie, by uzyskać lepsze efekty.

Jak najbardziej jestem zainteresowany uczestnictwem.

 

PS. Ostatnio okradziono mi garaż i poszła polerka (vander vpo709) oraz kosmetyki. Pewnie niedługo paser będzie chciał fanty opylić, więc jakby ktoś spotkał się z podejrzanie tanią polerką tego typu to proszę o jakiś cynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W najbliższym czasie podejmiemy decyzję i ustalimy konkretną datę:)

Jeszcze chwilę cierpliwości.

 

-- 12 mar 2015, o 12:41 --

 

Znamy już termin eventu. Wspólnie z pracownikami i kilkoma znajomymi ustaliliśmy, że będzie to 25 kwietnia. W późniejszych dniach będę Was informował o konkretach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W najbliższym czasie podejmiemy decyzję i ustalimy konkretną datę:)

Jeszcze chwilę cierpliwości.

 

-- 12 mar 2015, o 12:41 --

 

Znamy już termin eventu. Wspólnie z pracownikami i kilkoma znajomymi ustaliliśmy, że będzie to 25 kwietnia. W późniejszych dniach będę Was informował o konkretach.

 

No to już wiem na kiedy trzeba sobie zarezerwować wolną sobotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207

Ja robiłem przyciemnienie we wrap-car.pl. Pomogli radą, którą opcję wybrać i jestem zadowolony, bo nie ma pod folią bąbli ani się nie odbarwia po roku użytkowania.

 

25 kwietnia wpisany do kalendarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Wam polecić moich kolegów z firmy Unicar, z Karmelkowej. Nie jest to może ich główne źródło utrzymania, ale robotę robią dobrą. Ceny też mają konkurencyjne. Jak dobrze pamiętam to koszt wyniesie około 450 zł

 

-- 17 mar 2015, o 22:46 --

 

UWAGA UWAGA

 

Koleżanki i koledzy. Z przyczyn technicznych musimy zmienić termin zlotu na 18.04.

Przepraszam za zaistniałą sytuację.

 

Szczegóły w naszej zakładce "Dział handlowy partnerów forum" - czyli http://www.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=142&t=22479&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zlotu - sam chętnie bym się pisał ale niestety na 18.04 wypada zlot w Rothenburgu... Szkoda że przenieśliście termin. Jakikolwiek inny - wchodzę w to ;)

 

No wiem, ale ciężko się wstrzelić w jakiś wolny termin tak aby każdy miał szansę przyjechać. Jeżeli impreza się przyjmie to z pewnością ją powtórzymy na przykład na zakończenie sezonu.

 

-- 18 mar 2015, o 15:27 --

 

Odnośnie zlotu - sam chętnie bym się pisał ale niestety na 18.04 wypada zlot w Rothenburgu... Szkoda że przenieśliście termin. Jakikolwiek inny - wchodzę w to ;)

 

No wiem, ale ciężko się wstrzelić w jakiś wolny termin tak aby każdy miał szansę przyjechać. Jeżeli impreza się przyjmie to z pewnością ją powtórzymy na przykład na zakończenie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207, robiłem cały tył, bo przód nielegalny i z doświadczenia wiem, że można naprawdę sobie zrobić zonka w pewnych warunkach oświetleniowych. Koszt był coś koło 350zł, jak coś zapraszam na oględziny ich pracy ;)

 

Uffff... na szczęście 18 kwietnia mi będzie pasował, a 25 można jechać na Rajd Krause :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z Wrocławia byłby tak miły pożyczyć maszynę polerską na weekend, za przysłowiową flaszkę? ;)Mam trochę roboty w związku z pewnym miłym jegomościem którego hobby to najwyraźniej rysowanie losowych samochodów... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Też z chęcią zajrzę na takie spotkanie i popatrzę na żywo.Tutoriale to też super pomysł na poprawę własnych błędów i zapoznania się z nowymi produktami. Pozdrawiam

 

Zapraszam. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Drodzy forumowicze. Chcę Was o coś zapytać.

Czy bylibyście zainteresowani pojedynczymi testami na swoich autach, czy lepiej jak my, z naszej strony, załatwimy jakieś auta lub materiały do pokazów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża prośba dla osób zainteresowanych naszym małym zlotem.

 

W naszym wątku w dziale na "Dział handlowy Partnerów Forum" puściliśmy listę gości.

Zainteresowanych eventem bardzo proszę o dopisanie się do listy. Taka lista zdecydowanie ułatwi nam przygotowanie się do eventu pod kątem spraw technicznych.

 

Będę bardzo wdzięczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się pojawię to mógłbym udostępnić samochód do drobnych testów, bo póki co dziecko pochłania cały mój czas i nie mogę się zebrać na upiększanie. Przy okazji niech mała się uczy jak się powinno dbać o samochód :)

 

PS> Może głupie pytaniem, ale który to Wasz wątek w dziale handlowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.