Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, właśnie się przeprowadziłem do Wrocławia, jakie bezdotyki są godne polecenia? Mieszkam na psim polu. Oczywiście można ogarnąć jakiegoś spota.

 

 

Ja od czasu do czasu wpadam na myjki na BP zeby oplukac programem nr 3, ale to raz na pare tygodni, zazwyczaj myje w domu. Niech sie inni lepiej wypowiedza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć, możecie polecić jakieś studio osobę we Wrocławiu, która podejmie się wyzwania spolerowania zarysowania od gwoździa/klucza? Znajomemu ktoś, uprzejmy załatwił bok i szuka kogoś kto rzuci okiem, na zdjęciach wygląda to tylko na zrysowany klar, więc raczej do odratowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie, na początku roku padło u nas w firmie hasło: mały zlocik, event.

Kilka miesięcy temu przenieśliśmy się do nowego lokalu na Oporowie (ul. Morelowskiego 24) i wraz z przenosinami pomyśleliśmy właśnie o zorganizowaniu takich dni otwartych dla forumowiczów i naszych stałych klientów.

 

Z naszej strony chciałbym przygotować przynajmniej jedno-dwa auta DEMO do różnych prac typu: test maszyn, kładzenie wybranych wosków powłok etc. Może uda nam się dogadać coś sensownego z niektórymi dystrybutorami kosmetyków, które mamy w ofercie. Jakieś gadżety. Grill, napoje, muzyka etc.

 

Proszę napiszcie co o tym sądzicie? Może macie jakieś ciekawe pomysły, oczekiwania? Zapraszam do kontaktu tu na ogólnym forum jak i na PW, jeżeli to coś bardziej prywatnego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment nie rzucę żadnym pomysłem ale chętnie przyjadę na taki event :good:

 

Póki co jest to tylko rzucony na forum temat. Myślę, że realny termin jaki wchodzi w grę to przynajmniej koniec marca - kwiecień. Musi się zrobić na tyle ciepło, przynajmniej 15 st., żeby dużą cześć takiego spotkania można było zorganizować na dworze.

 

Mamy więc jeszcze trochę czasu na wspólne przemyślenia, więc może jeszcze wpadnie Ci coś ciekawego do głowy:)

 

Dziękuję Tomku za zainteresowanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam! Podstawię, któreś swoje auto na testową korektę :D Akurat dla kilku osób robota na 5h ;)

 

Pomysł nie jest zły, ale czy nie boisz się, że osoby które dopiero rozpoczynają przygodę z polerką mogłyby przypadkowo uszkodzić lakier?

 

Tak, czy siak jest to jakiś pomysł i propozycja, za co Ci dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem chętny na takie spotkanie, nawet miło by było dostać info o takim spotkaniu na PW czy cuś, przy okazji wstyd się przyznać, ale jeszcze nie byłem u Was w nowym miejscu.. Postaram się to nadrobić w najbliższym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych poinformujemy na PW. Wystarczy, że dacie znak tu na ogólnym. Póki co robię sondę, wstępne badanie zainteresowania taką imprezką. Co do terminu to na chwilę obecną jest on odległy. Tak jak wcześniej napisałem, pewnie będzie to kwiecień, w najgorszym układzie maj. W marcu będziemy obserwować pogodę i coś konkretniej ustalimy.

 

Jedno jest pewne, dużą część spotkania chcielibyśmy zorganizować pod chmurką, więc temperatura musi dojść minimum do 15 st.

 

W tym wątku chciałbym Was prosić o nadesłanie jakiś pomysłów, uwag, oczekiwań...

 

Lobuz, Yoda Master - zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.