Skocz do zawartości

Spotkanie we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

Tak w między czasie. Od dziś oficjalnie dołączyliśmy do forum, więc wszystkich serdecznie zapraszamy. I native jak czegoś nie ma to pytać, a zawsze coś się znajdzie:)

 

Witamy kolegów ze Ślężnej. W końcu na Forum :good:

Ilość asortymentu na półkach przy każdej wizycie zaskakuje i cieszy :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 841
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na którym CarSpa się myjecie?

kępińska lub przyjaźni

 

coś gdzieś dziś? :idea:

Na bielanach widziałem jakieś CarSpa, ale to nie jest bezdotyk, tylko chyba automatyczna :acute: Ale tak mi się skojarzyło...

 

Ja dzisiaj już z rana obskoczyłem swojego przed pracą, teraz stoi i razi w oczy przechodniów :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2car, miałem przyjemność nakładać powłoki kwarcowe od 4nano i cquartz. O skutecznośći i trwałośći się nie wypowiem, ale sama aplikacja 4nano jest dość ciężka i wymagająca na tle cquartza, co przekłada się na jej jakość jeżeli zostaną popełnione błędy. Ceny kwarców są zbliżone, wiec jak jest wybór to dobrze wybrać najlepiej ;)

 

Mozesz sprecyzowac, ktore? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sprecyzowac, ktore?

Lack Protect 3D ;)

 

W takim razie ciezko jest mowic o zblizonej cenie, zestaw LP3D starcza spokojnie na 2 duuuze lub 3 srednie auta, co daje nam zakres cenowy w przedziale 60-90PLN na auto, wiec roznica moim skromnym zdaniem jest mocno odczuwalna ;)

 

Jezeli chodzi o aplikacje to kwestia wprawy, fakt, za pierwszym razem moze byc troche upierdliwa (domyslam sie ze chodzi o polerowanie komponentow 1 i 2), ale jak sie zalapie co i jak, idzie bardzo lekko i szybko :)

 

W kwestii trwalosci, zapowiadalismy, ze LP3D utrzyma sie do 2 lat i/lub 30 000km, tyle o ile nasze testy moge byc odbierane subiektywnie, to mysle ze testy niezaleznych uzytkownikow powinny juz byc miarodajne ;) Przy 1:50 pokazany jest blotnik sprintera, powloka siedzi tam 10 miesiecy i jakos ponad 20 000 km, auto uzytkownika Maq.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... MhvwbQQzUc

 

Dlaczego wiec mielibysmy "marketingowac" w przypadku 5 letniej ochrony? :o:-];)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ciekawa informacja dla Wroclawian: na Orlenie zaraz za Wrockiem lecac na Jelcz, Olawe maja pelna game zapachow CS. Palmy po 5 zl, puszka z drewnem (60 dni) po 17,50, zelowe puszki (30 dni) po... 7,90 :D Sa tez wersje na nawiewy, ale nie pamietam po ile. Moge cos kupic i podwiezc jakby ktos chcial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze dopiero trafiłem na ten wątek bo już złożyłem zamówienie na dwa zapachy CS w żelu i okazuje się, że przepłaciłem dwukrotnie:) Ale jak żony nie będą mdliły ( nie cierpi wszelakich "choinek" w aucie) to wtedy może zaopatrzę się w większy zapas na tej stacji.

 

Również mam propozycję dla Wrocławian. W weekend ( sobota + niedziela) zaczynam swoją przygodę z detailingiem- kompletne przygotowanie auta przed zimą. Jakby ktoś miał ochotę i chęci zadbać w spokoju o swoje auto i przy okazji wspomóc kompletnie "zielonego" swoją wiedzą i doświadczeniem to zapraszam. Warunki może nie najbardziej komfortowe bo jednak na zewnątrz ale nikt nie będzie się czepiał mycia auta. Święty spokój gwarantowany:)

Jak coś to PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.