Skocz do zawartości

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Ja jestem za dwoma. Duża szansa, że jak byś pielęgnował eko skórę środkami do PVC pęknięcia by postępowały wolniej.

 

Eko skóra to zupełnie inny materiał niż skóra. Środki do skóry na niewiele się zdadzą jeśli chodzi o pielęgnacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mialem ogromny dylemat co wybrac, Colourlock czy Gliptone, w koncu zdecydowalem sie na zestaw Colourlock z mocniejszym srodkiem czyszczacym. Jak najbardziej polecam, zestaw jest super, a Lederzentrum ma świetne podejscie do klienta!

Skórka na foto ma 18 lat i 250tkm :roll:

 

P1010023-2.jpg

P1010022-2.jpg

P1010024-3.jpg

P1010026-2.jpg

P1010028-2.jpg

P1010029-1.jpg

P1010031-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. zestaw colourlock zakupiony i wypróbowany. jestem very happy bo dostałem go w 24h od zamówienia. a oto efekt wstępnego czyszczenia

boczek wyczyszczony do połowy.

21854403.jpg

 

myśle, że bardzo dobrze doczyścił skórę i jestem z efektu bardzo zadowolony, niestety tak jak pisał muzycom kilka postów wczesniej nie usunął mi tego

 

 

37157414.jpg.

 

no i teraz mam maly dylemat. co z tym zrobić? przypomne że kupiłem zestaw ze szczoteczką soft cleaner i lv protectorem. Pytanie do muzycoma. czy po naniesieniu lv protectora bede mógł za jakiś czas za pomoca Waszego zestawu tonujacego bez problemu podfarbować te niedoczyszczone "wżery i ten nieszczęsny wytarty boczek? wyczyściłem juz całe siedzenia i chciałbym je pociągnąć lv protectorem ale boje się że potem bede mial problem z farbowaniem. proszę o szybka odpowiedź.

 

96625592.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Alf jak na moje oko przebarwienia jest w fabie więc nawet jeśli GLD to zbierzesz to ruszysz farbę.

 

Jeśli będziesz farbował to GLD zmyjesz LV protector. I tak zalecam przetrzeć nim siedzenia przed farbowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest preparat do skory od Temachem - z tego co widzialem to sprzedaje Gliptone?

 

Ja wczoraj 1 raz używałem preparatu do skóry od Temachem.

W instrukcji jest nałożyć na szmatkę i przetrzeć. Zapach chemiczna cytryna, pachnie identycznie jak świeżo obrana skórka od cytryny. Aplikowałem na szczotkę, wcierałem, i po ok. minucie ścierałem szmatką. Uzywałem na czarnej mało zniszczonej tapicerce, jednak szmatki wyciagnęły dużo brudu. Bardzo matowy środek, wiele bardziej niż pianka Sonaxa.

Ogólnie jak na 1 - stopniony produkt całkiem przyjemny do regularnego użycia.

Dłonie tez miałem delikatne choć nie tak jak po sonaxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś poleci jakiś srodek po ktorym skóry bedą długo się świeciły i byly śliskie?

 

zakupilem autoglyma do czyszczenia i do konserwacji, ale mnie nie zachwycił... spryskiwacz leather cleaner psika jakby mu raz chciało raz nie... i jakos nie wiem czy to odbrze czysci...

 

a leater balm to przez 3 dni jest fajnie, skórka świeci i się slizga...a pozniej juz nic. kumlowi ktoremu zrobilem czarne skóry, mówi, że o wiele lepszy efekt byl po jakims sonaxie (nawet mówił, ze 3 miesiace skóra byla ślizga i blyszcząca).

 

aaaa i chciałbym, żeby taki zestawik starczył na kilka aut spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

m1chal, Błyszcząca i śliska 8-) Myśle że większość chce mieć matową i wmiarę "tępą" Przychodzi mi tylko na myśl zastosowanie tańszych kosmetyków niż renomowane i efekt będzie taki jak chcesz ;) Wszystkie konkretne firmy dąża do efektu nowości czyli matu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, AutoDetailing, to nie moje oczekiwania, bo ja nie mam skór...ale mialem juz kilku klientow na skóry i wszyscy chcieli zeby im sie ta skóra błyszczała i ślizgała :-] a po autoglymie mowili ze niebardzo efekt (wiec napisalem w mojej osobie, ze jakbym ja nie byl zachwycony, bo nie chcialo mi sie tlumaczyc itd ze to nie dla mnie :P)

 

aczkolwiek wkurza mnie ta pompka w leather cleaner :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nakladacie preparaty do skóry na te np mercedesowskie skóry z dziurkami?
ja co prawda nie mam mercedesa ale mam wentylowaną skórę czyli tą z dziurkami. soft clean-a i lv protector nakładałem dokładnie tak samo jak na skórę bez dziurek tylko, że w mniejszej ilości. jesli od razu po szczotkowaniu weżniesz i przejedziesz suchą szmatką ściągając jednocześnie brud to nic Ci w dziurach nie zostanie. lv protector zaś ma taką konsystencję że na bank nie zalepi Ci tych dziurek :) bo to nie łój a coś w stylu olejku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
a ktoś poleci jakiś srodek po ktorym skóry bedą długo się świeciły i byly śliskie?

 

Nawoskuj je najzwyczajniej po czyszczeniu:

 

Wosk do skóry

 

Wosk podgrzej suszarką w celu łatwiejszej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po drugim czyszczeniu swoich skór preparatami LZ. Za każdym razem po czyszczeniu siedziska robią się wyraźnie bardziej śliskie, to normalne? Z efektu matu jestem bardzo zadowolony, gdyby tylko ta ślizgawka się nie pojawiała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.