Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
38 minut temu, dn501 napisał:

ADBL WOW - w końcu skończył mi sie PB NL i jestem mega zadowolony z WOW

no mi wręcz odwrotnie zamówiłem WOW w 1L butelce i użyłem 2 razy i wróciłem do PB NL dłuzej mi sie utrzymuje i nie ciągnie kurzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nałożyłem Kocha cockpit care i jestem zadowolony :) Bardzo ładna satyna na desce rozdzielczej, przyjemny zapach szkoda że się nie utrzymuje. Aplikacja za pomocą pada adbl lekka i przyjemna, ponadto wydaje mi się, że ta buteleczka posłuży baaardzo długo.  Zobaczymy ile to poleży i jak będzie przyciągać kurz. Jutro cyknę jakieś foto jak już się w 100% wchłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam a co polecicie do hyundaia i 30 druga generacja stosuje sonaxa extrem mat jest niezły tylko u mnie strasznie przyciaga kurz 2 dni i trzeba przecierać fakt ostatnio był bez APC nakładany może coś polecicie jakieś dobre mazidło oczywiście w macie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, vaio napisał:

Witam a co polecicie do hyundaia i 30 druga generacja stosuje sonaxa extrem mat jest niezły tylko u mnie strasznie przyciaga kurz 2 dni i trzeba przecierać fakt ostatnio był bez APC nakładany może coś polecicie jakieś dobre mazidło oczywiście w macie

adbl interior QD badz WOW oraz standardowo polece natural Look

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vaio - Zymöl Vinyl Conditioner. Delikatna satyna, nie przyciąga kurzu (oczywiście po pewnym czasie kurz osiada, ale po użyciu którego produktu tak się nie dzieje..?). Cena wyższa, niż części konkurencji, ale warto. No i Polishangel Snowcake - na forum jest/był test i produkt bardzo chwalony, choć również nie należy do tanich... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Panowie szukam czegoś do nowego kokpitu. Chciałbym zabezpieczyć plastiki i wstawki ala skóra ale muszę mieć środek bezzapachowy... W poprzednim samochodzie używałem natural look ale on pachnie migdałami a chciałbym obecnie utrzymać zapach "salonowy" (nowego auta) i nie chciałbym wyczuwać innych zapachów.

Dzięki za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, psemo napisał:

@kolo100 GTECHNIQ C6 Matte Dash

Przemo rozumiem, że ten specyfik jest taki jakiego szukam czyli bezzapachowy? Nie zmienia wyglądu kokpitu (połysk)?

Jak bardzo jest wydajny bo widzę, że buteleczka zawiera tylko 100ml?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kempus tak jak Ty jestem przywiązany do specyfiku, który urzekł mnie na początku przygody z detailingiem. Jest to Meguiar's Natural Shine Protectant - jak dla mnie bardzo szybka aplikacja, bez zbędnego plastikowego połysku (jak w nazwie). Do 303AP się przymierzałem, słyszałem dobre opinie. Jaki efekt zostawia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.