Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś doświadczenie z plastikami w Lagunie III ? Szukam czegoś co dobrze przyciemni plastiki i da matowe wykończenie. Obecnie używam SG Apple Dressing ale nie jestem zadowolony z efektów. Zastanawiam się nad Funky Witch Madeimaselle, ADBL Interior WOW i Koch Refresh Cockipt Care. Wybrać coś z tej trójki czy jest coś z tej półki cenowej (~50zł/500ml) co sprawdzi się lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenie z plastikami w Lagunie III ? Szukam czegoś co dobrze przyciemni plastiki i da matowe wykończenie. Obecnie używam SG Apple Dressing ale nie jestem zadowolony z efektów. Zastanawiam się nad Funky Witch Madeimaselle, ADBL Interior WOW i Koch Refresh Cockipt Care. Wybrać coś z tej trójki czy jest coś z tej półki cenowej (~50zł/500ml) co sprawdzi się lepiej ?

 

Może to zdjęcie matu rozwieje wątpliwości. Plastik Toyota.

qCBaJL9.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Ma ktos moze porownanie Funky Wich i Koch Cocpit Care lub Top Star?

Szukalem czytalem, ale bezposredniego porownania brak a porownujac dwa rozne zdjecia - to zadne porownanie bo wystarczy zmienic kat, nie mowiac o swietle czy aparacie..

A drugie pytanie czy na Koch zostaja jakues slady po wodzie jak w przypadky PB NL, i jak jest z kurzem ? Bo o FW czytalem

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenie z plastikami w Lagunie III ? Szukam czegoś co dobrze przyciemni plastiki i da matowe wykończenie. Obecnie używam SG Apple Dressing ale nie jestem zadowolony z efektów. Zastanawiam się nad Funky Witch Madeimaselle, ADBL Interior WOW i Koch Refresh Cockipt Care. Wybrać coś z tej trójki czy jest coś z tej półki cenowej (~50zł/500ml) co sprawdzi się lepiej ?

Jak ma przyciemnić a nie nabłyszczyć to zdecydowanie Duragloss #201.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GYEON Q2M Preserve vs Gtechniq C6 Matte Dash - robił ktoś porównanie?

Zależy mi na maksymalnym macie i pozostawieniu koloru fabrycznego czarnej tapicerki.

Ciekaw jestem, też wydajności. Na jedno wnętrze (całe w czerni drzwi, kokpit listwy przy progach) jaka ilość jest potrzebna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miał ktoś z was styczność z "SHINY GARAGE APPLE PLASTIC DRESSING" ?? Bo Szukam czegoś fajnego do pielęgnacji kokpitu co nie kosztuje majątku a pozwoli zachować czystość i ładnie będzie wyglądać. Plaka mam dość wiec chce coś co mógłbym nakładać gąbka/mikrofibra. No i czy ten środek potrzebuje jeszcze jakiegoś dodatkowego cleanera. Dodam ze deskę mam czysta bo auto na bieżąco jest sprzątane wiec tyle co moze być jedynie okurzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A trzeba czymś specjalnie czyścić deskę przed aplikacją tego środka czy wystarczy np przetrzeć tylko kurz jakimiś ściereczkami do kokpitu ?

Przed każdym dressingiem trzeba użyć APC, zwłaszcza że Ty wcześniej używałeś Plaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma jakiś mniejszych opakowań tego APC np. po 500 ml w niższej cenie. Może polecicie jakiś w miarę tani i skuteczny cleaner. Nie musi być markowy, może coś od Sonaxa zresztą zdaje się na was bo jak wspomniałem jedynie z czym miałem styczność to Plak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wiem. Mój błąd bo nie sprawdziłem dokładnie w innych sklepach internetowych. A do takich produktów jak np Shiny Garage Vanilla Touch Interior Quick Detailer tez wczesniej trzeba używać apc/cleanera ?? Niby QD ich nie wymagają bo same w sobie maja jakies tam właściwości czyszczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej używałeś Plaka lub nigdy wcześniej nie używałeś APC, to podstawą jest dokładne oczyszczenie. Nawet jak plastiki wydają się czyste, to dopiero po APC widać, że jednak takie czyste nie były... Jak koniecznie chcesz się obejść bez APC to zamiast tych Shiny Garage (ogólnie słabe kosmetyki i nie warto ich kupować) weź ADBL Interior QD. Dużo lepszy produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

696199 zamiast tych Shiny Garage (ogólnie słabe kosmetyki i nie warto ich kupować)

 

widzę , że od 21 grudnia 2016 wyrobiłeś sobie już opinię. Przetestowałeś wszystko , czy na podstawie opinii innych użytkowników to stwierdzasz? :o Ja używam wielu od kilku lat i sobie chwalę. Wszystkich może jeszcze nie użyłem , ale te , które kupiłem złego słowa nie mogę powiedzieć. :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All purpose cleaner :) Skoncentrowany,wszechstronny srodek do czyszczenia wszystkiego.Rozciencza sie w zaleznosci od tego jaka sile czyszczenia chce sie uzyskac.W detailingu wrecz niezbedny do np.czyszczenia kokpitu,plastykow...stosowany tez np.do mycia silnika,mycia wstepnego,felg,owadow itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki APC możecie mi polecić ? znalazłem sobie na ebay Dodo Juic 500ml. chciałbym tym wyczyścić plastki i cała deske w autku. a na to jakis mat tylko jaki ? Moze ktos ma jakies doswiadczenie z plastkami w mazdzie 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]ChinQuan[/ref], Ale Ty kombinujesz :shock: zamiast szukać gdzieś na ebayach drogich APC i płacić za każdy produkt oddzielnie wejdz do sklepu jednego z partnerów forum i zamów jakiś tańszy APC rodzimej produkcji np.ADBL do tego dressing ADBL WOW lub nowość Funky W. Madomaiselle czy jakoś tak,inne produkty jakie chcesz,będzie tanio i dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.