Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy coś szukam co zrobi fajny efekt satyna/mat i przede wszystkim napoi plastiki i zabezpieczy na długo - coś co nie trzeba powtarzać co dwa tygodnie. Do tej pory używałem megsa natural shine i właśnie się kończy. Dla odmiany pb natural look czy wyszło już coś nowszego co jest lepsze? Nie szukam czegoś co zrobi tylko look tylko coś co robi super robotę ogólnie :) to jest takie coś ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuje dressingu do kokpitu mojej A3 8P. Zalezy mi na matowym wykonczeniu i ożywieniu koloru.

Czy ktoś z was zajmowal sie plastikami ww. auta? Macie jakies doswiadczenie z ta specyficzna deska rozdzielcza?

 

Zastanawiam.sie nad zakupe Koch Chemie Refresh, badz cos od QT np. C6. Jakie sa wasze opinnie na temat tych produktow.

Wybaczcie mi za bezposredniosc pytania ale jestem tu nowy i chcialbym wiedziec jak najlepiej do tego podejsc.

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]ManiekWND[/ref], jeśli chcesz uzyskać bardzo fajne satynowe wykończenie to polecam Koch Refresh Cockpit Care.

Ogólnie w grupie VAGa (i nie tylko) wygląda bardzo korzystnie.

C6 to produkt dla fanów typowego matu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#663399]ShiningCar[/ref], wlasnie nad tym produktem Koch'a sie zastanawiam.

Polecasz jakies sprawdzone APC do zastosowania przed dressingiem?

 

[ref=#663399]Aneroid[/ref], sam zastanawialem sie nad produktem PB NL ale jak dowiedzialem sie, ze po kontakcie z woda na kokpicie zostaja zacieki to zdecydowalem sie na Koch'a.

Pzdr :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koch nie ma jakiegoś odpowiednika" komercyjnego " ? Np chyba kh plast star i coś innego tak miało. Juz nie pamiętam jak się ten produkt nazywał.

W każdym bądź razie był ten sam produkt tylko pod inną nazwą. Przeznaczony dla "ludu" i w większej butelce dla firm.

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koch nie ma jakiegoś odpowiednika" komercyjnego " ? Np chyba kh plast star i coś innego tak miało. Juz nie pamiętam jak się ten produkt nazywał.

W każdym bądź razie był ten sam produkt tylko pod inną nazwą. Przeznaczony dla "ludu" i w większej butelce dla firm.

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Refresh Cockpit Care nie ma odpowiednika. Mówisz o produkcie do tworzyw zewnętrznych, gdzie niby odpowiednikiem Nano Magic Plast Care jest Plast Star, ale to też jest nieprawda. Nie jest to to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koch nie ma jakiegoś odpowiednika" komercyjnego " ? Np chyba kh plast star i coś innego tak miało. Juz nie pamiętam jak się ten produkt nazywał.

W każdym bądź razie był ten sam produkt tylko pod inną nazwą. Przeznaczony dla "ludu" i w większej butelce dla firm.

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Refresh Cockpit Care nie ma odpowiednika. Mówisz o produkcie do tworzyw zewnętrznych, gdzie niby odpowiednikiem Nano Magic Plast Care jest Plast Star, ale to też jest nieprawda. Nie jest to to samo.

Jakie są różnice? Bo osobiście używam pss i jestem mega zadowolony na zderzakach w transie leży miesiąc 3500 km w deszczu 2 mycia na bezdotykowce proszkiem i nadal siedzi jak zly

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tu masz różnice wystarczy jednego i drugiego w google wbić

 

opis z mxnowicki

Koch Chemie Top Star to świeżo pachnąca, wysokiej klasy mleczko do pielęgnacji elementów plastikowych i gumowych, która czyści te materiały na poziomie porów, pielęgnuje, działa antystatycznie, chroni przed wyblaknięciem, nadaje jedwabiście matowy, naturalny połysk

 

opis z mr cleaner

koch Chemie Refresh Cockpit Care - to preparat typu QD do tworzyw sztucznych i gumy wewnątrz samochodu. W jednym kroku zarówno czyści jak i zabezpiecza pielęgnowane elementy. Naturalny, świeży wygląd długo się utrzymuje jednocześnie chroniąc przed promieniowaniem UV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne kolego "gacuus " za informacje.

Ja również pozyskałem z Firmy informacje które mówią że :

"Większy z produktów jest wersją użytkową dla odbiorców takich jak myjnie, lakiernie.

Posiada odpowiednie dopuszczenia do użycia w tego typu zakładach."

"Refresh natomiast jest przeznaczony dla odbiorców detalicznych, prywatnych."

 

Ps Mam znajomych na ul. Browarnej w N S.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.