Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Nielsen Finesse czy SG Apple Plastic Dressing? Jest temat jeden na forum, ale nadal się waham. Zależy mi na przyciemnieniu i matowym wykończeniu. Który bardziej przyciemnia plastik? Który daje większy połysk/większy mat? :o

Oczywiście efekt po kilku dniach od nałożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a po zaaplikowaniu ADBL Interior QD trzeba na niego kłaść dressing czy może zostać sam Interior QD?

Bo on chyba nie jest typowym dressingiem do plastików, prawda?

Zależy mi na matowym wykończeniu "jak z fabryki" :) no i żeby kurzu szybko nie łapało.

 

A może jest cos lepszego co daje mat w cenie 30zł za 0,5l?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qd zastępuje dressing między pełnymi procesami detailingu wewnątrz jak sama nazwa wskazuje jest to środek do szybkiego odświeżania wnętrza nie tylko tworzyw sztucznych delikatnie czyści i konserwuje zawiera filtry. Ma fajny zapach i daje pełny mat do nowego auta jak znalazł.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gesiu_15, czy po ADBL I QD gdy na plastiki trochę napada deszcz zostają takie brzydkie plamy?

 

Tak szczerze to nic takiego nie zaobserwowałem :)ADBL IQD mi pasuje na zimę idealnie. Nie muszę bawić się w czyszczenie Apc tylko szybką akcja IQD i środek odświeżony pozostawiając matowe wykończenie :good: Zapach ma swoich zwolenników i przeciwników, mi się podoba zawsze to dla mnie coś innego :good: Warto kupić i przekonać się na własnej skórze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy po ADBL I QD gdy na plastiki trochę napada deszcz zostają takie brzydkie plamy? ... a też chcę pełny mat.

Nie zostawia żadnych zacieków itp. Ze swojej strony polecę Ci FW Mademoiselle. Jeśli miałeś doczynienia z Mainz Cherish nie zawiedziesz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gesiu_15, czy po ADBL I QD gdy na plastiki trochę napada deszcz zostają takie brzydkie plamy? Ja muszę zmienić tego sonaxa co mam, bo mi ślady zostawia :o , a też chcę pełny mat.

 

Akurat u mnie też zostawia plamy, zacieki... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W piątek zakupiłem dressing do kokpitu Funky Witch Mademoiselle. Aplikacja bajeczna, zapach bardzo fajny, a efekt jaki pozostawia :song:

Takiego efektu jaki pozostawił nie miałem przy żadnym innym, które już przerobiłem. Bardzo fajny produkt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.