Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

Na browarnej handlują kochem ? Możesz dać jakieś namiary.

 

A co do tematu rcc ma chyba inna konsystencję nie używałem osobiście. W ts piszą ze to mleczko i dodatkowo czyści. Na dniach kupie top star z ciekawosci bo cena znośna a natural look mi się kończy.

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety na Browarnej mam tylko znajomych, a sam nie jestem z N. S.

 

Ja właśnie się zastanawiam nad wyborem z tych dwóch i podobnie z natural look, a także ADBL Interior QD.

Tak że z tej czwórki muszę coś wybrać dla siebie i stąd te pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie interior qd od adbl pełny mat fajnie się pracuje zajebiście pachnie i nie zostawia smug nawet ma lakierowanych elementach. Tylko jak sama nazwa wskazuje to quick detailer nie dressing ale do Twojego nowego auta myślę że w zupełności wystarczy. Robiłem nim ostatnio BMW serie 4 i fajny look zostawił po sobie a i zapach dość długo się unosi. Nie mam żadnych fot niestety.

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I głowa pełna, bo faktycznie potrzebny mi jest mat, zapach też,

ale wiem że nie znajdę nic takiego o zapachu tz nowego auta lub skóry.

Dzięki serdeczne za mieszanie w mojej głowie podpowiedziami..

Gtechniq C6 + zawieszka Gliptone. Będzie full mat i zapach skóry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja narzeczona mowi ze wali jak w kosciele od tej zaiweszki nie mowiac juz ze zrobilo jej sie niedobrze od tego zapachu... a Tesciu robi przy skorach i zapach nie ma to nic wspolnego z zapachem skory dobrej jakosciowo... na poczatku jest fajnie ale pozniej faktycznie wali... nie polecam:-( moze ten colourlocka bedzie lepszy bo kest na bazie skorki imolejkow a nie zawieszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja narzeczona mowi ze wali jak w kosciele od tej zaiweszki nie mowiac juz ze zrobilo jej sie niedobrze od tego zapachu... a Tesciu robi przy skorach i zapach nie ma to nic wspolnego z zapachem skory dobrej jakosciowo... na poczatku jest fajnie ale pozniej faktycznie wali... nie polecam:-( moze ten colourlocka bedzie lepszy bo kest na bazie skorki imolejkow a nie zawieszki

 

Zastanawiam się co ma zapach skóry do zapachu w kościele?

Wygląda na to że narzeczona już dawno nie była w kościele - ale to jej sprawa.

Jeśli porównujesz zapach wyprawiania skór do tego jak Ty to nazywasz skór dobrej jakości to pokazujesz że nie Wiesz o czym mówisz

i w dziedzinie produkcji i garbowania skór nie Masz zielonego pojęcia i "Smrodu" z tym związanego nie znasz.

Jakość skóry zależy od wygarbowania i jak są pozyskane, a nie od zapachu !!

Ja przez 15 lat pracowałem w garbarni, a nie jak "teściu" przy skórach.

Czymś innym jest przerzucanie i zabawa z gotowymi wygarbowanymi skórami,

a czymś innym jest ich przygotowanie wygarbowanie tak by uszyć buty, portfel czy obszyć fotel auta..

Jak Byś choć raz był w garbarni to nie mówił Byś że coś wali,

bo jak Byś nazwał ten smród skór, chemii i pozostałości w trakcie garbowania ichi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie mam zielonego pojecia o przygotowaniu skor itp wiec nazwalem to jak mysalem i tyle. Moj blad. :/ Raczej mialem na mysli porownanie swiezej skory z torebek czy nowego samochodu, ktore ladnie pachna, a zapachu tej zawieszki. zawieszka pomtygodniu zaczela walic smordkiem jaki doznajesz po wejsciu do kosciola. Zapach identiko lekko stechly, czysto chemiczny nie przypominajacy nowego samochodu. Nic przyjemnego szczegolnie za te pieniadze, chcesz wydac te 30 zl mysle ze sa inne jednak lepsze i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem kocha top star.

 

Jest to jednak inny środek niż rcc.

 

W sklepie mieli oby dwa na półce, mogłem tylko porównać zapachy.

 

TOP STAR Na pewno inny zapach ma i konsystencję do rcc

 

TOP STAR ma kosystencje wodnistego mleczka i jest ciut rzadszy od pb nl i jest biały. Zapach delikatnie cytrusowy. Na dniach porównam z pb nl i wrzucę fotki. Jeśli ktoś by mial rcc kupił bym albo wymienie się paroma ml na testy.

 

Przelany do butelki z atomizerem.

8bbc56434f5f3b02caf0ccdad1984605.jpg

 

Swoją drogą błąd w tłumaczeniu /druku ?

 

0cecfe57b35f85ee3d11d305ee9ab0db.jpg

e5267b9126bff3b4604645ac7cf94637.jpg

 

 

Jak ktoś ma fotki mógł by wyrzucić dla porównania.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

 

Potestowane

 

55334af278d8023a4213347dcc5804fc.jpg

f8cdcf5712c06dec0eebd7bde7724435.jpg

36d9eed571318a88231cd6aeef773a07.jpg82bfc621e1d41f219a5cfacc6fb499f0.jpg

 

Top star zostawia bardziej matowy i suchy efekt a nl bardziej swiecący i "tłusty"

Zauważyłem tez ze ts mniej ciągnie kurzu.

 

Auto focus c max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam problem z kokpitem a peugeot 4007 to to samo co Mitsubishi outlander jest tam takie tworzywo o strukturze plastra miodu i przy zakładaniu np ABDL WOW zostają smugi nie ważne czym nakładam inne środki mniej profesjonalne to samo może ktoś się spotkał z problemem tego tworzywa i może doradzić co by można aplikować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcie probowales przetrzeć później MF ? Myles wcześniej apc? Może słabo odtluszczone?

 

Ja zauważyłem ze czasem jak za dużo produktu jest na aplikatorze to zostają smugi ale po MF schodzą .

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]rafcio24[/ref], przy tej strukturze tworzywa będziesz miał problem z większością dressingów o "mlecznej" konsystencji i kolorze. W tym wypadku wybrałbym jakiś środek typu qd do wnętrza, np. Interior QD od ADBL lub Meguiars UID.

Jeśli już koniecznie chcesz typowy dressing, odpuść aplikatory i spróbuj go aplikować z atomizera typu "spray" na mikrofibrę o dłuższym pluszowym włosiu i delikatnie wcieraj w deskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ci się wydaje zrób 50/50 i zobaczysz że podbija kolor robiłem touarega w bananie i NL podbił kolor dość znacznie bez NL było blado

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Robilem :) i slabo jeszcze pare zostalo to poczynie kalas fotke i wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]rafcio24[/ref], przy tej strukturze tworzywa będziesz miał problem z większością dressingów o "mlecznej" konsystencji i kolorze. W tym wypadku wybrałbym jakiś środek typu qd do wnętrza, np. Interior QD od ADBL lub Meguiars UID.

Jeśli już koniecznie chcesz typowy dressing, odpuść aplikatory i spróbuj go aplikować z atomizera typu "spray" na mikrofibrę o dłuższym pluszowym włosiu i delikatnie wcieraj w deskę.

Dzięki za radę coś wypróbuję z tego co poleciłeś . To jest taki dziwny typ materiału z którego ten kokpit jest wykonany całą reszta plastików wygląda super a ten czyszcze odtluszczam nie przecieram i przecieram po i zero efektu jak szmata nie ruszę tak smugi zostają a mam tych szmat z mf chyba z 6 ☺ każda inna a efekt ciągle ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany/Panie, Jak oceniacie żel do plastików Renault(Ixell) z alledrogo ? Na fotkach na aukcji widać, że dobrze przyciemnia, a mi głównie na tym zależy.

Waham się między tym żelem renault, a Nielsenem Finesse :o

 

P.S. Szkoda, że nie ma osobnego wątku o tym. Jest tylko kilka postów na forum o tym żelu i opinie pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś jakieś "mleczko polerskie" tej firmy Ixell i badziew straszny. Na fotkach w aukcji wszystko można pokazać. Przykładem aukcja ShowCarShine: http://allegro.pl/valetpro-yellow-clay-bar-100g-glinka-do-uzytku-z-i6219790968.html

Efekt po zastosowaniu glinki jak po korekcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.