Skocz do zawartości

Coś do kokpitu


MetalMagnes

Rekomendowane odpowiedzi

[ref=#ff3366]Koszal[/ref], Można. W zasadzie każdy detailer do wnętrza będzie ok. Mnie przy dłuższym używaniu ADBL męczy trochę zapach, z jednej strony fajny, z drugiej strony trochę sztuczny. Z podobnych równie dobrych jest np. Autofinesse Spritz, Surf City Garage Dash Away ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

[ref=#ff3366]Polfat[/ref], tak, to środek, któremu najbliżej do APC i zdecydowanie warto po nim położyć dressing. Swoją drogą interes mało opłacalny, bo szybko się zużywa i zdecydowanie lepiej zainwestować w dobre APC w koncentracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Fitte[/ref], Wlasnie chodzi mi o cos co bedzie sie utrzymywalo nawet po wejsciu do auta :) Widzialem testy GS Black Panthera i jakos mi nie podpasowal... Jak z ADBL Interior WOW? Dlugo trzyma zapach?...( bananowy jesli dobrze pamietam ? ) Jesli nic nie znajde to zostane przy tym co mam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej potrzeby. Jak chcesz często to lepszym wyborem będzie np Interior QD od ADBL do przelecenia dressingu

 

Strus ale po położeniu dressingu należy położyć od razu tez Interior QD czy pomiędzy aplikacjami dressingu tak dla odświeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Fitte[/ref], Ja tak 2-3 dni, ale wiekszosc znajomych lub rodziny jak wsiadaja do auta to pytaja co to za zapach sie utrzymuje :D A ja tylko Mademoiselle obficie psikam i przecieram (srednio co 2 tyg. - moze co 1,5 tyg.) :) Wiec ADBL WOW odpada :) Czytam i szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]oren[/ref], ja sposród wszystkiego co testowałem nie czułem nic dłużej niż na drugi dzień :D ADBL fajnie pachnie bananem ale otrzymany efekt raczej Cię nie zadowoli.

Tak jest. Dressing ma niby umilić tylko pracę/aplikacje a plastiki nie chłoną zapachu niestety :)

Ale mogę polecić koledze interior QD i jego zapach :D przez tydzień bałem się wsiadać do samochodu przez ten "zapach". Ten produkt jest dobry bo dzięki niemu już nie chce ZADNYCH pachnących dressingow :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Tomas22[/ref], Tak jak pisalem, szukam pachnacego dressingu ;) Zawsze lece APC i pozniej dressing i wsio :) Wiec 2 w 1 niechce, a chyba ten Interion QD taki jest ? Kurde ciezki wybor ... chyba FW Mademoiselle zostaje na dluzej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Tomas22[/ref], Tak jak pisalem, szukam pachnacego dressingu ;) Zawsze lece APC i pozniej dressing i wsio :) Wiec 2 w 1 niechce, a chyba ten Interion QD taki jest ? Kurde ciezki wybor ... chyba FW Mademoiselle zostaje na dluzej :kox:

Tak tak interior QD to takie 2 w 1 :) to był taki mój delikatny sarkazm :) po prostu nie przepadam za zapachem tego produktu.

Co do dressingow nie pomogę za bardzo w kwestii zapachu. Używałem 3 dressingow w swoim życiu. Zymola Vinyl, carchem plastic care i interiow wow. Interior wow zapach może i ciekawy ( ale ta słodycz kojarzy mi się z taką lepkoscia że już go też nie używam ) efekt no w miarę ale życi nie urywa. Zymol ma jakiś taki "kremowy" zapach ciężki do określenia ale nie za bardzo wyczuwalny a efekt bardzo dobry :) no i mój ulubieniec jest oczywiście Carchem bezzapachowy a efekt taki że po dresingu nie chce mi się z autka wychodzić :)

Ps. Moja narzeczona lubiła nakładać dresing właśnie zymola ale gdy u niej w aucie użyłem Interior QD przy niej to nawet dostałem zakaz trzymania tego w domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zapach WOW kompletnie nie leży. Efekt na mojej desce też taki sobie. Kiedyś kładłem też Nielsena Finesse i efekt bardzo zbliżony. Ale w kwestii zapachu uwielbiam zapach PB NL. A ponieważ wygląda u mnie idealnie to jest to mój number one :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zapach WOW kompletnie nie leży. Efekt na mojej desce też taki sobie. Kiedyś kładłem też Nielsena Finesse i efekt bardzo zbliżony. Ale w kwestii zapachu uwielbiam zapach PB NL. A ponieważ wygląda u mnie idealnie to jest to mój number one :)

Zapach bomba :) nie używałem ale wachalem ale warto wspomnieć że PB zmieniło od niedawna zapaszek w NL :)

Edit,

 

Alfa, mi po otwarciu strasznie przeszkodził zapach i od razu pomyślałem że mi efekt się nie spodoba kupiłem go z ciekawości ale używałem na zasadzie "no już skoro kupiłem i otworzyłem to muszę przecież użyć " Efekt i zapach bardzo indywidualna kwestia ( co kto lubi, jakoś plastiku) u mnie się bardzo świeci (Hyundai, golf i opel ) a zero efektu w Dodge ( ale tam plastiki naprawdę tandeta i nic w sumie nie działa ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.