Skocz do zawartości

Cleaner, glaze i wosk


PinBack

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko stwierdzić skoro efekt po dodo i nattysie ci nie odpowiada...spróbuj może z dodo purple haze lub softem fusso ew king of glossem.Z tego co koledzy piszą to BH daje tylko efekt maszynowo a i kładąc kanapkę cleaner ,bh i wosk możesz być pewnym że wosk krócej poleży.

Jak nie zależy ci na trwałości to kładłbym np nattysa na AG SRP -max do miesiąca poleży ale z efektu powinieneś być zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wygląda dużo lepiej. Może wczoraj oko było na wpół zamknięte :D

 

Ale mimo wszystko myślę nad czymś co podbije kolor.

Mam świadomość, że wosk poleży krócej, ale to raczej bez znaczenia, bo autko co tydzień góra dwa przechodzi generalne porządki w tym szmalcowanie.

 

Dalsze propozycje mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odświeżę :)

Witam jestem nowy, zaczynam więc wypytuje. Przeczytałem z 2000 postów, aż bańka już pęka.

Zrobiłem listę na podstawie tych postów połączeń cleanerów-politur-wosków poniżej:

1. Duragloss Squeaky Clean -> IPA -> Soft99 Fusso 12mouth

2. Dodo Juice Lime -> Mags Gold Class Wax Canauba

3. Dodo Juice Lime -> Collinite 915

4. Duragloss Squeaky Clean -> IPA -> Finish Kare 1000P High-Temp

5. Duragloss 601 -> Duragloss 111

6. Prima Amigo -> Collinite 476s

7. Mags Ultimate Polish -> IPA -> Collinite 476s

8. Mags Ultimate Compound -> Mags Ultimate Polish -> IPA -> Collins 476s

9. PB Black Hole -> Poorboy's World Natty's Paste Wax Blue/Red

10. Poorboy’s World SSR1 -> PB Black Hole -> Poorboy's World Natty's Paste Wax Blue/Red

11. Poorboy’s Professional Polish -> PB Black Hole -> Poorboy's World Natty's Paste Wax Blue/Red

Ad. 9,10,11 zalecają syntetyk pod Natty’s POORBOY'S WORLD EX-P, do pielęgnacji PB Quick Wax Plus,

 

Prosiłbym bym o komentarze, numerek zestawu i info ( jaki efekt, jaka trwałość ) myśle, że będzie to bardzo pomocne wielu forumowiczom jak stworzymy takie zestawy i info właśnie o nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę :)

Witam jestem nowy, zaczynam więc wypytuje. Przeczytałem z 2000 postów, aż bańka już pęka.

Zrobiłem listę na podstawie tych postów połączeń cleanerów-politur-wosków poniżej:

1. Duragloss Squeaky Clean -> IPA -> Soft99 Fusso 12mouth

2. Dodo Juice Lime -> Mags Gold Class Wax Canauba

3. Dodo Juice Lime -> Collinite 915

4. Duragloss Squeaky Clean -> IPA -> Finish Kare 1000P High-Temp

5. Duragloss 601 -> Duragloss 111

6. Prima Amigo -> Collinite 476s

7. Mags Ultimate Polish -> IPA -> Collinite 476s

8. Mags Ultimate Compound -> Mags Ultimate Polish -> IPA -> Collins 476s

9. PB Black Hole -> Poorboy's World Natty's Paste Wax Blue/Red

10. Poorboy’s World SSR1 -> PB Black Hole -> Poorboy's World Natty's Paste Wax Blue/Red

11. Poorboy’s Professional Polish -> PB Black Hole -> Poorboy's World Natty's Paste Wax Blue/Red

Ad. 9,10,11 zalecają syntetyk pod Natty’s POORBOY'S WORLD EX-P, do pielęgnacji PB Quick Wax Plus,

 

Prosiłbym bym o komentarze, numerek zestawu i info ( jaki efekt, jaka trwałość ) myśle, że będzie to bardzo pomocne wielu forumowiczom jak stworzymy takie zestawy i info właśnie o nich :)

 

 

Fajny zbiór, ale nie znalazłem zestawu który mnie interesuje - jaki Cleaner i Politurę byście polecili pod Collinite 476s? I QD do pielęgnacji później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zbiór, ale nie znalazłem zestawu który mnie interesuje - jaki Cleaner i Politurę byście polecili pod Collinite 476s? I QD do pielęgnacji później

Kolego, tak długo na forum i nie znalazłeś odpowiedzi na temat wosku, który chyba od początku istnienia tego forum się przewija???

Trochę inicjatywy własnej i na pewno znajdziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Powiedzcie mi czy cleaner od SG jest ok? myslałem nad tym delikatnie ściernym, na to PB WD i wosk Dodo ale nie potrafię na cleaner się zdecydować :)

Jak masz wosk dodo to może cleaner też od dodo ;) tester 100ml jest w podobnej cenie co SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dzięki za odpowiedz. Czytam, czytam i mam mętlik w głowie :) Chodzi o to że tu jest chyba już wszystko :) tylko czasami żeby znaleźć to co nas interesuje to trzeba przeczytać tysiące odpowiedzi :) Większość udaje mi się znaleźć, dlatego mam tak mało postów :) Sorry, bo teraz wale nie na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie mam małe ryski które chciał bym zamaskować i pózniej zastosować dobra ochronę co myślicie o takim zastosowaniu Glinka-->auto finesse rejuvenate-->glaze-->wosk AG HD 2x-->CG Butter wet wax. Myśle o glaze z auto finesse myślicie ze bedzie dobry czy macie cos lepszego sprawdzonego na czarny kolor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki czarny czy to uni, czy to czarny od nowego bmw czy ceramicznego teraz mercedesa :D . Ja tam bym ci polecił z glaze meguiars show car glaze lub car pro essence, z czego na maszynie mocno zamaskuje rysy, ręcznie jedynie podbije look. I na to położyć twój ulubiony wosk ;) CG był by fajny, osobiśćie używam zazwyczaj takiej kombinacji z #16 megsa, pns lub nielsenem żółtym i efekt jest bardzo fajny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.