Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam doświadczenia z pianami, moge tylko powiedzieć coś na temat VALETpro ADVANCED NEUTRAL SNOW FOAM

Dziś po raz pierwszy wymyłem nią swoje auto gdzie na szybach leży Rain X i coli na aucie

auto pięknie wymyło, rain x i coli nadal pięknie kropelkowały tak że polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie co będzie najlepszym wyborem jeśli chodzi o piane aktywną z przeznaczeniem na typwy pre-wash ? czyli auto przed korektą, nie zabezpieczone woskiem itp...

 

Coś co dobrze rozpuszcza brud, ale ważne też zeby było bezpieczne dla elementów gumowych, plastikow pseudo chromów itp ;)

 

Szukam czegoś skuteczniego i ekonomicznego do PA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w tej roli bardzo dobrze sprawdza się Surfex HD. Z tym, że ja jako prewashu nie używam piany tylko zwykłego oprysku przeważnie. Jak nie ma pseudochromów i itp. to dla zwiększenia ekonomiczności dodaję Tenzi Trucka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole mieszankę APC+Piana aktywna i właśnie tak zawsze robię, ale Magi/AF Avalanche + APC w pianownicy PA jest mało ekonomiczne...

 

Może Shiny Garage Fruit Snow ? cena bardzo korzystna ale czy dobrze rozpuszcza brud ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Panowie co będzie najlepszym wyborem jeśli chodzi o piane aktywną z przeznaczeniem na typwy pre-wash ? czyli auto przed korektą, nie zabezpieczone woskiem itp...

 

Coś co dobrze rozpuszcza brud, ale ważne też zeby było bezpieczne dla elementów gumowych, plastikow pseudo chromów itp ;)

 

Szukam czegoś skuteczniego i ekonomicznego do PA.

 

APC + Tenzi Truck

Ja do Glorii leje 100apc i 20-30ml tenziego i jest malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzieki za rady ;) pianownice reczną posiadam ale używam jej do aut zabezpieczonych woskiem i odpicowanych z odpowiednią pianą :)

 

Szukam ekonomicznego rozwiązania do korzystania z PA ponieważ czesto myje jeszcze 3 inne auta w tym dwa dostawcze ;) i nie uśmiecha mi się lać Magi/AF bo pojemność 5L baniaków znika błyskawicznie ;)

 

TenziTruck nie narobi biedy na wrażliwych elementach bo jakoś nie jestem przekonany do tego produktu :dontknow:

 

Wniosek z tego taki że kupie jakaś piane bezpieczną w normalnej cenie + dodatek APC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z Max Clean Nano? To chyba firma Fenix produkuje.

 

[ Dodano: 30 Styczeń 2013, 20:05 ]

rogo

Miałem z nimi do czynienia. Jeżeli chodzi o pianę i jakość działania jak ze zwykłego opryskiwacza to jest całkiem fajna. Niestety nie ma co porównywać z pianownicami przykręcanymi pod myjki ciśnieniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.