Jump to content

2car

Partner forum
 • Posts

  148
 • Joined

 • Last visited

About 2car

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

2car's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

0

Reputation

 1. Zapraszam Was na Event 23 kwietnia we Wrocławiu. Pielęgnacja Aut, ul. Morelowskiego 24 Więcej informacji w naszej zakładce, w dziale handlowym.
 2. Drodzy koledzy i koleżanki, Chciałbym Was oficjalnie zaprosić na II "mały" zlot rozpoczynający sezon 2016. Miejsce spotkania: Wrocław, ul. Morelowskiego 24 Czas: kwiecień/maj (konkretniejsza data niebawem) Co nas czeka? Podobnie jak w zeszłym roku planujemy: - pokazy - testy produktów i maszyn - konkursy i zagadki z nagrodami - rabaty na zakupy dla odwiedzających nas gości - grill i lekki catering, zimne i ciepłe napoje - miła atmosfera:) - (ten temat jest jeszcze otwarty, więc pewnie dopiszemy tu jakieś informacje) Zachęcam wszystkich forumowiczów do aktywnego udziału w tym wątku i do zgłaszania swoich pomysłów, próśb i uwag. Prosimy też o informację odnoście obecności. Pozwoli to nam na możliwie najlepsze przygotowanie się do imprezy. Aby nie dublować tematu zapraszam Was do wpisywania wszystkich uwag, pomysłów, sugestii i obecności w dziale handlowym zakładce naszej firmy - TUTAJ
 3. Przyjedź. Jak tylko będzie taka możliwość to choć maskę czy klapę bagażnika zrobimy:)
 4. Kliknikj http://kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=142&t=22479&start=30
 5. Duża prośba dla osób zainteresowanych naszym małym zlotem. W naszym wątku w dziale na "Dział handlowy Partnerów Forum" puściliśmy listę gości. Zainteresowanych eventem bardzo proszę o dopisanie się do listy. Taka lista zdecydowanie ułatwi nam przygotowanie się do eventu pod kątem spraw technicznych. Będę bardzo wdzięczny:)
 6. Zapraszam. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Drodzy forumowicze. Chcę Was o coś zapytać. Czy bylibyście zainteresowani pojedynczymi testami na swoich autach, czy lepiej jak my, z naszej strony, załatwimy jakieś auta lub materiały do pokazów?
 7. No wiem, ale ciężko się wstrzelić w jakiś wolny termin tak aby każdy miał szansę przyjechać. Jeżeli impreza się przyjmie to z pewnością ją powtórzymy na przykład na zakończenie sezonu. -- 18 mar 2015, o 15:27 -- No wiem, ale ciężko się wstrzelić w jakiś wolny termin tak aby każdy miał szansę przyjechać. Jeżeli impreza się przyjmie to z pewnością ją powtórzymy na przykład na zakończenie sezonu.
 8. Ja mogę Wam polecić moich kolegów z firmy Unicar, z Karmelkowej. Nie jest to może ich główne źródło utrzymania, ale robotę robią dobrą. Ceny też mają konkurencyjne. Jak dobrze pamiętam to koszt wyniesie około 450 zł -- 17 mar 2015, o 22:46 -- UWAGA UWAGA Koleżanki i koledzy. Z przyczyn technicznych musimy zmienić termin zlotu na 18.04. Przepraszam za zaistniałą sytuację. Szczegóły w naszej zakładce "Dział handlowy partnerów forum" - czyli http://www.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=142&t=22479&start=15
 9. W najbliższym czasie podejmiemy decyzję i ustalimy konkretną datę Jeszcze chwilę cierpliwości. -- 12 mar 2015, o 12:41 -- Znamy już termin eventu. Wspólnie z pracownikami i kilkoma znajomymi ustaliliśmy, że będzie to 25 kwietnia. W późniejszych dniach będę Was informował o konkretach.
 10. Cinek - jak będziemy znali już termin to z pewnością do Ciebie napiszę.
 11. detailercar - no to się na pracowałeś Pierwsza część, super. Druga również, ale nie będziemy mieli możliwości zorganizowania. "najdłuższy dystans pokonany na event na własnych kołach." - dobre. Bierzemy. Za najdłuższy dystans osoba, która dojedzie na nasz zlot otrzyma stosowny upominek. Z tym wątkiem przejdźmy już proszę do zakładki: Dział partnerów forum.
 12. Oj Lobuz - proste i dobre. O to chodzi! Wg mnie mamy pierwszy konkursik. Mam dla Was propozycję. Przejdę wątkiem do naszego działu partnera forum i tam oficjalnie zaproszę Was na event. Jako zachęta do twórczej pracy nad konkursami dorzucę od nas upominki, dla każdego kto wymyśli jakiś ciekawy konkurs. W wątku tym, będę też na bieżąco informował o przygotowaniach etc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.