Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie trochę się pogubiłem a przeleciałem cały wątek. Wywnioskowałem, że to ta pianownica jest najlepsza do Karchera - http://allegro.pl/pianownica-prof-do-my ... 02247.html prawda? Śmiało można brać?

 

Koledzy piszą, że najlepsza jest P.A jak u forumowego sprzedawcy EXCEDE. Ja mam od Wera Serwis z allegro i też pianuje elegancko. Do tego mam myjkę K.5.55 z Castoramy i po nałożeniu wosku Lusso i myciu z pianą Valet Pro Neutral Foam (czasem Valet Pro poseidon) ekstra domywam autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się dubluję w innym temacie. Ja mam pianownicę od Wera Serwis a ty wrzuciłeś inną. Powiem tak zakupiłem 2 myjki i 2 pianownice. Jedna działa u teściów druga u mnie i wszyscy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się orientuje czy są całkiem dobrze pianujące pianownice gdzieś do kupienia w cenie poniżej 140zł? Nie mówie tu o tych małych karchera. No bo ciężko jest inwestować w pianownice 150-200zł podczas gdy myjka po wielu latach eksploatacji jest niewiele więcej warta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może używał aktywną piane z marketu, która jest w miare ok? :o Może jutro będę mył auto, więc nie mam czasu na zakup w sklepie internetowym, a chciałbym spryskać z opryskiwacza i dopiero później myjka. Widziałem w auchan w jakieś białej butelce i w tesco jakaś dwukolorowa, używał ktoś? Wosku na aucie już nie ma, więc bezpieczeństwo dla niego nieobowiązkowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lec34, majkelradom, tez rozwazam zakup jakiejs lepszej, lavor juz doszedl :)

wszyscy doradzaja dolozyc pare zlotych do drozszej.

Dokładnie ja dołożyłem i nie żałuje a dzisiaj z pianką VP PH neutral snow foam pozytywnie mnie zaskoczyła, piana gęsta i nie spływała z samochodu domywa też bardzo dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hsv, trzeb dorobić końcówkę u tokarza, widzę że jesteś z wawy jak byś bywał w radomiu to mógłbym się tym zająć. W pianownicy jest gwint 1/4cala a z drugiej strony musi być tak wytoczone i frezowane żeby pasowało pod lavora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym myciu autobrite Magifoam. Powiem krótko - rewelacja!

Piana naniesiona za pomocą pianownicy 0.6 karchera trzyma się spokojnie 15 minut więc podejżewam ,że za pomocą tej droższej mosiężnej będzie to deklarowane 0.5 godziny. Dobrze też domywa bezdotykowo. Po rozcieńczeniu do pianownicy ma ph na poziomie 8 - nie wiem jakby potraktowała konkursowe woski ale mi sealanta nie zmyła.

 

Do valetpro ph neutral nawet nie ma co porównywać bo Magifoam jest od niej 20x lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.