Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mamy w pracy myjke hds 1000 lub jakąś jej odmiane na kołeczkach. Dwa kolka male dwa dóże. Jaka pianownice zakupic czy lepszy maly opryskiwacz.

 

Jaka wydajna piane wybrac na ciezki brud auta ciezarowe. Jakie stezenie co z wysokim pecha czy nie zdejmie lakieru lub skury z reki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pokaż jak możesz zdjęcie naklejki z korpusu ? Bo P.A. oznacza swoje pianownice swoim logo, a to na zdjęciu jest napisane inną czcionką i bez kropek :) Chętnie nauczę się czegoś nowego :)

 

Może kupują korpusy od P.A. i dają swoje butelki?

sfondobarra.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanie może dziwne. Czy pianownica ręczna z wodą tylko w środku będzie działała jako zwykły spray/zraszacz?

Mam do usunięcia tapetę w pokoju i muszę ją dobrze nawilżyć. Zakup pianownica będzie dobrym pretekstem dla mnie żeby przekonać żonę że coś takiego jest potrzebne; ) każdy na tym skorzysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja PA Monello ktora dla niektorych nie istnieje :D troche slabo 'ubija' piane..stezenie nie pomaga, regulacja takze niewiele. Porownujac piane wypluta przez pianownice P.A to mam geste mleko. W P.A z tego co widzialem jest dodatkowa pianka albo siatka spieniajaca(?).

 

Czy uzytkownicy Monello i nie tylko ;) moga sie wypowiedziec czy modyfikowali swoje pa (np. SITKO FILTR SPIENIAJĄCY DO PIANOWNICY PA)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W P.A z tego co widzialem jest dodatkowa pianka albo siatka spieniajaca(?).

 

Czy uzytkownicy Monello i nie tylko ;) moga sie wypowiedziec czy modyfikowali swoje pa (np. SITKO FILTR SPIENIAJĄCY DO PIANOWNICY PA)?

 

Proponuję odkamienić tą siatkę spieniającą. Zdemontować i do octu na całą noc. Mam tą samą pianownicę i wszystkie bebechy są takie jak w P.A . W firmie Techkar mają również nowe wkładki.

 

W dalszej części filmiku jest pokazane jak rozebrać gada.

 

edit..

Rozumiem że od nowości działała lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

WaxItCar, ja kończę mój 5l baniak a kupowałem go przeszło rok temu więc mam nadzieję że mam ta dobta;-) zreszta na glorii pianowala ladnie ale za dużo zabawy więc kupilem pa żeby była kozak smietana i bez zabawy, okazuje się że życie pisze inne scenariusze:-)

atvmmznie zagladalem do siatki pa kupilem parę dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.