Skocz do zawartości

Autobrite Cherry Glaze AIO


bmwsrc

Rekomendowane odpowiedzi

JacekKu, Pamiętaj jednak o tym, że Cherry zostawia tłustą powierzchnię, z którą nie lubią się woski syntetyczne (Colli na cherrym leżał mi ok. 3 tyg.) natomiast jak położysz coś naturalnego (np. któregoś Natty'sa) to będziesz zadowolony na bank :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kładź to co masz.. jak wymyjesz cherry glaze IPA czy zmywaczem żeby lepiej trzymał wosk to w zasadzie nie ma wiekszego sensu go używać. Już lepiej kupić cleaner np. Amigo który też coś usunie i wypełni a nie powinien sie gryźć z 476.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bio, Tak mam obydwa, chociaż Amigo od niedawna. Obydwa dają fajna śliskość i wygląd tyle, że amigo jest na polimerach i przez to lepiej zgrywa się sealantami niz CG. Jak stosuje wosk naturalny i chce odświeżyć lakier to CG (fajnie współgra z Zymolem, a HDC nie lubie ) jak jakieś hybrydy to wtedy Amigo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się co zastosować czy VP czy CG, na Achillesie wosk będzie się dłużej trzymał natomiast lakier lepiej wygląda po Cherry, jeśli się zdecyduję na CG to jaki wosk bo jak czytałem to Colli długo nie poleży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki aplikator polecacie do ręcznej pracy Cherrym Glazem ? Fibrowy czy może do lepszego wypełnienia Tri Color ?

 

Zależnie od "zaflugania" lakieru. Jak jest w dosyć słabym stanie to TriColor na żółtym jak najbardziej. Przed pracą polecam wyglinkować samochód, w przeciwnym razie zbierzesz cały osad na ręczny padzik i będziesz tarł nim po lakierze. Często użytkownicy AIO o tym zapominają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nieprecyzyjnie zapytałem :D

Chodzi mi o to, że na produkcie jest napisane:

 

Sposób użycia:

Nałożyc niewielką ilość środka na powierzchnię, dokladnie rozprowadzić i zaostawić na 1-2min. Pozostałości produktu zetrzeć ręczniczkiem z mikrofibry

 

Zatem rozprowadzić to nałożyć na ściereczkę rozmazać i tyle. Tu koledzy piszą o twardej stronie tri colora więc jako beginner zasiało się u mnie ziarenko niepewności co i jak zrobić aby robota była dobrze zrobiona i nie na marne :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.