Skocz do zawartości

Autobrite Cherry Glaze AIO


bmwsrc

Rekomendowane odpowiedzi

yacek _b, Spokojnie pomalutku.

Bez pomówień.

Na wszystko przyjdzie czas.

 

no weź przestań :shock: , nigdy w życiu , zresztą jakich pomówień , mnie np. zainteresowały różne opakowania , nie wiem stara wersja / nowa wersja Cherry , tylko głośno myślę ... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

yacek _b, produkty Autobrite, które sprzedajemy pochodzą z polskiej dystrybucji. Jeszcze zanim Autobrite było w Polsce miałem okazję przetestować Cherry Glaze, jak również to które teraz mamy jakiś czas temu używaliśmy i nie zauważyliśmy różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu ostatecznego porównania ucinam wszelkie spekulacje.

Wątpliwości których nabrałem ja i kilka powiązanych ze mną osób zostaną rozwiane w ostatecznym porównaniu.

Jak wspomniałem o wynikach nie koniecznie będę pisał publicznie.

Tym czasem ze swojej strony kończę dywagacje o produktach AB.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś okazję jeszcze raz sprawdzić cztery różne AIO : AF Tripple, AB Cherry Glaze, VP Achilles Prep i AG Radiant (SRP)

Do testu zabrałem całkiem matową maskę bagażnika ...

Na początku próbowałem coś zdziałać ręcznie, ale efekty były mizerne ... więc nakładałem produkty maszynowo, miękkim padem ( oczywiście zmiana pada po każdym AIO)

 

Nasza maska :-]

zdjcie0540e.jpg

 

zdjcie0543h.jpg

 

No to zaczynamy ...

Wszędzie po dwa długie przejazdy ...

 

zdjcie0546s.jpg

 

No i efekt finalny ...

 

zdjcie0551h.jpg

 

zdjcie0553o.jpg

 

Po odklejeniu taśmy ;)

 

zdjcie0555t.jpg

 

Tripple u góry i Cherry z dołu

 

zdjcie0556p.jpg

 

Góra Cherry i dół Achilles

 

zdjcie0557j.jpg

 

Góra Achilles dół Radiant

 

zdjcie0558a.jpg

 

I jeszcze filmik :

 

 

Lakier prawie jak po korekcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, Heh ciężko mi powiedzieć co jest lepsze a co gorsze ... wszystkie wyszły b. dobrze, jedynie wydaje mi się że tam gdzie leży SRP widać minimalnie swirle, a w dotyku to chyba tripple jest najbardziej ,,tępy``

 

Na żywo trzy osoby to oglądały i też nie mogły spostrzec różnicy :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO teraz widać troszkę lepiej i faktycznie pomiędzy pierwszą trójką nie widac różnicy za to SRP fakt ciut gorzej ale może to wina pacjenta i akurat tam stan maski był gorszy

 

SzaKal szkoda że nie wspomniałeś tutaj wcześniej że będziesz coś tam testował to bym podrzucił Zaino AIO w końcu aio w cenie dobrego wosku zobowiązuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze glupie pytanie ale jak te glaze'y wypadaja swoja sciernoscia w porownaniu do sciernych cleanerow (np. Dodo LP) i pasty finishingowej np. SF4000? Efekt ktory widac na zdjeciach jest calkiem fajny a przy czarnych kolorach nie da sie ciagle robic korekty zeby lakier wygladal nieskazitelnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znalazłem w swoim telefonie test CG zrobiony w czerwcu - test wody :o

 

Maska została wyglinkowana (żółty temachem), maszynowo wyczyszczona SwirlXem, a po kolejnym myciu został położony CG. Efekt na filmie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minetoo, Tak, najszybciej, ale i tak trzeba było zrobić dwa przejazdy.

 

[ Dodano: 21 Luty 2012, 19:50 ]

Mam jeszcze jeden film, zaraz go załaduję.

 

dzięki za test:)

jeżeli różnice w wyglądzie są niewielkie, to może będziesz miał możliwość sprawdzić trwałość po jakimś czasie?

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koledzy,

A czy ten AIO będzie dobry do stosowania podczas regularnego - szybkiego mycia między woskowaniem?

Czy przy takim stosowaniu jest szansa na w miarę trwałość wosku? (colli 476s)

 

Czy nie jest to wosk killer - skoro jest przez niektórych porównywany do cleaner`a?

Pytam, bo zastanawiam się czy warto brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten AIO będzie dobry do stosowania podczas regularnego - szybkiego mycia między woskowaniem?

Chcesz stosować AIO na wcześniej położony wosk bo jeśli tak od razu go ściągniesz, do regularnej pielęgnacji i wzmacniania wcześniej położonego wosku służy Quick Detailer. Jeżeli chcesz po każdym myciu traktować auto AIO to dobrze by było się zaopatrzyć w jakiś sealant w sprayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.