Skocz do zawartości

Autobrite Cherry Glaze AIO


bmwsrc

Rekomendowane odpowiedzi

djtomas, Różnicy na tak bardzo zniszczonym lakierze praktycznie niema ... Kierować można się trwałością AIO albo łatwością i przyjemnością (zapach) pracy.

Jak będzie mi się znów nudzić to znajdę jakieś mniej zniszczone auto i powtórzę test a i wezmę jakiś aparat a nie tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję jeszcze użytkownikowi cz@rek na próbkę Tripple :good:

 

Nie ma problemu jak planujesz jeszcze jakieś inne testy to chętnie coś jeszcze podrzucę z kolekcji bo jak a narazię leży w piwnicy i się kurzy za to na aucie jest przeprowadzany test długodystansowy Tough Coat :P .

 

Co do samego testu to powiem szczerze że trochę zaskakujący wynik bo w końcu ile to się człowiek nie na oglądął tutaj i na DW różnych relacji z przedstawionymi tutaj AIO. Wszystkie fajnie wyciągnęły kolor a co do maskowania rysek to myślą indywidualna sprawa każdego auta na jednym będzie super a na innym bez różnicy

 

Albo ceną :kox:

 

Albo przywiązaniem do marki ja mam kilka produktów Auto Finesse i bardzo przemawia do mnie ich filozofia świrów którzy postanowili zrobić w przydomowym garażu trochę produktów dla takich jak oni :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snap, po twojej wypowiedzi wnioskuję, że nakładałeś AIO ręcznie ?? ;) Nie zgodzę się z tobą, za zakup AIO musi być podyktowany posiadaniem lakieru w agonalnym stanie...

Na ciemnym lakierze AIO nakładane przy użyciu maszyny robi robotę ! rewelacyjny sposób na odświezenie auta na szybko.

Ja mam autko z 2007 roku (stosunkowo młode) po zakupie nakładałem SRP na maszynie i mogłem zrobić zdjęcia 50/50 lepsze niż w niektórych relacjach w PSB ;) czeka go korekta na wiosnę ale póki co, żeby nie było wiochy "na dzielni" :kox: przez zimę "wcieram w niego" SRP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z SRP nie byłem zadowolony jak miałem srebrnego focusa i korzystalem z niego ręcznie... haha 3-4 warstwy... patrze pod słońce :zly: cholera brak efektu :wallbash:

 

ale jak kupiłem fieste to miała hologramy po jakimś wykwalifikowanym polermistrzu (powiedziałbym, że były umiarkowane, bo widziałem duzo gorsze :kox: )

wziąłem maszyne miękki pad i SRP. nie było czasu na korekte a chciałem od razu poprawić wygląd lakieru. po jednym długim wypracowaniu SPR zakryło całkiem holo i płytsze swirle, lakier wyglądał dużo lepiej. Tak zeszło odkąd go kupiłem, że nie było czasu na korekte, na którą musiłbym poświęcić 2 dni. za pomocą AIO auto mam odświeżone w ciągu kilku godzin.

korekta będzie ale cóż bym zrobił do wiosne gdyby nie było czegoś takiego jak AIO?? :D

moim zdaniem warto posiadać i sam szukam czegoś łatwiejszego w pracy na maszynie niż SRP (czegoś bardziej tłustego)

fajna sprawa na przypudrowanie syfa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio porównywałem BH z AF Tripple na 3 letnim, czarnym lakierze

generalnie nie bylo zadnej roznicy przed/po wiec mysle ze jak lakier nie jest w stanie agonalnym szkoda pieniazkow na takie produkty

 

Tripple aplikowany ręcznie na trikolorze efekt jak na manuala myśle zadowalający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja dzisiaj postanowiłem pokazać jeszcze trochę zdjęć z pracy Cherry Glaze na perłowym lakierze Opla Astry G. Samochód świeżo po malowaniu i "niby-polerce". Autobrite coś tam jednak jeszcze wyciągnął.. :mrgreen: Ale na niektórych fotkach dobrze widać, że o dokładnym zakrywaniu wszystkich rys nie ma mowy.

 

pc280037.jpg

 

pc280041.jpg

 

pc280044s.jpg

 

pc280046n.jpg

 

pc280047.jpg

 

pc280048.jpg

 

pc280049.jpg

 

pc280057.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.