Skocz do zawartości

Autobrite Cherry Glaze AIO


bmwsrc

Rekomendowane odpowiedzi

@Chat a np takie połączenie? 

Auto finesse rejuvante + auto finesse tough coat? Jak Na 1szy raz ?

Czytalem o tym Wolfgang to 12h sie utwardza najlepiej w garazu lub pod zadaszeniem, u mnie problem w tym ze nie mam garazu ani żadnego zadaszenia zeby potrzymac tam auto, mieszkam w uk mam tylko wlasny podjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2020 o 20:03, Herki napisał:

@Chat a np takie połączenie? 

Auto finesse rejuvante + auto finesse tough coat? Jak Na 1szy raz ?

Czytalem o tym Wolfgang to 12h sie utwardza najlepiej w garazu lub pod zadaszeniem, u mnie problem w tym ze nie mam garazu ani żadnego zadaszenia zeby potrzymac tam auto, mieszkam w uk mam tylko wlasny podjazd

Ok. Chociaż Auto finesse rejuvante jakoś bardziej mi leży pod wosk naturalny niż pod selant.  Z drugiej strony cleaner to cleaner.

AutoGlym Super Resin Polish + auto finesse tough coat (nie wiem dlaczego uparłeś się na wosk w płynie?)

Auto finesse rejuvante + coś z soft99

Połóż to i będziesz zadowolony: 3D HD POXY - Montan Wax & Sealant 237ml (jednorazowa robota)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chat napisał:

Jakieś osady. 

1. Dekontaminacja.

2. Usuwanie smoły i innych ropopochodnych.

3. Glinka.

4. Nie wiem, czy nie potrzebna będzie mechaniczna polerka.

Ok, jutro się tym zajmę. Dzisiaj kupilem okazyjnie taki zestaw korzystal ktos moze ? 

Czy ten detox jest w stanie to ruszyc ? 

 

 

20200406_193608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Herki napisał:

Dzisiaj kupilem okazyjnie taki zestaw korzystal ktos moze ? 

No 1 Super Gloss - mam, używałem (popularny w UK). Trwały może i jest (poziom BSD), ale efekt optyczny taki nijaki... Tyle, że hydrofobowość na przyzwoitym poziomie. Pozostałych dwóch (szampon i deironizer) nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herki - a po co chcesz od razu aplikować QD ? Quick detailer to produkt do podtrzymania efektu po myciu, a nie natychmiastowy booster na bazowe zabezpieczenie. Ale jeśli chcesz - nic nie stoi na przeszkodzie. Daj Super Gloss-owi godzinkę po aplikacji i smaruj QD 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.