Skocz do zawartości

Autobrite Cherry Glaze AIO


bmwsrc

Rekomendowane odpowiedzi

TEST SPONSOROWANY PRZEZ

 

02ed9e9b01d531db.png

 

Otrzymałem do testu od użytkownika autofanatic preparat Cherry Glaze AIO - The Ultimate In Paintwork Protection. Producent tak opisuje produkt:

 

Cherry glaze został skomponowany tak, aby zapewnić Twojemu autu rewelacyjny wygląd.

Dzięki Cherry Glaze oczyścisz, wypolerujesz, odżywisz i zabezpieczysz lakier Twojego samochodu nadając mu niesamowity wygląd. Taką właściwość Cherry Glaze zawdzięcza bogatej zawartość specjalnych woskowych dodatków.Idealny dla wszystkich lakierów. Może być używany na chromie, aluminium, metalowych zderzakach, a nawet felgach. Kiedy używasz Cherry Glaze nie musisz martwić się, o ślady na tworzywach sztucznych. Ewentualne ślady znikają łatwo po jednokrotnym przeciągnięciu szmatki. Cherry Glaze jest po prostu fantastycznym produktem, który w "jednym kroku" pozwoli uczynić Twój samochód wyjątkowym. Praca, dzięki niezapomnianie miłemu zapachowi, jest niebywale przyjemna. Nakładamy środek za pomocą aplikatora gąbkowego lub MF. Czekamy chwilę aż wyschnie i polerujemy czystą ściereczką z mikrofibry.

 

Można zostawić Cherry dłużej na lakierze (1h,2h,24h,48h) a on wciąż będzie łatwy do dopolerowania.

 

Proste i przyjemne.

 

Moje wrażenia:

- prace polegały na dokładnym umyciu zabawki mojej siostry. Użyłem szamponu PB a na bardziej zabrudzone elementy APC również PB. Następnie dokładnie spłukałem Peugeota i powycierałem mikrofibrą do "prawie" sucha.

 

Następnie w ruch poszła próbka wcześniej wspomnianego środka. Efekty przedstawione na kilku poniższych zdjęciach - robionych niestety telefonem.

 

Ogólna ocena 5

Środek nakłada się bez problemowo (użyłem czerwonego aplikatora). Łatwość polerowania jest rewelacyjna. Na niektórych elementach nie udało się uzyskać takiego samego połysku - może dlatego, że to są elementy plastikowe. Poza tym zapach extra. :good:

 

Fotki:

 

1. Przed myciem.

1zdjcie112.jpg

 

2. Umyty i osuszony

1zdjcie124.jpg

 

3. Po nałożeniu Cherry Glaze

1zdjcie126.jpg

 

4. Próbka

1zdjcie125.jpg

 

5. Efekty końcowe

1zdjcie127.jpg

1zdjcie129.jpg

1zdjcie131.jpg

 

Wkrótce kolejne testy, ale już na moich zabawkach...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Miałem okazję przez ostatni tydzień potestować intensywnie Cherry Glaze i wniosek nasuwa mi się jeden - jeden z najlepszych produktów AIO jakich miałem używać, jeśli nie najlepszy.

 

Łatwość użycia jest rewelacyjna, środek jest bardzo rzadki i pozwala się obszernie rozprowadzać nawet przy małej ilość na aplikatorze. Polerowanie również nie sprawia żadnych problemów, schodzi jednym ruchem MF.

 

Aspekt który przemawia najbardziej za tym środkiem w moich oczach, to rewelacyjna siła czyszczenia. CG potrafi zawstydzić baaardzo drogie cleanery znanych marek, nie tylko dorównujac, ale w niektórych przypadkach przewyższajac je siłą czyszczenia. Powierzchnie pod wosk przygotowuje rewelacyjnie, mam na aucie nałożonego Z Glasura & Concoursa, SV Shielda i AB Distinction, wszystkie nakładały się absolutnie bezproblemowo.

 

CG posiada również delikatne właściwości ściernie, i o ile ręcznie ciężko je zauważyć, to użyty na maszynie w przypadku miękkiego czarnego lakieru uni dał bardzo sensowne rezultaty.

 

Kolejny pozytywny aspekt - działanie na nielakierowanych plastikach. Nie tylko nie brudzi ich na biało, ale rewelacyjnie działa na zaschnięte białe ślady po wosku. Wczoraj robiłem czarną Vespe którą mój brat nieudolnie woskował, przy okazji brudząc plastik wszędzie gdzie sie da. APC 1:4 śladów nie ruszło, CG bez najmniejszego problemu po przetarciu MF.

 

No i ostatni aspekt - poza HD Cleansem, to chyba najprzyjemniej pachnący cleaner/AIO na rynku ;)

 

Podsumowując, sensownie wyceniony produkt, w którym naprawdę ciężko dopatrzeć się jakiś wad.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "klepie" Cherry Glaze już ze dwa lata... Nie znam osoby która nie byłaby zadowolona z tego produktu. :)

 

Jeśli chodzi o praca na maszynie to nawet jeśli wam przyschnie spokojnie schodzi przy użyciu aplikatora i kropelki samego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powierzchnie pod wosk przygotowuje rewelacyjnie, mam na aucie nałożonego Z Glasura & Concoursa, SV Shielda i AB Distinction, wszystkie nakładały się absolutnie bezproblemowo.

 

można wystarczyło przeczytać posta wyżej.... :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem czytałem....tylko źle sformułowałem swoje pytanie. Powinno on zabrzmiec w stylu " czy jest sens" nakładać jeszcze wosk na ten specyfik skoro on juz tam zawiera jakis tam % wosku.

to tak jakbyś spytał czy jest sens palić drewnem czy wystarczy siano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Siłą rzeczy nie jestem jeszcze w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ale pewnie nie prędko nałoże coś nowego ( sesja) więc będe mógł obserwować jak się zachowują woski na CG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledz uzupełnili opis więc ja tylko dorzuce zdjęcia :mrgreen:

p1010985i.th.jpgp1010986z.th.jpgp1010987d.th.jpgp1010988d.th.jpg

Kropelkowanie

p1010991xu.th.jpgp1010992e.th.jpg

Moim zdaniem jest to bardzo dobry srodek typu AIO wydajny- na 1 dośc sporego sedana zużyłem 1/2 butelki(25ml)

CG rozporowadza się bardzo dobrze po lakierze, pokrywa delikatne rysy i swirle. Co do zastrzeżen-brak. Jest to jeden z lepszych produktów AIO których miałem w ręce :good:

P.S. podziekowanie dla autofanatic za próbki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Informacje od producenta

 

Cherry Glaze All in one - The Ultimate in paintwork protection.

 

Cherry glaze został skomponowany tak, aby zapewnić Twojemu autu rewelacyjny wygląd.

 

Dzięki Cherry Glaze oczyścisz, wypolerujesz, odżywisz i zabezpieczysz lakier Twojego samochodu nadając mu niesamowity wygląd. Taką właściwość Cherry Glaze zawdzięcza bogatej zawartość specjalnych woskowych dodatków.

 

Idealny dla wszystkich lakierów. Może być używany na chromie, aluminium, metalowych zderzakach, a nawet felgach.

 

Kiedy używasz Cherry Glaze nie musisz martwić się, o ślady na tworzywach sztucznych. Ewentualne ślady znikają łatwo po jednokrotnym przeciągnięciu szmatki.

 

 

 

Cherry Glaze jest po prostu fantastycznym produktem, który w "jednym kroku" pozwoli uczynić Twój samochód wyjątkowym.

 

Praca, dzięki niezapomnianie miłemu zapachowi, jest niebywale przyjemna. Nakładamy środek za pomocą aplikatora gąbkowego lub MF. Czekamy chwilę aż wyschnie i polerujemy czystą ściereczką z mikrofibry.

 

Można zostawić Cherry dłużej na lakierze (1h,2h,24h,48h) a on wciąż będzie łatwy do dopolerowania.

 

 

 

 

Na początek przemyłem maskę płynem do naczyń.

 

 

Cherry Glaze nakładałem aplikatorem gąbkowym.

dsc00216jb.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Nakłada się bardzo łatwo i tak samo łatwo się poleruje. Zapach piękny, wiśniowy ;)

 

 

dsc00217vr.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Co do efektu, to jestem zadowolony Cherry Glaze bardzo ładnie wyciągną głębię koloru, a to jak maskuje rysy to poprostu byłem w szoku :shock: Używałem już wiele produktów z wypełniaczami takich jak radiant, achilles prep itp. (z nich oczywiście również jestem zadowolony) ale Cherry Glaze jak dla mnie to narazie produkt nr 1. Zamaskował 90 % swirli lakier po nałożeniu produktu wygląda jak po korekcie :-]

 

dsc00218eq.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

dsc00219ua.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Dobra ale żeby nie było że ma on same plusy to teraz minus w sumnie jak narazie to tylko jeden. Zobatczcie sami ...

 

dsc00226x.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Na drugi dzień po nałożeniu rano zszedłem do auta patrze na maskę i hmm w miejscu gdzie leży produkt tam jest też bardzo dużo kurzu ...

 

 

Przepraszam jak zwykle za złej jakości zdjęcia ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.