Skocz do zawartości

Jaki preparat hydrofobowy - NW, niewidzialna wycieraczka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zostało mi 1/4 malej butelki G2 (G1 poszlo całe). Fakt, mogłem ją zużyć do końca ale w sumie jakoś sobie poradziłem.

Szczerze - myślałem że będzie gorzej ;)

 

Co warto dodać,

Wycieraczki nie przeskakują ani nie smużą. Wszysko ladnie ucieka z szyb.

Polecam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a oto mój zajebiście amatorski film :lol: przedstawiający Aquapel, już ponad pół roku po nałożeniu, a szyba na filmie ogólnie rzecz biorąc brudna

jak coś tam widać, działa!

zaczyna przy >70km/h a >90km/h nie ma zmiłuj :P

do tego jeśli szyba jest czysta, działanie rzecz jasna jeszcze lepsze już przy mniejszych prędkościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropelki ładnie uciekają już od 45-50 km/h :good:

 

Ostatnio nałożyłem w toyocie 3 warstwy rain-x i od 50km/h też zaczynaja już jechać,także :good: Teraz sprawdzenie ile wytrzyma,a w touranie położę 4nano PV i porównam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz G3 w porównaniu z Rain-X?

 

Ujmę to tak: G3 budzi we mnie większe zaufanie, niż produkt obecnie oferowny poniżej 20 zł w marketach - ale na świeżo zaaplikowanych wątpię żebyś zobaczył różnicę - w kwesti uciekania kropelek oczywiście.

Apliakcja na plus dla G3, tylko cleaner G4 mi nie podchodzi, do starcia tylko na mokro...

 

 

Czy po "przejechaniu" wycieraczkami występuje efekt chwilowego pogorszenia widoczności -pajęczyny/smużenia?

 

Przez ułamek sekundy tak, ale zupełnie nie przeszkadza. Szyba grzana z pajęczynką - bez zarzutu...( za to RainX potęgował rozpraszanie świateł latarni i innych aut na tej pajęczynce, podczas pracy wycieraczek)

 

50km/h też zaczynaja już jechać,

 

Spoko :good: trochę to wszystko zależy od aerodynamiki samochodu, kierunku i siły wiatru itp - ale jeśli "wycieraczka" działa od ca 50km/h to jest miodzio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj duet PA LACRIMAS SIO2 Quartz Crystal Glass Polish + G3 na przednią szybę i boczne przednie. Z PA na maszynie pracuję się bardzo dobrze.

Ze ścieraniem G3 nie było problemów, najpierw lekko papierem zebrałem większość z wierzchu i potem szmatką ładnie zeszła reszta :):good::good::good:

samochód sobie odpoczywa w zamknięciu i rano wyjazd i mam nadzieje, że będzie deszcz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian_K, Swissvaxy, mają nową formułe RainX :song:
Może i nowa formuła, ale w sklepie nie ma o tym ani słowa ;)

 

Poza tym chodziło mi tylko o to, że argument ceny to żaden argument, zwłaszcza dla gruby_RS - tak mi się przynajmniej wydawało ;)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym chodziło mi tylko o to, że argument ceny to żaden argument, zwłaszcza dla gruby_RS - tak mi się przynajmniej wydawało

 

Wiem, wiem... zakumałem ;) - moje wtrącenie było apropo.

btw. Dla niektórych cena jest wyznacznikiem jakości. Często-gęsto idzie to w parze, ale od każdej reguły są wyjątki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak: G3 budzi we mnie większe zaufanie, niż produkt obecnie oferowny poniżej 20 zł w marketach
Zawsze możesz kupić Rain-X np. w sklepie swisvax za 75PLN :P jeśli to podniesie walory produktu :mrgreen:;)

 

Pozdr.

 

Albo producent robi z nas kpiny, skoro różnica w cenie wynosi kilkaset procent, albo są różne "linie" produktu, dla różnego tzw "targetu".

A RainX-a już nie używam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwe że test pokaże różnice. Niedawno dowiedziałem sie od pewnego przedstawiciela że wódka którą producent daje do supermarketów jest gorszej jakości od tej dawanej do mniejszych sklepów (oczywiście mówimy o tej samej marce wódki). Więc może i w tym przypadku okaże się "ze to nie to samo"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo producent robi z nas kpiny, skoro różnica w cenie wynosi kilkaset procent, albo są różne "linie" produktu, dla różnego tzw "targetu".
Albo sprzedawcy mają różne marże, albo swisswax ma jeszcze ze "starej" dostawy (jak nie Rain-X nie był jeszcze dostępny w Polsce), albo... można sobie po gdybać...
A RainX-a już nie używam ;)
Jakiś "pechowy" jesteś jeśli chodzi o powłoki do szyb, bo z tego co czytam forum, to do wszystkiego masz jakieś "ale" ;) albo szybka w zielonej strzale jakaś specyficzna :o

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.