Skocz do zawartości

Szukamy testerów: szampon Rinseless !


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikację powłoki mam już za sobą, subiektywnie nakłada się ją lepiej niż np UK 2014 z którym miałem ogromne problemy z dotarciem, wizualnie trudno by się doszukiwać jakichkolwiek różnic, jak zrzucę foty z aparatu to podeślę linka ze zdjęciami.

 

[ Dodano: 7 Maj 2014, 19:41 ]

http://www.kanar-customs.pl/blog/audi-a ... #more-2547

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spoko, i tak wrzucałem relację a mam taki ambitny cel przebrnąć i opisać po kolei przez wszystkie powłoki na rynku w tym roku. Co do Taca, to wiedziałem, że będzie to dobry produkt. O firmie i Aquartzu słyszałem już dawno bo chyba 4 lata temu jak Marcin sprowadził pierwsze Cquartze do Polski i testowaliśmy je w CarSpa. Dziś przeczytałem też na forum o konflikcie między firmami o którym też słyszałem wcześniej. Dla mnie to bez znaczenia, najważniejsze, że produkty końcowe są dobre i przede wszystkim bezproblemowo dostępne na rynku w PL. Możemy mieć dobre lub nawet znakomite kontaktu z managerami, CEO i innymi szychami ale i tak nigdy nie dowiemy się jak to było naprawdę więc nie ma co drążyć, cieszmy się dobrym towarem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mariusz ja mam relację po drugim podejściu,z tym,że zrobiłem po swojemu i jest dobrze 8-)

Przepraszam,że tyle to trwało,ale uczelnia skutecznie uniemożliwiła mi zabawy przy aucie...

Wrzucę jakoś w tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się jutro machnąć. U mnie pogoda do bani a wcześniej byłem mocno zajęty. Teraz trochę syfu się nazbierało na jasnym aucie mamy to będzie widać, bo na czarnym i tak jakbym zrobił test TR.ZR to nic by nie było widać :) Przepraszam, za opóźnienie ale ostatnio sporo na głowie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszu jak pisałem ostatnio pytając się o przesyłkę to dzisiaj ponownie przycisnąłem Małżonkę która schowała "gdzieś" paczkę i jej odpowiedź...

 

"No kiedyś coś tam przyszło, ale myślałam, że to nic ważnego i położyłam w szafie" :wallbash:

 

Postaram się do weekendu znaleźć obiekt i zrobić test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Partner forum

Szukam osoby/studia chętnego do przetestowania najnowszej i oznaczonej jako

nr 1 powłoki od Tac.System :

 

1d870c695389d669.jpg

 

Wymagania:

 

- Osoba/studio które ma na swoim koncie kilka.kilkanaście aplikacji różnych powłok żeby mogło opisać różnice wizualne i nie tylko tej powłoki w porównaniu z innymi

 

- Doświadczenie w przygotowaniu pod powłokę i samą aplikację powłok żeby wyeliminować błędów aplikacji (mimo że powłoka ma cechę "easy use" )

 

- Wykonanie testu w maks 7 dni od otrzymania próbki

 

- Auto z ciemnym lakierem

 

- Jeden zestaw 30ml będzie podzielony na dwóch testerów

 

- test na lakierze oraz na jakimś małym elemencie z tworzywa sztucznego gdyż powłoka nadaje się praktycznie na każdą powierzchnię

 

- opis/dokumentacja spostrzeżeń odnośnie : aplikacji, połysku, przyciemnieniu, śliskości, beadingu, sheetingu. Trwałość i twardość to drugi plan i wiadomo że testy długodystansowe są trudne do utrzymania i to nie jest pilny wymóg.

 

8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.