Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lukaso napisał:

Panowie, może ma ktoś kocha protector wax? Kupiłbym setkę - 150 na testy. A, i @analyzator chyba kiedyś pisałeś że masz by autofoam, może sprzedał byś literka? Oba do kupna w dużych pojemnościach a chce spróbować to średnio mi się widzi kupować duży baniak. 

Mam i kocha PW i autofoama. Mogę odstąpić trochę na próbę i zdecydujesz 🙂 Oba bardzo fajne produkty

40 minut temu, pablo15005 napisał:

Ps, znalezli by sie chetni na koch motorplast? Moglbym zalatwic 5l za 180zl, ale po co mi az tyle...

Chętnie wezmę literka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjąc furę żonie pobawiłem się prostaffem water protect + i te detailery z prostaffa wymiatają. Mój nowy nabytek od carpro to już poszło pół butelki a cc zdaje się jednak wydajniejsze w aplikacji i look jest obłędny. W ogóle mam jakieś zboczenie do tych rzeczy w spreju. @Sebalbn wspominając też przyjemną aplikację golda... Zamówiłem golda 🙂 dorzuciłem jeszcze goodstuffa tego show. To na kolejne spotkanko do zabawy będzie.

 

Jakbyście robili jakieś zakupy i byłby dostępny koch greenstar to dorzućcie proszę butelkę do zamówienia. Musiałbym pojedynczo zamawiać. @pablo15005 moze obok gumi stoi ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator bede zamawial pasty to wezme Ci greenstara, mam go u siebie, dobre apc nie duszace i robi robote. Mam dobre rabaty na kilku stronkach wiec jak cos chcecie walic smialo. Jestem z okolicy Niedrzwicy dasz rade kiedys podjechac po to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo15005 Nie moje okolice ale na pewno się złapiemy czy przy pucowaniu czy przy okazji. Mogę też opłacić z góry. Kocha używam jako jedyne apc - mistrzostwo świata. Właśnie kończę kolejną butelkę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Sebalbn napisał:

Witam ! Z racji tego, iż mamy pierwszy piatek miesiąca, ktoś wybiera się na spota dzisiaj ? @Big , @analyzator ? Pogoda idealna na mycie auta 🙂 

I mam co myć! Ale fura obecnie stoi na parkingu w Modlinie a my na wakacjach. Chętnie w kolejny weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dzięki za spota ! @analyzator jeszcze raz sory, za to, że my tak krótko wczoraj, ale jak już Ci wspominałem, grubsza sprawa. A ten show detailer od goodstuff na prawdę robi robote, fajny "shine' i śliskość lakieru. A co do tego cleanera od dodo juice to musze kupić taką małą buteleczke i zrobić 50/50 z angelwax'em ale przy krytycznym oświetleniu, bo jak faktycznie schodzą te waterspoty to szok 🙂 Mam nadzieje, że może gdzieś miedzy spotami sie zobaczymy pogadać 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sebalbn spoko spoko sam się ostatnio urywałem bo żona/dzieci 🙂 to małe DJLP to już obleciało kombi dwa razy i jeszcze jest z 40% także starczy na więcej niż 50/50 - na testy to bierz moją. Wpadnij po buteleczkę to będzie i czas pogadać 🙂

Show tym kryciem robi robotę 🙂 mój wczoraj dostał błotnik i też bardzo fajnie siadło. Takiego mi brakowało. Twardzieli już mam na półce jak dobrze liczę z 6 czy 7.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż takie wydajne to dodo? To całkiem spoko 🙂 Ja angelwaxem już też kilka aut zrobiłem, fajnie siadło na białej a4 b7, mega look'u dodało, ale tam nie było widać żadnych waterspotów, jak na czarnym uni. Musze zobaczyć jak ten show u Ciebie zrobił robote, bo pewnie jest mega 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sebalbn Zawsze wymywałem. IPA 20-50% ze dwa razy. Bardzo fajnie radzi sobie z drobnymi defektami. Miałem na aucie "ślady" -ktoś pewnie reklamówką szurnął po aucie, ktoś się oparł na nie-czystym. Masz uni to zrozumiesz 🙂 swirle, love-marks to już jako tako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.