Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Sebalbn napisał:

Ewentualnie piątek wieczór, ale to też nic pewnego. W sobote mnie nie będzie cały dzień w Lbn niestety. A coż to za "rodzynek" ? 🙂 

Wpadnij, zobaczysz 🙂 Można by o 18 czy 19 pomyśleć.

Miałem się odezwać z cleanerem. Taki ze mnie kolega. Możemy zjeżdżając wpaść na teścik. Na foce prawie wszystko zeszło - jakbym miał więcej czasu to zeszło by 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez dzisiaj nie damy rady, własnie wracam z nowym uzywanym wydeszkiem z s4b5 do Lublina, a jeszcze troche km przed nami. Bedziemy dzisiaj mieli mały detailing w domu, wydech sam sie nie odpicuje 😄 7 czerwca jesteśmy i my 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Sebalbn napisał:

No i doczekali 🙂 Dzisiaj o 19:00 ? 🙂 Kto będzie ? Zapraszamy !

@analyzator

@Big

@macmel

 

🙂 dzien dobry

Będę. Nie wiem, czy dam radę o 19, na pewno wpadnę przynajmniej przybić piątki i pogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Big napisał:

Będę, będę. Przyjadę umyć brudasa mojej kobiety 😉

No i jest wyzwanie na dziś 🙂 Z tego co mówiłeś ostatnio, będzie co robić 😄 Nasz stał dosłownie pod lipą i jest troche sticky 😄 Jak się uda to wpadnie i Sławcio jak ostatnio swoja b5. 

@analyzator no weź nie świruj, umyj auto, "brudnym" będziesz jeździł? 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, analyzator napisał:

jeszcze myjecie? 🙂

Nie, już wypucowane 🙂 Niestety nie mamy zdjęcia jak jeszcze byłeś, ale mamy po myciu 😄 Pearl potem wjechał u każdego, a tu na grille, a tu oponki 🙂 Każdy stwierdził jednogłośnie, że kupuje ! Siada na prawde super na plastik i na gume,  jest mega wydajny. Wielkie dzięki ! 

Resized_20190607_203516.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, analyzator napisał:

No fajnie że przypasowało 🙂 następnym razem wezmę pianę bilthambera to nie mieszajcie nic. Też bardzo fajny produkt.

To ja Ci przywioze 4detailers tą lekko kwaśna, ładnie domywa i meeega pachnie to sobie też spróbujesz co innego, czasami nawet "ożywia" lsp 🙂 Jaką pojemność masz pianownicy 2l czy 3l ? Żebym wiedział ile wziąść 🙂 Coś jeszcze ciekawego wynajde 😄 W fordzie masz końcówke tłumika polerowaną ? Wezme filc i paste to też sie ogarnie 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 pianwnica 3l ale 2l towaru. A końcówka nie wiem czy do polerki ale brudna to jest piekielnie. Sadza to pewnie jakimś truckiem można polecieć - bd w garażu to się zastanowię nad nią. Dzięki 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, analyzator napisał:

🙂 pianwnica 3l ale 2l towaru. A końcówka nie wiem czy do polerki ale brudna to jest piekielnie. Sadza to pewnie jakimś truckiem można polecieć - bd w garażu to się zastanowię nad nią. Dzięki 😄

Okej :) Ja do tłumika używałem prickborta i adbl greenengine to też wezme i sie to ogarnie :D Zrób zdjęcie końcówki jak będziesz miał czas i podeślij. @Biga Ty jak tam, Kobieta zadowolona ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za kolejne fajne spotkanie. Piotrze, Pearl, jest maga jak pisał Sebastian - dzięki za próbki ! 

Kobieta jeszcze swojego Ceed-a nie widziała bo o 1 w nocy przywiozłem ja dopiero z imprezy moim autem. Ale jak zobaczy to opiszę reakcję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem, że ten perl siedzi srogo. 48h po aplikacji wygląda jak świeżo nałożony dressing od good stuff black mamba. Na prawde jestem pod wrażeniem bo nic sie do opony nie klei a wygląda "tłusto". 

Resized_20190609_153735.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebalbn napisał:

A co do mycia, o której by Ci dzisiaj pasowało ? Standardowo 18-19? 

Właśnie mi się plany trochę zmieniły - dzidzia niedomaga 😞 chyba nic z tego nie będzie

A mam jeszcze jeden protip na mycie w lecie. Myjka na parkingu gali. Zwykle pustawo. Cień i względny chłodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, analyzator napisał:

Właśnie mi się plany trochę zmieniły - dzidzia niedomaga 😞 chyba nic z tego nie będzie

To dużo zdrówka życzymy. My w sumie chyba też jakiś plażing dzisiaj zaliczymy bo taka patelnia... A miejscówke trzeba będzie stestować 🙂 Chociaż wieczorkiem tamta myjka, gdzie sie widujemy też lux 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukaso ja mam kocha pw, bierz bez zastanowienia, bardzo wydajny produkt ! Kupilem 1l kiedys i cale g go wykorzystalem... 

Ps, znalezli by sie chetni na koch motorplast? Moglbym zalatwic 5l za 180zl, ale po co mi az tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.