Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to już wczoraj działałem, chciałem wrzucic sapphire od HOW ale zbrakło troche czasu. Musze tylko przystosować pianownice pod piane od BH bo zrobiłem wczoraj roztwór 4% i było straszne mleko. Objechałem wczoraj całe auto Show'em od Good Stuff i fajny cieplutki look wyszedł. No i w końcu wydzior siedzi 🙂 Perl wjechał na wszystkie gumy i plastiki na około 🙂 Jak rozcieńczałeś perl'a ? Ja zrobiłem 1:3 i wydaje mi się, że był taki jak nam dawałeś do testowania 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem sie mega piany po tym jak widziałem u Ciebie jak pianowałeś, ale była aż za bardzo wodnista. A co do perla to myśle jak to zrobić z dywanikami bo miałem problem żeby to wyschło, docierałem kilka razy i tak wyszło średnio, przydała by sie opalarka/suszarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sebalbn napisał:

Nie spodziewałem sie mega piany po tym jak widziałem u Ciebie jak pianowałeś, ale była aż za bardzo wodnista. A co do perla to myśle jak to zrobić z dywanikami bo miałem problem żeby to wyschło, docierałem kilka razy i tak wyszło średnio, przydała by sie opalarka/suszarka.

wyjałowiłeś dywany wcześniej? kurde nie wiem jak perl na dywany. Raczej mocno rozrobiony bo się będzie świecił i mazał i jeszcze ślisko wyjdzie. Do tego raczej szybkie docieranie. Wrzucałem na gumowaną matę bagażnika i siadł bez problemu, równo. Coś koło 1-3 / 1-4. Bez dotarcia trochę się świecił na początku ale już mu przechodzi.

Piszesz o saphire. U Ciebie wciąż lato w pełni widzę  🙂 Postanowiłem zboczyć trochę w stronę carnauby i na wiosnę wjedzie ag desirable. Teraz to już odliczam czas do fussiaka/dsw na zimę. Chyba, że mi aso zmieni plany - w poniedziałek odstawiam czerwonego na malowanie zderzaka i co nie powiem i jak bardzo im nie wytłumaczę, że będę odbierał z latarką inspekcyjną to wciąż może się skończyć robotą 😉

A btw jak jeszcze masz czas na wrzucenie quicka to mogę pożyczyć tenzi carnauba spray. Na czerwonym jeśli chodzi o look to zrobił mi miazgę. Śliczny cieplutki wetlook. Niezbyt przyjemny w pracy. Dotrze się ale trzeba pomachać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, dywany były myte Tire & Rubber cleanerem od excede 1:5 i szczota, dwa razy a potem na lekko wilgotną powierzchnie spsikałem perl'em 1:3, potem pędzelek w ruch i kilka fibr na dotarcie a dalej były takie jakby mokre. 

Co do tematu lata, trzeba się cieszyć ile można, ja planuje coś zimowego dopiero na koniec września, połowa października więc jeszcze czasu jest, żeby położyć sapphira 🙂 Tylko zastanawiam się, którego cleanera użyć pod spód, czy Dodo lime prime czy Angelwax'a perfect polish, może zrobie pół na pół tak dla testu 🙂 A mocno masz puknięnty ten zderzak? Wymiana plus malowanie czy samo malowanie ? Co do quicka to ostatnio obleciałem tym show'em a na następny dzień był tak ukurzony, że masakra. Szukam jakiegoś garażu tu u siebie ale niestety, ciężko to idzie, a bez tego ciężko utrzymać auto czyste, choćby przez 2 dni. Jak sie zobaczymy, można zrobić teścik - Show vs cc gold vs tenzi  🙂 

 

EDIT : A co do Twoich planów na wiosne to ten angelwax wydaje sie być pro, ale ostatnio smalcowałem Poorboys Nattys Blue i powiem szczerze, aplikacja, docieranie, zapach kozak, a look też taki letni 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sebalbn znasz mój dylemat 🙂 nie dam rady woskować często i pełna zabawa w dekontaminację i cleaner to dwa razy w roku. Z tego powodu aw - poleży u mnie te 6mcy i do końca sezonu dojadę na QD 😉

Nie pobawiłem się showem - buduję zbroję z golda. Zabezpieczenie jest kropling dobry. Już się nie mogę doczekać szykowania na zimę, pewnie fusiak ale będzie samochód ogarnięty pięknie.

 

A zderzak no właśnie zderzak. Niby nie dużo. W foce to się składa z kilku elementów szczęśliwie tylko jeden plastikowy jest uszkodzony. Jutro oddaję. Zobaczymy jak panowie ogarną dostaną jasną instrukcję, że auto oglądane pod lampą inspekcyjną i proszę głównie nie popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Sebalbn ciężko będzie 😞 może

wzbraniam się przed kupowaniem jestem po kolejnych dwóch paczkach niezbędnych rzeczy 🙂 jedna jeszcze jedzie

Ty będziesz chciał na pewno cleaner BH sprawdzić 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie zobacze jak to wygląda, ogólnie spory sklep z masą chemii, zawsze sobie można coś macnąć, powąchać 🙂 Zawsze jakiś fajny gadżet można spotkać, a od SG jestem ciekaw tego back to black polymer i citrus oil'a 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nic poważnego.

Byłem jeszcze na kwadrans koło 15. Niewiele się dzieje bo ludzi mało. Fajnie pogadać z @ShinyGarage, podpytać o formulację itd. Można pomacać akcesoria i popatrzeć na chemię. Błotnik bmki po glaze faktycznie wracał do żywych. Ściąganie kamienia ich środkami też wydaje się super.

Co do motokasi to też miło porozmawiać. W sklepie jest więcej niż się spodziewałem a że mam blisko to na pewno się jeszcze pojawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Big @xMarcin95x @Sebalbn @pablo15005 jakiś spontan dzisiaj na myjkę?

I jeszcze jeden temat - w carchem 50% off przy dużym zamówieniu. Chcecie coś? z rzeczy typu no brainer to mój drugi ulubiony szampon 1900:1 500ml po 33zł wyjdzie, litr po 45zł. Wezmę też wosk carchem 38 to będę mógł pożyczyć do zabawy 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, analyzator napisał:

Jak tam plany na piątek?

Jak najbardziej aktualne ! Piątek 18:30 tam gdzie zawsze, do zobaczenia 🙂 

EDIT : @analyzator w sumie nawet nie zapytałem, ale mam nadzieje, że będziesz 😅  Chyba to będzie takie "zakończenie sezonu" bo pogoda już nie ciekawa 😕 

@Big

@xMarcin95x

@pablo15005

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.