Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem wziąść jeszcze tego show'a, ale niestety mieli tylko 'stare' produkty good stuff. Ale Pan pracujący w sklepie to chyba trafił tam przez przypadek 🙂 Zapytał mnie jaka jest różnica między nowym a starym good stuff 🙂 Ale zapach "starego" a nowego QD był zupełnie inny więc skład chyba też sie zmienił ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy maskuje to dam znać dzisiaj, u mnie jest co kryć 🙂 Ale nie bede go chyba wymywał, zależy mi bardziej na wyglądzie niżeli na trwałości 😄 @analyzator jak masz chwile wieczorem to możesz podjechać pogadać 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jestem po zabiegu i muszę powiedzieć, że cleaner daje rade, bardzo fajnie przygotowuje lakier pod wosk i usuwa sporą część waterspotów i ta pozostała część jest mniej widoczna. Ogółem jestem zadowolony z efektu, poszedł na to wosk od Soft99 dark and black z racji tego, że też mocno wypełnia. Wszystko było by super gdyby nie dzisiejsza pogoda, tzn od nawoskowania stał może ze 2h i zaczeło padać(auto stoi pod chmurką) i dzisiaj to słońce naprzemian z deszczem swoje zrobiły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to właśnie takie szczęscie mamy do tego woskowania, jak już sie zbierzemy tak po całości z dekontaminacja, tar&glue, cleaner'em pod wosk, to zawsze zaraz potem pada deszcz... Zobaczymy ile posiedzi 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybraliśmy aplikatory z MF i w sumie maske oblecielismy dwa razy, bo tam było najwięcej waterspotów a reszte auta na 'raz' i poszło nam około 40ml cleanera. Ale nie spodziewałem się, że aż tak je ruszy 🙂 @analyzator Dzięki za podpowiedz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sebalbn spoko, BOMBA 🙂

 

a tak do wszystkich - może byśmy się jakimś woskami powymieniali tak na jedno smarowanie? Mam bilthambera DSW, hi tempa, jakieś fusso. Wiem wiem takie generyki średnio atrakcyjne 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, chłopaki. Tym razem nie dałem rady (jak pisałem nie zawsze mogę w weekendy). Ale następnym razem postaram się być.

P.S.

Jakoś na tygodniu będę musiał podskoczyć na miejscówkę umyć Superba, więc jeśli ktoś będzie miał ochotę się spotkać to zapraszam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
17 godzin temu, cimals napisał:

Cześć,

Czy organizujecie spota w ten piątek. Jeśli dobrze przeczytałem to staracie się spotkać w pierwszy piątek miesiąca.

 

Zgadza się, pierwszy piątek miesiąca około 18:30 sie zbieramy. Zapraszamy !

@analyzatorkiedy chcesz działać? Ja to w sumie czystą fure mam, bo dopiero rzeczoznawca był u mnie w piątek, wyceniał przód - gość cofnął mi w zderzak 😕 Ale chętnie podjadę pogadać 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też szkoda akurat ja cofałem 😞 zycie. Działa jeździ ale malowane będzie.

Zmiana planów ja w pt odpadam jednak pojawiła się opcja grillowa połączona z pucowaniem. Jak chcesz to zapraszam po bilt-hamber a chyba że już kupiłeś chcesz się podzielić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Sebalbn napisał:

@analyzator wiem, czytałem, że Ciebie nie będzie 😕 Dlatego pytam, bo jak mam sam ze sławkiem przyjechać to mija się to trochę z celem spota 🙂 

sorry 😞 chętnie któryś z kolejnych piątków czy sobót. AA. Btw. Rozmawialiśmy o bh. Może jakieś zakupki z mrcleanera? nie ma tam jakiś promek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, przecież ja wszystko rozumiem 🙂 To pisz jak Ci bedzie pasować inny termin to sie stykniemy 🙂 A co do BH AF to ja już mam w koszyku bańke i czekam na promke od kilku dni, ale chyba nie wytrzymam i to po prostu dzisiaj zamówie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.