Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

@cimals koniecznie wpadaj częściej ! Kurde Panowie całkiem niezła końcówka sezonu Nam wyszła 🙂 No i klasycznie jakieś testy wpadły, piątkowy wieczór zdecydowanie na plus. Dzięki Pany, pozdrawiamy.

Resized_20190906_192909.jpeg

Resized_20190906_195625.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzatorno i teraz jest czyściocha 🙂 A u Nas tak siadł ten cleaner i wosk BH

Resized_20190908_174448.jpeg

Resized_20190908_174637.jpeg

Resized_20190908_174611.jpeg

Resized_20190908_174700.jpeg

 

Ogólem to ten cleaner na prawde fajnie przygotował powierzchnie, wyciągnał/zamaskował sporo rysek. Ale i shine jest mega. Dzięki ! 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, analyzator napisał:

@Sebalbn wygląda sztos, nie wiem czy na forum wypada pisać że totalny rozpierdol 😄  jak wytrzymasz to potrzymaj pół maski bez qd - może zobaczymy ile to to siedzi realnie.

Nie wytrzymałem, wczoraj był tak przykurzony, że musiałem go umyć i dopsikać cc water gold'em 🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
7 godzin temu, Sebalbn napisał:

Ja bardzo chętnie ale jak już to bardziej sobota, dzisiaj ciężko z czasem troche. 

Cześć. Również dzisiaj odpadam. Daj znać o której jutro, fajnie byłoby się złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzatora może być bliżej 18? Bo wtedy wiem, że dam rade być na czas 🙂 Tak z ciekawości, kiedy zmieniasz koła na zimowe ? Ja sie wstrzymam jeszcze ten tydzień, ma być po 19 stopni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sebalbn napisał:

@analyzatora może być bliżej 18? Bo wtedy wiem, że dam rade być na czas 🙂 Tak z ciekawości, kiedy zmieniasz koła na zimowe ? Ja sie wstrzymam jeszcze ten tydzień, ma być po 19 stopni. 

Spox to 18 na luzie..

 

edit. pytałeś o oponki. Hm. W listopadzie. Nie to żebym nie był proaktywny 😉

IMG_20191011_203734.jpg

IMG_20191011_203651.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy o fusso i nie po bawiliśmy się Koch fse. Poniżej fusso a na nim koch. Fajny detailer. Starego kamienia nie ściąga, cudów nie robi. Szybki śliski ładnie pachnie i look jest bardzo dobry.

received_1724697027667921.jpeg

received_530839857671230.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.