Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.03.2019 o 14:35, Big napisał:

A to żeby się spotkać i pogadać to trzeba aż mieć firmę ?? Parę lat temu spotykaliśmy się co czwartek przy myjni na ul. Koncertowej i było super. Żadna firma nie była do tego potrzebna, wystarczyły chęci i potrzeba spędzenia w fajny sposób wspólnie czasu na pogaduchach i wymianie doświadczeń - o to przecież chodzi w spotkaniach. Naprawdę piękna firma za kupę kasy nie da tyle co pasja i chęć do spotkania się i dzielenia się własnymi doświadczeniami, chociażby nawet pod gołym niebem i nieraz w nie sprzyjających warunkach pogodowych. 

dokładnie ... 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ! Panowie jestem świeżym użytkownikiem forum, sporo informacji których szukałem wlaśnie tu znalazłem, myśle, że spotkania i rozmowy z innymi zapaleńcami dbania o swoje auto może dużo nauczyć. Macie jakieś cykliczne spotkania w Lublinie? Robi się ciepło i można by było sie spotkać, pogadać, może rozpalić grila czy umyć razem autka 🙂 Moglibyśmy sie spotkać na jakimś parkingu myjki bezdotykowej i po prostu pogadać. Co Wy na to? Jak komu pasuje? Lepiej weekend czy na tygodniu ? Ktoś by był chętny? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, może z innej beczki, macie jakieś ulubione myjki bezdotykowe w Lublinie ? Wiecie na której jest program z wodą demineralizowaną ? Raz sie spotkałem na myjni sygnowanej logiem karchera na bronowicach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sebalbn napisał:

Panowie, może z innej beczki, macie jakieś ulubione myjki bezdotykowe w Lublinie ? Wiecie na której jest program z wodą demineralizowaną ? Raz sie spotkałem na myjni sygnowanej logiem karchera na bronowicach. 

Choiny, koncertowa, nie ma kolejek, ciśnienie okej i tyle, auto wycieram to i nie ma śladów po wodzie. Ma jedną wadę - odprowadzanie wody ze stanowiska. Jest tam taka szczelina w którą zawsze wejdę i zamoczę buta 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, analyzator napisał:

Choiny, koncertowa, nie ma kolejek, ciśnienie okej i tyle, auto wycieram to i nie ma śladów po wodzie. Ma jedną wadę - odprowadzanie wody ze stanowiska. Jest tam taka szczelina w którą zawsze wejdę i zamoczę buta 😉

Wycierasz, tzn myjesz na dwa wiadra? Nie czepiają się? Ja na grubsze akcje (2 wiadra, pianownice) często jeździłem na v8, na tesco(duzo miejsca dookoła, nic nie chlapie przy wycieraniu, woskowaniu), ale to i tak tylko wieczorami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sebalbn napisał:

Wycierasz, tzn myjesz na dwa wiadra? Nie czepiają się? Ja na grubsze akcje (2 wiadra, pianownice) często jeździłem na v8, na tesco(duzo miejsca dookoła, nic nie chlapie przy wycieraniu, woskowaniu), ale to i tak tylko wieczorami. 

Robię podstawowe mycie tj felgi, swoja piana, dwa wiadra, wyjeżdżam wycieram qdek czy coś. Na grubsze tematy w sumie to samo tylko wjeżdżam do garażu - mam niedaleko. Na tej myjni nie ma wielkiego ruchu. Weekendowe popołudnia zazwyczaj 50% wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, analyzator napisał:

Robię podstawowe mycie tj felgi, swoja piana, dwa wiadra, wyjeżdżam wycieram qdek czy coś. Na grubsze tematy w sumie to samo tylko wjeżdżam do garażu - mam niedaleko. Na tej myjni nie ma wielkiego ruchu. Weekendowe popołudnia zazwyczaj 50% wolne.

Super ! Dzięki za podpowiedz ! Na pewno spróbuje tej myjki w przyszłości. Dzisiaj wieczorem tam chyba podjade bo takie brudne auto, że masakra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jeżdżę na ta właśnie myjkę z własnymi wiadrami szamponem itd.  Nikt sienie czepia, wszytko o.k. wiec polecam.

Kiedyś właśnie przy tej myjce się spotykaliśmy żeby pogadać i wymienić się doświadczeniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Big napisał:

Tez jeżdżę na ta właśnie myjkę z własnymi wiadrami szamponem itd.  Nikt sienie czepia, wszytko o.k. wiec polecam.

Kiedyś właśnie przy tej myjce się spotykaliśmy żeby pogadać i wymienić się doświadczeniami. 

No to super, kolejne miejsce do bezstresowego mycia 🙂 Mozna by bylo wznowic takie spotkania, np co tydzień,żeby pogadać powymieniać sie doświadczeniami. Pogoda dopisuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, analyzator napisał:

to wołam jeszcze do tematu @pablo15005

zróbmy jakąś listę ctrl c+v do wołania jakby się szykowało wspólne mycie - ja chętnie podjadę jak się trafimy terminem&godziną

Bardziej weekendy czy na tygodniu Wam pasuje ? Może sobotnie popołudnie/wieczór ? Dajcie jakiś termin i na pewno się dostosuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem na TAK, tyle, że mi bardziej psuje na tygodniu - wszystko jedno w jaki dzień. Godzina 18:30 dla mnie jest o.k. Miejsce - jak rozumiem jak dawniej, czyli myjka przy ul. Koncertowej (ta na górze koło Luxmedu) ?

Jeśli chodzi o weekendy to u mnie ciężko np. w tą sobotę mnie nie ma w Lublinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa jest o myjce bezdotykowej przy ul. Koncertowej, vis a vis kościoła "z koroną"  znajdującej się da górnym piętrze mini centrum handlowego obok Lidla (Tam gdzie jest Luxmed).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Big napisał:

Mowa jest o myjce bezdotykowej przy ul. Koncertowej, vis a vis kościoła "z koroną"  znajdującej się da górnym piętrze mini centrum handlowego obok Lidla (Tam gdzie jest Luxmed).

Okej, dzięki, myślałem o tej co jest za dawnym realem. Jakoś znajde 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://goo.gl/maps/3JS8AmMtzV4Vm9Ye7

 

to co sobota 18:30? kto potwierdza? Ja chętnie przyjadę i pogadam. Możemy też zainicjować jakąś wymianę kosmetyków - chętnie bym się pozamieniał jakimiś "seteczka za seteczkę" - więcej zabawy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się pojawił, ale jak pisałem wcześniej, mi weekendy nie pasują. Jeśli przenieśmy na dowolny dzień tygodnia od pon. do piątku, to z wielką ochotę się pojawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje, ale widać pogoda raczej nie dopisze. Przynajmniej będzie co umyć bo w nocy padało 🙂 @Big jeżeli weekendy całkowicie odpadają to może faktycznie lepiej na tygodniu, zawsze było by nas więcej. Ale jutro też będe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @analyzator za spota ! Może nie był zbyt liczny, ale na pewno był udany i w mega fajnej atmosferze. Po prawie 3h w końcu wzieliśmy sie za mycie i udało sie umyć te czyste auta 🤣 Dzięki za podpowiedz z Pearlem 🙂 Mam nadzieje, że uda sie jeszcze coś takiego zorganizować, tylko grila i piwka zabrakło 🙂 Nawet były testy krwawej felgi, czy zbierze coś po zwykłym wheel cleanerze od ValetPro i szybki test quick detailerów, CarPro Elixir vs Prostaff CC Water Gold, wyszło mega. Tutaj foteczka dla potomności 

Resized_20190511_211349.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Sebalbn napisał:

Dzięki @analyzator za spota ! Może nie był zbyt liczny, ale na pewno był udany i w mega fajnej atmosferze. Po prawie 3h w końcu wzieliśmy sie za mycie i udało sie umyć te czyste auta 🤣 Dzięki za podpowiedz z Pearlem 🙂 Mam nadzieje, że uda sie jeszcze coś takiego zorganizować, tylko grila i piwka zabrakło 🙂 Nawet były testy krwawej felgi, czy zbierze coś po zwykłym wheel cleanerze od ValetPro i szybki test quick detailerów, CarPro Elixir vs Prostaff CC Water Gold, wyszło mega. Tutaj foteczka dla potomności 

 

Ja dziękuję! Miło było się z Wami zapoznać i przegadać cały wieczór. Świetny klimat i te same fale 🙂 Tak jak rozmawialiśmy próbkę perla chętnie odstąpię. Na szybko zrobiłem też próbę z dodo lp i wszystko schodzi - trzeba sprawdzić i u Was.

Co do spotów na przyszłość. Forum. Mocno polecam.

@Sebalbn

@analyzator

Skopiujcie dopiszcie się będziemy się wołać. Możemy też zaplanować coś cyklicznego, pierwsza sobota miesiąca, 18? Pasują mi również piątki ale bliżej 19.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chętnie mogę sie na coś wymienić, następnym razem po prostu przed spotem podskoczymy do rossmana kupimy buteleczki 🙂 Przywioze też troche siuwaksu i może jak Ci sie coś spodoba to sie powymieniamy 🙂 A co do Twojego testu to jestem ciekaw czy nasz AngelWax PP też by sobie z tym u Ciebie poradził. Jak możesz to zostaw kawałek nie zrobiony Dodo LP nawet jakąś szczeline, bardzo prosze 😜 Co do terminów spotów to mi jest bez różnicy czy piątek czy sobota, ale może po prostu następnym razem spróbujemy w pierwszy piątek miesiąca o 19 ? Może @Big też podjedzie, niech nas będzie więcej 🙂 Łączmy sie w pasji 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sebalbn u mnie z robieniem cleanerem czekam na wolny weekend. Mogę zaproponować inną opcję - jakieś spokojniejsze popołudnie wpadnij do mnie do garażu, sprawdzimy punktowo u Ciebie dodo a pewnie z rozpędu i angelwaxa u mnie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.