Skocz do zawartości

Cytat z forum Volkswagena


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolejny cytat :mrgreen::evil:

 

No właśnie próbowałem kilku już w okolicy.

I starych i nowych (pełno się tego otwiera ostatnio). I tańszych i droższych. Zapach tego proszku do mycia jest w zasadzie taki sam.

Po myciu jest owszem czyściej, ale potem jak się wosk nakłada (ręcznie to robię) to ściera jest po prostu brudna. Szczególne po dachu.

Na myjce używam tylko programów:

- mycie mikroproszkiem

- nabłyszczanie

Pozostałem programy zlewam.

 

Co do szczotki: obawiam się, że to może rysować jak ktoś wcześniej będzie se mył koła/opony (bo chyba nie ma zakazu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
A ja proponuje naprawdę budżetowe ! od 4-5pln kontra w/w "budżetowe" za 45pln - w Rossmanie lub biedronce za 200ml

zwykły lakier do włosów - podsłuchałem tego knifu w programie na TV4

jeśli chcecie matowy, to wybrać matowy, bez połysku - ma wszystkie składniki które nadadzą świetny wygląd włącznie z rpovitaminami a dzięki silikonowi nada długi czas trwania i wytrzyma dobry tydzień !

Jeśli pomogłem - naciśnijcie POMÓGŁ!

 

No i po co przepłacać... ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki środek polecacie do przetarcia np wyblakłej poduszki powietrznej albo boczków drzwiowych, w airbag wsmarowałem niewiele kremu nivea soft i wygląda o niebo lepiej

Na wyblakłe boczki w drugim aucie użyłem sylikony w sprayu ( taki jak do uszczelek na zimę ). Wyblaknięcia zniknęły, a kolor był jednolity na całości, a nie jasniejszy itp. tam gdzie było bardziej wyblakłe.

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa na gg

 

XYZ 16:01:19

ale lapy po Auto Detalingu bola bo dzis pasta tempo jade rysy a jutro autopolitura walne lakier i bedzie elegancko :D

 

Ja 16:01:59

auto detailing to napewno nie pasta tempo ;p

 

XYZ 16:02:33

ale czyscilem auto na myjce :) pedzelkiem itp

 

XYZ 16:02:44

jak narazie auto detaling robie lakieru pomalu

 

:dontknow::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz pod filmem, na którym ktoś poleruje lakier:

Też coś ja czyszczę pastą do zębów i nakładam wosk. Tą metodą nawet najtandetniejszy lakier nie schodzi i jestem gotów w 2 godziny. Pasta nie może być wybielająca, gdyż takowe zawierają granulki mogące uszkodzić lakier. Ja kupuję najtańszą colgate w biedronce zmywa wszystko począwszy od kup owadzich po ich zasuszone zwłoki.

 

:evil::mrgreen::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz pod filmem, na którym ktoś poleruje lakier:
Też coś ja czyszczę pastą do zębów i nakładam wosk. Tą metodą nawet najtandetniejszy lakier nie schodzi i jestem gotów w 2 godziny. Pasta nie może być wybielająca, gdyż takowe zawierają granulki mogące uszkodzić lakier. Ja kupuję najtańszą colgate w biedronce zmywa wszystko począwszy od kup owadzich po ich zasuszone zwłoki.

 

:evil::mrgreen::kox:

Ciekawe czym myje zęby :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz pod filmem, na którym ktoś poleruje lakier:
Też coś ja czyszczę pastą do zębów i nakładam wosk. Tą metodą nawet najtandetniejszy lakier nie schodzi i jestem gotów w 2 godziny. Pasta nie może być wybielająca, gdyż takowe zawierają granulki mogące uszkodzić lakier. Ja kupuję najtańszą colgate w biedronce zmywa wszystko począwszy od kup owadzich po ich zasuszone zwłoki.

 

:evil::mrgreen::kox:

Ciekawe czym myje zęby :o

 

Fareclą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniels, Walczę na pewnym forum z gościem który w temacie o polerowaniu auta poleca ludziom ręczną korektę schollem S03, S17 i S40, bez żadnego przygotowania oraz robioną w ten sposób:

 

dsc02622v.jpg

 

 

 

Ciekawe czy nałożonego w ten sposób S03 udaje mu się wypracować :?::idea:

 

 

Nie będę wrzucał linku do tematu, bo raz już zostałem posądzony o "wykorzystywanie jego prywatnych zdjęć bez jego zgody" mimo tego, że wrzucił je na ogólnodostępne forum :D

 

 

 

Pozdrawiam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, że nawet koretke klamek robi :lol:

ja sie troche posprzeczałem z kuzynem i jego kolegą. zajeżdzam do nich na bezdotyk, a kolega napitala swojego białego peugeota pastą polerską ze słoika. nakłada to zwykłą gąbką kuchenną. powiedziałem mu, że powinien mieć coś twardszego i, że źle to robi. nałożył tą paste na całe auto w słońcu, a później machał fibrą żeby wypolerować. domyślacie sie jak ciężko było. kazał mi sprawdzić jaki lakier jest śliski. pozostawiłem to bez komentarza. no i powiedzieli "niech właśnie ta pasta poleży, nada połysku i troche tych rys zamaskuje jak zaschnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.