Skocz do zawartości

Cytat z forum Volkswagena


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Dystrybutor
Wiolka mx_n, trzeba się rejestrować, żeby poczytać... ale ogólnie mówiąc żal mi tego Pana... :cry:

 

na koniec przemiło mu podziękowałam za dalszą dyskusję ;) Powiedziałam żeby się nie obrażał ale nie będę odpisywać na jego posty dopóki nie przestanie rozprzestrzeniać swoich chorych wizji.

 

Ale jedno jest pewne... My wszyscy tutaj się po prostu nie znamy :D

 

[ Dodano: 5 Lipiec 2012, 14:05 ]

ak dla mnie to wystarczy papier wodny 2000 za 2zł jedna pasta TEMPO za 7.50

 

I tu mamy przełom w dziedzinie detailingu. Coraz bardziej przekonuję się do temp ;)

 

He he no pięknie to teraz wygląda :D Zupełnie jakby to było moje zdanie ;) Absolutnie się pod teorią o papierze i TEMPO nie podpisuję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z "innego" forum:

 

nie rozkminiam Was, jak można pisać tyle stron pierdół nt kwestii kosmetyków samochodowych?! Nie wczytywałem się, ale powiem tylko tyle, że wszystko co można kupić to jeden h.u.j. A różnice są niezauważalne. Sam mam myjkę ciśnieniową do mycia aut i kupuję po kosztach chemie laną do zasobników w myjniach bezdotykowych. Zapas tej chemii mam średnio na 2-3 lata za 30 zł, a wy tutaj chyba podniecacie się preparatami o składzie ludwika na tyle stron!

 

Odpisali mu coś takiego:

 

Spróbuj zrobić za pomocą tych swoich śmiesznych środków coś takiego, to zwrócę honor.Fotki prześlij na priw, duże zbliżenie + lampy

 

[forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=4347]

 

A gość dalej przy swoim:

 

^ w tym powyżej jakoś nie widzę jakoś cudownej magii super środków o wygórowanych cenach. Mi doprowadzenie zasyfiałego auta z moim sprzętem bez nie wiadomo czego zajmuje do dwóch godzin z praniem wnętrza, ale niestety nie podniecam się tym aż tak, żeby fotki robić. Ale jak bd miał okazję to wam porobię zdjęcia dzieci drogie, nawet lustrzanką :D

 

Niestety ludzie są niereformowalni, szczególnie, że gość wszedł "siać ferment" w temacie poświęconym kosmetykom i auto-detailingowi :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze zabrałbym tego Pana po pachę i pokazał na własne oczy co robi pasta Tempo a co inne pasty.I jakby na żywo zobaczył o co chodzi to powinien dostać zakaz używania lepszych past tylko pracować na K2 a najlepiej jakby w ogóle się nie brał za polerkę. Jestem ciekaw kto go zatrudnił w Porsche LOL przecież tej głupoty nie da się opisać. Najgorsze jest to że Wam opinie zjedzie na tym forum ponieważ szare społeczeństwo w 80% uwierzy temu kolesiowi. Płakać się chce jak się czyta te jego wypociny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Najgorsze jest to że Wam opinie zjedzie na tym forum ponieważ szare społeczeństwo w 80% uwierzy temu kolesiowi. Płakać się chce jak się czyta te jego wypociny.

 

No niestety i z takimi "wiatrakami" przychodzi nam walczyć ;) Dlatego starałam się grzecznie mu powiedzieć, że jest idiotą. Myślę, że takie jednostki są niereformowalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdaje, że ci wszyscy obrońcy Tempo itp. to po prostu ludzie, którzy pracując na jakimś poziomie dystrybucji tej pasty, próbują odwrócić uwagę potencjalnego Kowalskiego od widocznych różnic pomiędzy Tempo, a produktami przez nas używanymi ;) (powoływanie się na "profesjonalne" rankingi, miejsce pracy, doświadczenie wzbudzają zaufanie zwykłego człowieka :-] a już konkretnych różnic nie chcą komentować, pisząc, że Tempo jest lala i już :lol: - nie odpowiadają na nasze posty pisząc de facto do nas, ale chcą dotrzeć do mas). Myślę, że to nie jest przypadek... Inni obrońcy, to ludzie, którzy z różnych przyczyn, nie chcą (albo nie mogą) wydać takich pieniędzy na porządne środki, i próbują przekonać cały świat (fora samochodowe), że droższe środki detailingowe to bzdura- w ten sposób się dowartościowują 8-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni obrońcy, to ludzie, którzy z różnych przyczyn, nie chcą (albo nie mogą) wydać takich pieniędzy na porządne środki, i próbują przekonać cały świat (fora samochodowe), że droższe środki detailingowe to bzdura- w ten sposób się dowartościowują

 

To skoro nie chcą/nie mogą brać czynnego udziału w tym co my robimy, to po co w ogóle się udzielają i robią zamieszanie?

 

Nie znasz - nie oceniaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
powoływanie się na "profesjonalne" rankingi, miejsce pracy, doświadczenie wzbudzają zaufanie zwykłego człowieka :-]

 

No odpisałam mu, że te wszystkie certyfikaty to marketingowy bełkot, który zarzuca nam jako sklepowi). Szczerze mówiąc to jeżeli on rzeczywiście jest lakiernikiem od 10 lat i lakieruje samoloty za kilkadziesiąt tysięcy :-] to coraz bardziej się boję lakierników :mrgreen:

 

Tak BTW to może powinien zobaczyć projekt ekipy we're4detailing ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiola pokaż mu tą relację:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=7842

 

:ad:

 

Wiesz w zasadzie bym mogła ale wiem co odpisze ;) Jego teoria głosi, że polerowanie "naszymi" produktami ma krótkotrwały efekt i po kilku myciach "polerowanie się zmywa" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wlepione cytaty,trochę sie śmieję z tego,ale szczerze mówiąc nie bardzo Państwa rozumiem. Czy naprawde myslicie,że ktoś,kogo kołysano do snu w betoniarce uwierzy w to,że mama może nucić kołysankę?

Czy wyobrażacie sobie Państwo świat bez pasty Tempo ? I bez wody coby lakieru nie przypalić? A gdyby taki był to Wasze biznesy przeciez padną ,zwazywszy na wydajność środków,które sprzedajecie. Padną też studia detailingowe. Uważam,że powinniście się Państwo cieszyć,że mamy takich dzielnych lakierników. Wytworzone przez nich dzieła - wróć- projekty jak to dzisiaj w modzie prędzej czy później trafią do jakiegos studia detailingowego.

Mój sąsiad szczyci się tym,że myje auto siłami natury.Deszcz, grad powodują,że auto lśni. Ma mnie za idiotę,który ogląda pod słońce czy nie mam rysek. On ptasie odchody czyści w ten sposób,że pluje na nie,ściera gazetą i jedzie. I cały czas opowiada od ilu lat ma ten sam akumulator, ile lat nie tknął lakieru. No i patrz Pan jak wygląda. No widzę właśnie. Jego "detailnig" mierzy sie kalendarzem. Pewnego razu na parking podjechała jego żona. Popatrzyła,porozmawialiśmy dotknęła mego autka i sąsiad zapukał wieczorem z głupią miną i poprosił o sporządzenie wykazu najkpotrzebniejszych środków. Nie dacie wiary!!!!! Kiedy dostał paczką wyjął z pudełeczka glinkę i chciał nią trzeć auto. Ot tak. Na sucho,na żywca.Całą kostką.Dobrze,że wrzasnąłem. Nie lubi tego robić ale widac,że jest podatny na "sugestie "swej małzonki.

Dl;aczego to piszę? Ano dlatego,że ostatnio wyznał mi podczas wspólnego szorowania samochodów,że potrzeba jechac do polerowania ale juz do lakiernika nie pojedzie bo mu s.......zepsuje jak zwykle. Szuka studia detailingowego.

Jaki wniosek? Wszystko przez żonę. A tak miał fajnie.najlepszy samochód na parkingu.Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczytać komentarze do tego filmiku:

 

(sam filmik również wart obejrzenia)

 

 

oto niektóre z nich:

 

sonax jest do dupy najlepsze jest k2

 

W 180 MIN MAM 4 TAKIE MERCE ZROBIONE

 

180 minut? to by chyba autobus za ten czas wypolerowal.

 

Sonax to faszystowskie gówno, polecam TURTLE WAX

 

Ja kupuje k2 tempo lekkościerna , jest to najlepsza pasta

 

daj spokoj pie*dolic sie 3h ze szmateczka to robota dla bezrobotnych

 

@looperos po twoim komentarzu można wywnioskować, że kompletnie nie znasz się na motoryzacji. Może zamiast tego pięknego Mercusia mieli dać jakiegoś japońskiego lub innego plastika, który ledwo co trzyma się na kołach? A niemieckie produkty są najlepsze wiem bo sam używam sonaxów i jestem bardzo zadowolny.

 

 

Hahaha kosmetyki Sonax jest to szmelc nawet tani Plastmal za 10 zł jest lepszy od wosku sonax Ja uzywam wosku formuła 1 i jest rewelka

 

 

i mój faworyt:

 

zgadzam się, SONAX jest najlepszy...ale i najdroższy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel oferty:

polerowanie aut warszawa

 

eżeli chodzi o pastę to używam Farecli G3.

Uważam że jest najlepsza

 

Jeżeli Potrafisz Polerować to z G3 wyciągniesz więcej niż z 3M-a

i jeszcze byk na stronie www :Polerka na prawdę odmieni Twoje Auto!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel oferty:

polerowanie aut warszawa

 

eżeli chodzi o pastę to używam Farecli G3.

Uważam że jest najlepsza

 

Jeżeli Potrafisz Polerować to z G3 wyciągniesz więcej niż z 3M-a

i jeszcze byk na stronie www :Polerka na prawdę odmieni Twoje Auto!!!

 

Bardziej by pasowało "zamieni w gówno" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.