Skocz do zawartości

Cytat z forum Volkswagena


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niektóre marki samochodów, szczególnie mocno przyciągają specyficzne grupy użytkowników :D Zwykle te niemieckie...

Co Ty czlowieku piszesz... Wybierz sie na jakis "spot" hondziarzy, to uslyszysz ze najlepszym woskiem jest plak, podobnie jak czernidlem i samostartem ;)

 

A prawda jest taka, ze marka samochodu w ogole nie wplywa na ignorancje detailingowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz sie na jakis "spot" hondziarzy, to uslyszysz ze najlepszym woskiem jest plak, podobnie jak czernidlem i samostartem

 

Plak to i tak jest całkiem nieźle w porównaniu do mleczka Cif polecanego z forum VW.

 

Zresztą widać, jak niektórzy psują renomę n/t właścicieli danych marek. Świadomie, lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale są też ściereczki "dedykowane", jak masz w miare czysto w środku, zeby od razu nie walić APC, to przecierasz i masz spokój. Ściereczki fajna sprawa, mozna zabrać ze sobą. Bo z APC cieżko jechać choćby na wakacje ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do kokpitu to już kilka razy o nich słyszałem :D

 

A tak z ciekawosci, testowales kiedykolwiek? Nie mowie nawet do ciala, tylko takie zwykle, ogolnie do czyszczenia w domu. Bo widze, ze chyba nie, a nadaja sie moim zdaniem jak najbardziej i sa wygodne w uzyciu. Nie mowie tutaj ozywiscie o czyszczeniu tym jakiegos wielkiego syfu, tylko przetarcia od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemekc1, Do przetarcia od czasu do czasu masz QD do wnętrza, a nie chusteczki do rąk czy do innych części ciała. :?

 

Sąsiad kiedyś przecierał i szału nie było. :|

 

Ps. nie mówię o takich do domu, tych nie znam i nie widziałem efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do kokpitu to już kilka razy o nich słyszałem :D

 

A tak z ciekawosci, testowales kiedykolwiek? Nie mowie nawet do ciala, tylko takie zwykle, ogolnie do czyszczenia w domu. Bo widze, ze chyba nie, a nadaja sie moim zdaniem jak najbardziej i sa wygodne w uzyciu. Nie mowie tutaj ozywiscie o czyszczeniu tym jakiegos wielkiego syfu, tylko przetarcia od czasu do czasu.

 

Te do czyszczenia domu raczej się nie nadają.... niektóre zawierają alkohol i mogą wysuszać np. deskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na lokalnym forum motoryzacyjnym lublina autor pyta

siema, mam do Was pytanie moze ktos z Was wie czy mozna by usunac z lakieru, sok z drzew takie szkliwo sie zrobilo( żywica) , i ni hu.. nie idzie to zmyc bo sie zrobilo twarde, benzyna ekstrakcyjna,tempo nic nie rusza moze znacie jakies srodki chemiczne co by to usunelo;/ pozdro

 

No i odpowiedz

wd40

I druga bardziej racjonalna

http://www.all4auto.pl/au...smole-p281.html powinno pomóc. Albo poszukaj czegoś w markecie podobnego. Smołę usuwa bardzo dobrze. Z sokiem powinien sobie też dać radę.

A tu problem rozwiązany przez własciciela

juz po zabiegu pomogl zwykly denaturat ładnie zmylo wszystko:) dzieki za pomoc elo

Jak widąc denaturat najlepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

No to teraz ciekawostka znaleziona przez przypadek w sieci. News pt. dlaczego MX NOWICKI się nie zna:

"JA ICH SKRYTYKOWAŁEM :-P WCISKAJĄ LUDZIOM TAKIE PIERDY......bo te najdroższe to lepsze a guzik prawda....

każda pasta po pierwszym czy trzecim deszczu zejdzie a jak chcemy mieć lakierek gładki jak pupa niemowlaka bez rysek głęboki odcień to przede wszystkim :

ALBO LAKIERNIK KOSZT OK 1000ZŁ BA NAWET 1500 WOŁAJĄ

ALBO ZAOPATRZYĆ SIĘ W POLERKĘ KOSZT OK 120-250 ZŁ, PAPIER 1500/2000, PASTA NIE GRA DUŻEJ ROLI NAWET TEMPO DA RADE I WODĘ ABY NIE PRZYPALIĆ LAKIERU

;-)"

"dla nas KOWALSKICH są tylko pasty w marketach a wystarczy poszukać HURTOWNI ART. ŚCIERNYCH gdzie kupimy naprawdę profesjonalne artykuły i należy pamiętać że w takich hurtowniach zaopatrują się producenci i nieważne czy producent kapci czy okien czy nie wiadomo czego, jak kupujemy towar owego producenta jest i wygląda jak NOWE!,przeważnie jest tam fachowy personel który dokładnie nam wytłumaczy albo poleci co jest naprawdę dobre.....

ja próbowałem już różnych wynalazków i niejeden raz było rozczarowanie.....cuda do podsufitek wyglądała bielutka aż wyschła,woski na 3mycia.....pasty na rysy do pierwszego mycia....super czerń do zderzaków co były po czasie bardziej szare jak przed zastosowaniem....

na myjniach ręcznych wszystko co jest aplikowane w nasze auto to koncentraty,

przykład ostatnio z moja polerką efekt zaj..isty dopiero po białej paście w klocku a reszta Autoosol,Autoland,Tempo,Turtlewax wszystkie do alu do chromu a efekt mizerny choć Autoosol nie jest taki najgorszy i tu moja opinia że stare sprawdzone proste pasty są najlepsze nie jakieś nano sra..o i inne formuły,

szkoda kasy,czasu....."

 

Nadmienię tylko, że Pan był oburzony tym artykułem na naszym blogu: http://jak.pielegnowacauto.pl/newsy/dla ... olerskiej/ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Wiolka mx_n, szkoda słów na takich ludzi.

 

A no szkoda szkoda... ale to taka walka z wiatrakami :) Wiesz jak czytam, że jemu się po kilku myciach pasta wymywa i dlatego każda jest do d*** to ręce opadają :) I za bardzo nie widzę nawet sensu polemiki z taką osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka mx_n, szkoda słów na takich ludzi.

 

A no szkoda szkoda... ale to taka walka z wiatrakami :) Wiesz jak czytam, że jemu się po kilku myciach pasta wymywa i dlatego każda jest do d*** to ręce opadają :)I za bardzo nie widzę nawet sensu polemiki z taką osobą.

 

Pochwalam podejście :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Heh ale skoro ja się śmieję to czemu mam Wam pożałować :D

"co macie z firmy 3m ot tak zapytam np.krążki roolop ???firmy scotch ???? sikkens ???? international ???? baril ???? zapewne nic :-D

a te firmy produkują lakiery,komponenty i dodatki do wszystkich samochodów i to one wiedzą jak najlepiej zająć się pielęgnacją lakieru i to one dostarczają środki do korekt lakieru aby auto,drzwi.....(mówimy o producentach)wyglądały jak nowe 100% IDEALNE

,pracuję jako lakiernik przemysłowy od ok 10lat a ostatnie 5mcy lakieruję samoloty warte 1000........euro bo same lakierowanie to koszt 400000euro i nie spotkałem O DZIWO ani jednego waszego produktu do np.wypolerowania lakieru

może są za drogie te wasze produkty albo za dobre?????i to nie tylko w tej firmie,tylko w Porsche miałem wszystko do pielęgnacji lakieru:producent Porsche ale to szczegół!!!,ilu lakierników w zakładach używa waszych past????ale oni zapewne lakierują na 100% idealnie albo tylko same fiaty 126p więc nie muszą kupować drogich past,

a co do pasty w tzw. klocku do dnia dzisiejszego ani razu nie musiałem polerować felg ani kolektora i chętnie sprawdził bym waszą pastę która utrzyma mi efekt 100%chromu na feldze przez min 3mce bez polerowania(samochód dziennie jest użytkowany nie zależnie od pogody) a felgi są takie same dodam że był również myty i to nie raz,a właśnie mam felgi 18 do efektu polerki przygotowane i co mi możecie polecić i zagwarantować???,i co dodam jeszcze do tej odp.

ile z waszych produktów jest do profesjonalnego zastosowania,powinno być na instrukcji opakowania a chodzi o napis?więc z profesjonalizmem dajcie sobie SIANA ;-) a wciskanie ładnego opakowania to tak jak z proszkami ten za 30zł nie wypierze i lepiej dać 60 a efekt ten sam plamy zostaną i musisz oddać do pralni chemicznej :-D :-D :-D

Jeśli lakier jest matowy porysowany żadna wasza pasta nie da efektu nowego może krótkotrwale,rysy i tak zostaną bo bez polerki mechanicznej i bez wygrzania lakieru to strata kasy

Jak dla mnie to wystarczy papier wodny 2000 za 2zł jedna pasta TEMPO za 7.50 tak tempo do wygładzenia mikro rys

polerka i trochę wody i efekt wizualny mam ten sam a o trwałości takiej polerki wasze pasty no cóż szkoda mogą pomarzyć.

A to medale i uznania pasty TEMPO

Obrazek

Uzyskana w 2010 roku rekomendacja DEKRA, światowego eksperta w badaniach certyfikacyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego, to najlepsza gwarancja jakości produktu.

DEKRA to międzynarodowy koncern działający od 1925 roku z siedzibą w Stuttgarcie, przeprowadzający różnego rodzaju badania certyfikacyjne dla przemysłu. DEKRA testowała pastę TEMPO pod kątem zdolności do usuwania defektów, nadania połysku i ożywienia koloru. Badano również własności użytkowe. Wyniki badań pasty K2 TEMPO opisuje raport nr 55173765/10 z dn. 31.08.2010. Raport potwierdza, że pasta K2 TEMPO bardzo dobrze usuwa drobne defekty lakieru, nadaje jego powierzchni wysoki połysk i ożywia kolor, zapewniając jednocześnie wysoką trwałość powłoki ochronnej.

Tempo posiada certyfikat PRODUKT Z ATESTEM wydany przez PZH w Warszawie, jako jedna z nielicznych na rynku nie wymaga stosowania oznaczeń „szkodliwy” lub „drażniący”.

 

A mówiąc o pomówieniach Pani WIOLU określanie pasty TEMPO że to gówno na stronach innego forum opla nie jest całkiem normalne,nie wnikając kto to napisał lub za czyim przyzwoleniem dodał zdjęcia ;-)

ROBIENIE LUDZIOM WODY Z MÓZGU TO CHYBA WASZA SPECJALNOŚĆ A FORUM MOTORYZACYJNE TO DOBRY POMYSŁ NA REKLAME "

 

Źródło: http://tigra-club.eu/viewtopic.php?f=1& ... 737#p94737 (nasza oferta pojawiła się tam przez przypadek wrzucona przez jedną z użytkowniczek forum. Wątek odnalazłam przez przypadek no i nie mogłam tak zostawić ;) )

 

Jak to było z tą dyskusją z debilem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.