Skocz do zawartości

Cytat z forum Volkswagena


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z innego forum:

 

"ja cale auto zapiepszam pasta Tempo plus felgi jak juz to robie"

 

"na starym lakierze nie robi zadnej szkody a auto sie swieci jak psa jajca,ja bynajmniej jade tempo nie mam nowej fury"

 

"Dokładnie, na stare, twarde lakiery na bazie ołowiu tempo tylko pomaga a nie szkodzi.

Na te nowsze, wodne to już gorzej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te nowsze, wodne to już gorzej.

Wodna może być tylko baza, lakier bezbarwny jeśli chodzi o samochody jest zawsze konwencjonalny, na bazie rozpuszczalników. Reszta tych cytatów jest prze zabawna, ale ja już się przekonałem, że nie ma co na siłę przekonywać innych bo "każdy wie swoje" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejdź po brudnym lakierze takich zakuroznym szmatką, jak zostaną rysy, to jest niemateliczny, na metaliczyn nie powinny zostać:))

 

I fszytko jasne :lol: A zawsze głowiłem się jak to sprawdzić :lol: A swoją drogą to gdzie takiego białego kruka znalazłeś - podziel się żródłem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lakier metaliczny oznacza nałożenie specjalnej powłoki, której jednym ze składników jest płynny metal, który wybitnie chroni karoserię auta. To jest prawdziwy lekier metaliczny. Ta cała gadanina o połyskujących lakierach ma niewiele wspólnego z prawdziwym metalizowaniem. Prędzej będzie to tzw. lakier perłowy, który daje połysk a nie jest matowy. Niewiele aut ma pełną powłokę metaliczną, bo jest to drogie.

 

Ciekawe :o:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier metaliczny oznacza nałożenie specjalnej powłoki, której jednym ze składników jest płynny metal, który wybitnie chroni karoserię auta. To jest prawdziwy lekier metaliczny. Ta cała gadanina o połyskujących lakierach ma niewiele wspólnego z prawdziwym metalizowaniem. Prędzej będzie to tzw. lakier perłowy, który daje połysk a nie jest matowy. Niewiele aut ma pełną powłokę metaliczną, bo jest to drogie.
JA cięż nie pierdziele. Nie wierzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te nowsze, wodne to już gorzej.

Wodna może być tylko baza, lakier bezbarwny jeśli chodzi o samochody jest zawsze konwencjonalny, na bazie rozpuszczalników. Reszta tych cytatów jest prze zabawna, ale ja już się przekonałem, że nie ma co na siłę przekonywać innych bo "każdy wie swoje" :)

 

masz racje chociaż były testy z wodnym klarem lecz nie udane :/

 

 

 

"Lakier metaliczny oznacza nałożenie specjalnej powłoki, której jednym ze składników jest płynny metal, który wybitnie chroni karoserię auta. To jest prawdziwy lekier metaliczny. Ta cała gadanina o połyskujących lakierach ma niewiele wspólnego z prawdziwym metalizowaniem. Prędzej będzie to tzw. lakier perłowy, który daje połysk a nie jest matowy. Niewiele aut ma pełną powłokę metaliczną, bo jest to drogie."

 

Ja tam jestem ciekawy co by napisał o lakierach 3 warstwowych perłowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kolego po G3 daj jeszcze politure. Daje ona w zasadzie ten sam efekt co wosk, z tym, ze wosk jest nie trwały, a lakier pojechany politura tak.

 

 

Widać magików nie brakuje :D . Rozmawiałem ostatnio z chłopakiem mojej siostry , pracuje u profesjonalnego "blacharza-malarza " , robi tam min polerki :o , oczywiście spytałem co i jak : 2-3 godzinki na samochód takim małym boszem i jest lustro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niby po co robić coś 4 dni jak można w 3 godziny

 

taaa, tym bardziej, że efekt ten sam :o

 

u mnie w pracy postanowili powalczyć ze smugami (hologramy :P ) wiec na samochod poszedł rozowy wosk od 3M i został spolerowany borciuchem - czytaj futrem polerskim na maszynie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.