Skocz do zawartości

Silverline z Amazon.co.uk


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

 

Właśnie zamówiłem Silverline z Amazon.co.uk. Z mojego konta ubyło mi 163,95 PLN, czyli cena myślę że b. dobra :)

 

Do polerki mam zamiar dokupić FLEXIPADS o średnicy 125mm, tylko nie mam pojęcia który będzie lepszy.

 

 

 

TEN

 

czy

 

TEN

 

Różnią się wysokością pianki. W pierwszym pianka ma 12mm, a w drugim ma 25mm.

Przygodę z polerką dopiero będę zaczynał, a moje autko ma miękki lakier (Honda Accord z 2006r) i głębokich rys na szczęście nie ma. Na logikę wydaje mi się że bezpieczniejsza będzie w moim przypadku opcja druga.

Jeżeli jest inaczej, to proszę sprostować, ewentualnie podpowiedzieć czy może jeszcze zainteresować się innym BP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przepraszam, jaką masz kartę? Bo ja mam takie badziewie z PKOBO którego nikt po za samym PKOBP nie uznaje.

 

Pozdrawiam

 

Mam kartę VISA z ING Bank Śląski. Za pierwszym razem też nic nie poszło, więc udałem się do banku w celu wyjaśnienia sprawy. Miła Pani powiedziała mi że pewnie mam nie ustawione limity na zakupy bezgotówkowe czy coś w tym rodzaju. Podszedłem więc do komputera dla klientów zalogowałem się na moje konto i miła Pani pokazała mi krok po kroku jak mam te limity ustawić.

Tam była jakaś zakładka "karty kredytowe" czy coś w tym rodzaju. Po powrocie do domu poszło wszystko jak z płatka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giftu nie zaznaczaj

 

W amazon... gift oznacza ilość waluty jaką mamy do dyspozycji do wykorzystania przy zakupach. Coś takiego jak np. u nas bony podarunkowe, które pracodawcy dają pracownikom. Można kogoś w ten sposób obdarować dając mu jakieś pieniądze, które zostają przekazane z naszego konta na konto obdarowanego do wykorzystania na zakupy w amazon... . Można wykupić np. cały pakiet na 100funciaków i podarować wysyłając email, kartkę pocztą z życzeniami i czy tam innym komentarzem. I podczas zakupów jest taka opcja z możliwością wykorzystania tych właśnie pieniędzy z giftu.

 

A ja jestem w kropce bo mojej karty nie uznają, chyba otworzę konto mbank lub bzwbk.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie zamówiłem Silverline z Amazon.co.uk. Z mojego konta ubyło mi 163,95 PLN, czyli cena myślę że b. dobra :) [...]

 

 

A, to kolega zamówił pewnie tą za Ł37

Czy ona różni się czymś szczególnym od tej za Ł40? (bo ja zamówiłem właśnie tę i przed chwilą ściągnęło mi 190 złociszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie zamówiłem Silverline z Amazon.co.uk. Z mojego konta ubyło mi 163,95 PLN, czyli cena myślę że b. dobra :) [...]

 

 

A, to kolega zamówił pewnie tą za Ł37

Czy ona różni się czymś szczególnym od tej za Ł40? (bo ja zamówiłem właśnie tę i przed chwilą ściągnęło mi 190 złociszy).

 

Zamówiłem tą KLIK

Tylko tyle, że w sobotę kosztowała coś około 36Ł (jakaś promocja czy bonifikata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie zamówiłem Silverline z Amazon.co.uk. Z mojego konta ubyło mi 163,95 PLN, czyli cena myślę że b. dobra :) [...]

 

 

A, to kolega zamówił pewnie tą za Ł37

Czy ona różni się czymś szczególnym od tej za Ł40? (bo ja zamówiłem właśnie tę i przed chwilą ściągnęło mi 190 złociszy).

 

Zamówiłem tą KLIK

Tylko tyle, że w sobotę kosztowała coś około 36Ł (jakaś promocja czy bonifikata).

 

No to miałeś fart. To ta najlepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle, że w sobotę kosztowała coś około 36Ł (jakaś promocja czy bonifikata).

 

Jak przeglądacie ofertę amazon.co.uk

to tam sa dwie opcje kupic jako

1- nowe urządzenie

lub

jako

2- używane

 

a i czasami sa promocje trzeba czekać lub mieć farta ;)

amazon.jpg.e5e095d004a0adb6f5c080661fbffcac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 8 czerwca, dzisiaj dotarła :) Wyszło niecałe 172 PLN :)

 

Mam teraz takie pytanie, czy uchwyt musi byc zamontowany w ten sposób:

41rM70UyOqL._SL500_AA300_.jpg

 

Mi polerkę wygodniej się trzyma jeśli założę uchwyt na odwrót, czyli tak:

41LELlbWx1L._SL500_AA300_.jpg

 

Ma to jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie chce zamówić tą polerke jestem na samym końcu Delivery Details:

ale pisze że: Postage & Packing: £8.55

a zaznaczyłem Standard (3-10 business days)

 

EDIT: a dobra zaznaczyłem FREE Super Saver Delivery (3-10 business days) i jest 0.00 za wysylke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dotarła maszina.

6 dni od zamówienia do dostawy :good:

już wszystkie graty przygotowane.

szmaty są, halogen jest, DIY Grit Guard gotowy, rękawice, wiadra, pędzelki...

...jeszcze tylko dostawa kosmetyków i palimy lakier :kox::ad::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla poczatkującego i do domowego użytku lepiej kupić Silverline czy może tą Einhell model

BT-PO 1100 cenowo wygląda to podobnie.

Jeżeli już Silverline to model:

668445 czy może 129659 różnica w cenie nie jest wielka, więc można by dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.