Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 2


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 751
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

robił to ktoś kiedyś ? Dla mnie to pachnie cudami w stylu "mazaka do usuwania rys"... na filmikach nie ma śladu a w rzeczywistości... Gdzieś w garażu powinienem mieć lampy które mi zostały po zmianie na ksenony, więc może się pokuszę i sprawdzę na ile to prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tu nie ma co porównywać do mazaka do usuwania rys. Wet sanding świateł któy nie jest przecież niczym nowym to 99% efektu, powłoka bezbarwnego ma tylko chronić klosze przed żółknięciem. Audi np. ma taka powłoke fabrycznie, dlatego nie poleca się polerania kloszów tej marki.

 

Inna sprawa to jakość i równość powłoki lakieru nałożonego z puszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy lakier w pewnym stopniu nie zniekształca światła
Zawsze można później jeszcze przepolerować ;)

Myślę ze to fajna metoda bo lakier trochę wypełni głębsze odpryski których nie da rady usunąć wetsandem.

Inna sprawa to jakość i równość powłoki lakieru nałożonego z puszki.
Dobrze by było wyjąć lampy ,bo na zamontowanych na aucie klar rzadki klar ze szpraja będzie miał tendencje do spływania. Ale w sumie da się ladnie prysnąć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakikwap, z tego co wiem, to można bez obaw jakiekolwiek woski kłaść na folię.

Ale ręki sobie nie dam uciąć, bo już jedna taka była... I bym teraz ku...a bez ręki biegał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to spoko ,chodziasz dwa mam gabkowe i one pewnie cos tam sa nasiakniete troche woskami i PB PP ...wiec nie wiem czy to jakos sie tam nie bedzie gryzło (niby je czyscilem pod wodą itd , ale wiadomo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jak to jest... bo prałem je w pralce ze szmatami, ale pozniej zaświeciło mi się w głowie, że ten wosk, bedzie sie przenosił na szmaty w czasie prania i beda z czasem coraz gorzej wchłaniac... czy źle myśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.