Skocz do zawartości

Aplikatory do opon


Bartek1985

Rekomendowane odpowiedzi

@Streat Good Stuff,  Adbl "ciasteczko", carpro,  deturner,  ultracoat,  shiny garage, Meguiar's,  Elite Detailer,  detailers magic...

To chyba wszystko co mam i dosłownie NIC się nie dzieje z nimi.  Problem miałem z jednym tylko jak koncentratem APC wymywałem (włosie wypadać zaczęło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat Szczerze to bardziej bałem się Adbl,  DM minimum kilkanaście razy już kładłem i poza brudem to aplikator jak nowy 🙂 serio! Może (jak to u małych rączek) kwestia sprzedawcy lub trafienia na udaną produkcję,  ale u mnie dosłownie nic złego się nie dzieje. Po półtora roku stosowania jednego pędzelka do różnych dressingów umyłem go czystym APC (bilt hamber) i wtedy stracił sporo włosów dopiero. 

DM już ponad litr tym rozłożyłem ☺

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zeea Swoje myłem często płynem,  od czasu do czasu APC 1:10 i było ok.  Problem wyszedł gdy użyłem czystego APC.  Mimo wszystko nawet gdyby przyczyna była inna,  to półtora roku jest dobrym czasem i tak 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat Tak samo teraz ja jestem w szoku,  bo mam je za mega wytrzymałe.  Fakt,  wszystko kupiłem u jednego sprzedawcy,  ale złego słowa powiedzieć nie mogę. 

Wymywasz je APC czy inaczej dbasz? 

Dokładnie to ten ma półtora roku i widać gdzie włosie wychodzi,  ale tylko z jednej strony...

20230127_200405.jpg.4325ae256eebd483902dce84e4c93d2d.jpg20230127_200356.jpg.63189e1b04bd02e8d61af917ed03cbc6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat O i widzisz, wprowadziłem w błąd niechcący 😅

pierwsza sztuka (półtora roku):


https://a.aliexpress.com/_ExgEwot

 

A kolejne 9 od:
https://a.aliexpress.com/_Ez1VpiZ

 

Te ostatnie są przypisane do danego dressingu (mam je już z pół roku na pewno), a pierwszy rozprowadzał wszystko co miałem w litrach 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2023 o 15:02, belzebiasz napisał(a):

A z tych aplikatorów Work Stuff'a ktoś korzystał może i jest w stanie coś o nich opowiedzieć czy są warte zakupu itp?
Work-Stuff-Clean-Hands-Applicator_-.jpg.1e75d0563007ee3ed9a8b80cc3437160.jpg

 

Szybko się niszczy, a ręce sobie i tak tym upaciasz.

 

Penkus - a w polskich portalach coś podobnego, czy koniecznie ten z ali trzyma fason? W sumie nic nie stoi na przeszkodzie, aby przetestować. 

 

EDIT: znalazłem na alle: 10033926074 lub 10868881733 - ktoś jakieś doświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Niestety, mój aplikator pędzelkowy też zaczął drastycznie tracić włosie po używaniu Carpro Dark Side. Szkoda. Ciekawe, czy z Perlem będzie tak samo.

Używam na zmiane perła i Gyeon tire express i ani jeden włosek nie wypadł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.