Skocz do zawartości

Aplikatory do opon


Bartek1985

Rekomendowane odpowiedzi

ShiningCar,

mam takie 2 sztuki i jak dla mnie są super, innych nie chce więc polecam :):good:

 

Ja do opon używam okrągłych niebieskich aplikatorów (MS) z przetłoczeniem przez środek.

Wyjątkowo przyjemne do dressingów :good:

 

 

Potwierdzam,lepszej nie znam :)

 

0_0_productGfx_d048c8348a8815f04656441f498325f5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ja od pewnego czasu korzystam z

http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... -opon.html

 

polecam, do tej pory nałożyłem na 7 kompletów opon Nilsena Brillance i zero zużycia.

wygodnie się trzyma ładnie trzyma specyfik i cena niewielka

Dziś szykując się do akcji znalazłem taki właśnie aplikator w arsenale(gratis w SCS,temu i zapomniałem o nim) powiem tylko,że dla mnie też jest mega.

Do balona jakim jest 205/55/16 ideał :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ShiningCar,

mam takie 2 sztuki i jak dla mnie są super, innych nie chce więc polecam :):good:

 

Ja do opon używam okrągłych niebieskich aplikatorów (MS) z przetłoczeniem przez środek.

Wyjątkowo przyjemne do dressingów :good:

 

 

Potwierdzam,lepszej nie znam :)

 

Obrazek

 

 

Te opinie przekonały mnie do tego aplikatora, przyjdzie z moim dużym pierwszym zamówieniem, na które czekam :D Wcześniej nim tu trafiłem używałem zniszczonej gąbki do mycia auta, lub szmatki - wcierając marketowego Turtle Waxa :kox:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

fryc1981, zaopatrzyłem się ostatnio w taki i jak do włośia trudno się przyczepić to ta plastikowa - ruchoma obudowa jest trochę za słaba jak na taką cenę i firmę . Jak by kosztowało 5 zł to bym rozumiał ale za 5 razy więcej można było się bardziej postarać.

poza tym aplikacja jak dla mnie :good: z resztą trzeba zacisnąć zęby i :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

@blazej Kiedyś próbowałem takim z kieszonką na palce,  ale cholernie mi nie podpasował.  Zostawały mazy na oponie jakby nie równomiernie rozłożony produkt. Kładłem wtedy Adbl "ciasteczko" i już więcej nie próbowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2023 o 10:09, blazej napisał(a):

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Póki co najlepszy aplikator jaki używałem to ten wyprofilowany od Carpro, ale i on z czasem się odkleja. Czego używacie i czy warto w coś inwestować na dłużej?

Sprawdź sobie aplikator od Fireball. On jest cały z gąbki. Może ci przypadnie do gustu.

Ja mam oba, wolę ten z CP mimo, że temu z Fireball-a też nic nie brakuje. Jest troszeczkę mniejszy od CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są fajne, chociaż ja mam tendencję do mocniejszego przyciskania do opony i nieco się strzępią. Niemniej jednak używa się ich komfortowo, a przekonujesz się o tym zwłaszcza wtedy, kiedy przyjdzie Ci skorzystać z innego

Wyryte w skale z S20 FE 5G



  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.