Skocz do zawartości

Aplikatory do opon


Bartek1985

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja z kolei używam gąbkowych ścinek, które dostałem od znajomego tapicera.

Są różne rodzaje tych gąbek więc trzeba potestować, które najbardziej nam odpowiadają.

Po użyciu brudna gąbka idzie do kosza, więc zawsze mam nowy i czysty aplikator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś nowego aplikatora do opon. Gąbki kuchenne w jakiejkolwiek postaci mi nie podchodzą. Do tej pory od 3 lat używałem takiego aplikatora:

durafoam-contoured-large-tire-dressing-applicators-5-pack_3015_300.jpg

 

Jest już zużyty dość mocno i szukam czegoś nowego.

Używał ktoś aplikatora NO MESS? Jakieś opinie bądź porównania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te aplikatory z Megsa są fajne, ale mało trwałe. Mój się szybko rozleciał. Teraz używam zwykłego aplikatora.

 

Potwierdzam to co kolega napisał, są fajne ale strasznie nie trwałe, do tego według mnie gąbka jest zbyt płytka mam namyśli to ,że jak trzeba miejscami gdzieś bardziej przycisnąć to plastikowa obudowa trze o oponę, a w raz z zużyciem się gąbki aplikacja staje się niemal ,że niemożliwa.

IMG_2021.JPG.638e3d87f2ed7ef99226b61fb5bae9cc.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy aplikator do opon to pędzel ;d

 

Zależy od dressingu. Aplikatory gąbkowe mają taką przewagę, że pozostają nasączone dressingiem przez długi czas. Dzięki takiemu rozwiązaniu używamy produktów ekonomiczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te aplikatory z Megsa są fajne, ale mało trwałe. Mój się szybko rozleciał. Teraz używam zwykłego aplikatora.

 

Potwierdzam to co kolega napisał, są fajne ale strasznie nie trwałe, do tego według mnie gąbka jest zbyt płytka mam namyśli to ,że jak trzeba miejscami gdzieś bardziej przycisnąć to plastikowa obudowa trze o oponę, a w raz z zużyciem się gąbki aplikacja staje się niemal ,że niemożliwa.

 

 

Patrzę na te zdjęcia i nie wiem co powiedzieć :o

 

Mój "No Mess Applicator" ma dokładnie 2,5 roku, używam go często i... I poza lekkim wyobleniem rantu gąbki ;) nie widać po nim śladu użycia !

 

Ten ze zdjęcia wygląda jakby się rozpuścił... Jakiego dressingu z nim używałes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.