Skocz do zawartości

Aplikatory do opon


Bartek1985

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Megsowy używany z Auto Finesse Gloss Tyre Dressing po kilku miesiącach ma już ślady zużycia, ale jeszcze nie takie. U mojego brata taki sam zestaw i podobny problem. Może dlatego, że ten preparat jest mało „śliski” – przy nakładaniu aplikator lekko piszczy przy przesuwaniu po oponie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
bo w gąbce zostaje przecież siuwax

 

choć ja nakładam pędzelkiem na oponę, to niech w gąbce sobie zostaje ... zawsze jest motywacja żeby kupić inny...

 

PS w odróżnieniu od Megsowego Glass Cleanera, który się chyba nigdy nie kończy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe "myjkowe gąbki" po oderwaniu chropowatej części szybko nadają się na śmietnik po komplecie opon. Zależy kto jak trze. Tak jak wspomniał bili20@o2.pl po "one was use" wywalamy masę niezużytego towaru, który wsiąkł w gąbkę. Pal licho jak jest to jakiś budżetowy środek ale mając już "coś grubszego" w arsenale trochę szkoda. Osobiście do każego preparatu mam opisany oddzielny aplikator zamknięty w foliowym woreczku z klipsem/zapięciem. Korzystam z pociętych na pół słoneczek Duraglossa - są nie do zajechania :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od pewnego czasu korzystam z

http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka ... -opon.html

 

polecam, do tej pory nałożyłem na 7 kompletów opon Nilsena Brillance i zero zużycia.

wygodnie się trzyma ładnie trzyma specyfik i cena niewielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś ten aplikator dla mnie nie jest zbyt wygodny w użyciu- często zachodzi na felgę - jeśli jest ona czysta to trzeba ją ponownie w tym miejscu wycierac, dla mnie najlepiej sprawdza się aplikator żółty z megsa - robię nim już dłuższy czas i prawie zero zyżycia - nie wyrzucam wsiąkniętego produktu jak w zwykłych zmywakach - tylko zostaje w aplikatorze - tak że po paru użyciach jest mocno nasączony i mała ilość pozwala mni eładnie oponki przelecieć- jedyny minuś - trzeba za każdym razem rękawiczkę jednorazową zakładać co by palców i dłoni nie upaprać dressingiem:_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.